بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم آیشن در ثبت احوال به همراه نام های مشابه و عدد ابجد

آیا اسم آیشن برای دختر قشنگه؟ ریشه نام آیشن چیه و عدد ابجد آن چند است؟

معنی اسم دخترانه آیشن با ریشه ترکی و آذربایجانی در ثبت احوال «شبیه ماه و زیبا رو» می باشد. برای مشاهده عدد ابجد، اسامی مشابه و طالع بینی شخصیتی این نام در ادامه با بخش معنی اسم ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید : معنی اسم برسام در ثبت احوال به همراه روانشناسی آن

معنی اسم آیشن چیه؟

اسم دخترانه آیشن به چه معناست

مثل ماه ، زیبارو و دوست داشتنی همه معانی است که می توان برای این اسم ترکی و زیبا در نظر گرفت. فراوانی و تعداد این اسم در ایران چیزی در حدود ۱۰۰۰ نفر می باشد البته این آمار زیاد رسمی نیست. آیشن آوای زیبایی دارد و کاملا مناسب یک دختر کوچولو شایسته می باشد.

عدد ابجد آیشن :
با محاسبه فرمول برابر ۳۶۱ است.

اسامی هم ابجد:
شانی – نیشا – شکیلا و شینا.

نام های هم آوا :
آیسل – پانته آ – مارلن – آننا و آیلما.

آیشن به انگلیسی چگونه نوشته می شود:
ay shen

نحوه تلفظ آیشن به گونه ای است که نام های زیادی شبیه به آن است، به عنوان مثال آیناز، آیحان، آیلا و آیسو چند نمونه از این اسامی می باشند. اسم پسر که به آیشن بیاد نیز الشن، آیهان، آرسان، آرشا می باشد. اگر به چنین آواهایی علاقه دارید حتما معنی اسم آرتمیس در ثبت احوال را نیز مطالعه کنید.

طالع بینی و روانشناسی نام

حال که معنی اسم آیشن را خواندید بد نیست بدانید آن ها عاشق مطالعه هستند و بیشتر وقت خود را برای کارهای علمی و آموزشی صرف می کنند. هرگز از کار طولانی خسته نمی شوند و استعداد خیلی زیادی در زمینه برنامه ریزی و مدیریت کارها دارند. هنگامی که با آیشن ها صحبت می کنید باید خیلی مراقب باشید چون بسیار نکته سنج هستند.

اخلاق آن ها ثبات ندارد و ممکن گاهی آرام باشند و گاهی عصبی، احساسات خیلی قوی دارند و اگر کسی چیزی را از آن ها مخفی کند سریعا متوجه ماجرا می شوند.

اگر کسی آیشن را مسخره کند خیلی ناراحت می شود و تاب تحمل طرد شدن را ندارد. به موسیقی خیلی علاقه دارد و سعی می کند همیشه خود را با گوش دادن موسیقی های خوب آرام کند.

نام پیشنهادی : معنی اسم دلسا در ثبت احوال + طالع بینی و ریشه

در برخورد با همسر و فرزند مادر و زنی مهربان و صمیمی است و همیشه سعی می کند آن ها خوشحال و پر انرژی باشند. به کوچکترین چیزهائی که مورد علاقه همسرش است فکر می‌کند و به آنها اهمیت میدهد. انتقاد ها را با آغوش باز قبول می کند و همیشه دوست دارد از نظر اخلاقی رشد کند.

✅ در این نوشته معنی اسم آیشن را به همراه عدد ابجد و طالع بینی آن بررسی کردیم، اگر پیشنهادی در این رابطه دارید آن را از قسمت دیدگاه برای ما بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *