بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم برسام در ثبت احوال به همراه روانشناسی و طالع بینی

اسم برسام به چه معناست؟ ریشه و فراوانی نام برسام به همراه بررسی عدد ابجد اسم و طالع بینی آن

معنی اسم برسام در ثبت احوال : این نام ایرانی از سری اسامی با اصالت می باشد که در شاهنامه نیز از آن یاد شده است. در واقع برسام نام پسر بیژن است که سرداری دلیر بوده است. در ادامه با بخش کودک ماگرتا جهت مشاهده فراوانی، ریشه و معانی آن همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : معنی اسم آرتمیس

معنی اسم برسام در ثبت احوال

معنی اسم برسام در ثبت احوال

برسام یک اسم پسرانه با حروف ابجد 303 می باشد. در تمامی فرهنگ ها از جمله فارسی برسام به معنی آتش بزرگ می باشد. در ادامه به بررسی سایر معانی می پردازیم.

1- فرزند بیژن یک فرمانروای اهل سمرقند بود و با یزدگرد مبارزه کرد.

2- بر یعنی بزرگ و سام یعنی آتش : در زمان های قدیم آتش به عنوان یک معبد برای عبادت و سوگند بوده است و می شود نتیجه گرفت که به معنی بالاترین سوگند می باشد.

روانشناسی رنگ نام برسام و طالع بینی

رنگ اسم صورتی می باشد. این افراد از نظر هیکل و آمادگی جسمانی بسیار آماده می باشند و از نظر شخصیتی نیز آدم های بسیار با اراده ای هستند. برسام ها به مسیر موفقیت ایمان دارند و در آن ها چیزی به اسم نا امیدی و نشدن وجود ندارد.

آن ها بسیار مسئولیت پذیر هستند و از کمک کردن به دیگران در انجام کارها و حل کردن مشکلات شان چیزی را دریغ نمی کنند. از نظر عاطفی انسان های احساسی هستند اما در ظاهر آن را بروز نمی دهند و خود را مانند انسان های مغرور نشان می دهند.

در زمینه روابط اجتماعی بسیار خونگرم هستند و می توانند در یک جمعی که با هیچ کس آشنا نیستند سریع دوست های زیادی را پیدا کنند. برسام ها همچنین انرژی مثبت زیادی دارند که باعث می شود انسان ها از هم کلامی با آن ها انرژی زیاد بگیرند.

نظر شما در مورد معنی اسم برسام در ثبت احوال چیست؟ آیا انتخاب این نام ایرانی می تواند یک گزینه خوب برای پسران تازه متولد شده باشد؟

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

1 دیدگاه

  1. بهار گفت:

    پسرم دو ماهشه اسمشو برسام گذاشتم چون اسم خواهرش بهار هست بین سامیار و یاشار خواهر هفت سالش برسام رو انتخاب کرد و ما هم ب نظرش اهمیت دادیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *