سبک زندگیمهارت های زندگی

سابلیمینال چیست؟ 🕵️ انواع امواج محرک های زیرآستانه ای و بیوکنزی

سابلیمینال چیست و انواع ، موارد استفاده و تایید علمی محرک‌های زیرآستانه‌ای، ایا سابلیمینال واقعیت دارد؟ چگونه امواج آن را بسازیم؟

تعریف سابلیمینال چیست و بیوکنزی کدام است؟: آیا تا به حال در رابطه با هیپنوتیزم و تاثیراتی که ضمیر ناخودآگاه روی رفتارها و سبک زندگی‌تان می‌گذارد فکر کرده‌اید؟ ضمیر ناخودآگاه قسمتی از مغز است که اگر هر گونه اطلاعات و دیتایی به آن وارد شود، مغز آن را فوراً پذیرفته و جزء قواعد روزمره خود قرار می‌دهد.

ورود اطلاعات به ناخودآگاه نیاز به تایید ذهن نداشته و این قسمت با عملکردی مستقل می‌تواند تأثیرات زیادی رو زندگی و تفکر شما بگذارید.

به همین دلیل اگر بتوان تاثیراتی که روی ناخودآگاه انسان صورت می‌پذیرد را به خوبی مدیریت کرد، می‌توان به سادگی اطلاعات خاصی را وارد سیستم اطلاعاتی مغز نمود و بدون این که شخص در موقع شنیدن متوجه پیام درونی آن شود تغییرات دلخواه را اعمال کرد.

فایل‌های سابلیمینال دقیقاً همین کار را می‌کند و ما در این مقاله از سبک زندگی ماگرتا قصد داریم به بررسی بیشتر این نوع فایل‌ها بپردازیم. با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: چگونه یک سخنران خوب باشیم

ایا سابلیمینال واقعیت دارد
آیا سابلیمینال واقعیت دارد

سابلیمینال چیست و چه کاربردی دارد؟

سابلیمینال ها در واقع فایل‌های صوتی می‌باشند که با استفاده از ساختار نت‌های خاص، برای تغییر الگوهای ذهنی و تأثیر گذاری روی ضمیر ناخودآگاه از آن‌ها استفاده می‌شود. در سابلیمینال ها معمولاً تأثیر از طریق تلقین عبارات و جملات تاکیدی دلخواه ایجاد شده و افرادی که از آن استفاده کرده‌اند، در اغلب موارد تغییرات را در خود احساس نمودند.

فایل‌های سابلیمینال در دل خود پیام‌های پنهانی دارند که با استفاده از نت‌های مخصوص موسیقی ضمیر ناخودآگاه شما را به تکاپو می‌اندازد. این پیام‌ها به شکلی هستند که شما به خودی خود نمی‌توانید آن‌ها را بفهمید و تأثیرات آن روی ناخودآگاه شما ایجاد می‌شود.

به همین علت، سابلیمینال ها برای افرادی که قصد دارند تغییراتی را در رفتارها، جهان بینی و به طور کل سبک زندگی‌شان ایجاد کنند یک عامل مؤثر و رو به جلو است.

چرا تاثیر روی ضمیر ناخودآگاه بسیار مهم است؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ضمیر ناخودآگاه افراد کنترل حدود 90% از کارها و واکنش‌های بدن ما را چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ روانی و احساسی در دست دارد. به همین علت می‌توان گفت در واقع مدیریت جسم و روان انسان به دست ضمیر ناخودآگاه بوده و این قسمت از مغز تعیین می‌کند که زندگی شما چگونه رقم بخورد.

ضمیر ناخودآگاه شما هم در طول بیداری و هم در طول آرامش و خواب فعال است و برای اینکه بتوانید از مزیت‌های سابلیمینال استفاده کنید، بهتر است آن را در آرامش و تمرکز گوش دهید.

اگر چه تمامی تغییرات در حالت هوشیاری کامل و حتی به راحتی در خلال فعالیت روزانه نیز قابل انجام می‌باشد اما در حالت آرامش پیام‌هایی که در دل این موسیقی‌ها وجود دارد بهتر منتقل شده و سرعت تغییرات فکری شما بیشتر خواهد شد.

انواع سابلیمینال

دوستان زیادی از ما می‌پرسند که سابلیمینال ها در واقع چه نوع فایل‌هایی با چه ویژگی‌های مشخصی هستند؟ در جواب این دوستان باید گفت که سابلیمینال در واقع یک فایل موسیقی است که همانند تمام فایل‌های موسیقی دنیا، یک سری نت و صدا را در خود جای داده است.

این صداها معنی و مفهوم خاصی را برای ضمیر ناخودآگاه شما تداعی می‌کند. به طوری که در تولید پیام‌های پنهان سابلیمینال از دو حالت تخصصی استفاده می‌شود. در حالت اول پیام‌های پنهان یا به شکل نجوا تولید شده و یا به شکل کاملاً ساکت و بی صدا روی ضمیر ناخودآگاه شما اثر می‌گذارند.

در این حالت ممکن است با شنیدن سابلیمینال متوجه صداها ریز و نامفهومی شوید اما هیچ‌گاه نمی‌توانید با دانش خود از زبان‌های زنده دنیا، این جملات را درک و معنی کنید. در حالت دوم، فرکانس‌های اصلی که در قالب نت‌های مخصوص هستند در زیر صداهایی مثل صدای طبیعت پنهان شده و شما هیچ صدای ریز و نامفهومی نمی‌شنوید!

اما صبر کنید؛ شما این صداها را نمی‌شنوید اما ضمیر ناخودآگاه شما مثل یک آهن ربا این سیگنال‌ها را به خود جذب و دریافت می‌کند. اکثر سابلیمینال های موجود از این نوع بوده و بهتر است آن را در آرامش کامل و قبل از خواب گوش کنید.

از کجا بفهمیم سابلیمینال اصل است
از کجا بفهمیم سابلیمینال اصل است

تایید علمی سابلیمینال

خرافات و انجام کارهایی که با عقل جور در نمی‌آید، امروزه در بسیاری از جوامع به امری عادی تبدیل شده است. مثلاً عده‌ای معتقدند با راه رفتن روش زغال هایی که حرارت بسیار زیادی دارند، روح افراد از وجود شیاطین پاک شده و خیر و برکت به سراغ آن‌ها خواهد آمد!

در صورتی که افراد زیادی این کار و اعمالی نظیر این را انجام می‌دهند، اما تأثیرگذاری و درست بودن این اعمال هیچ‌گاه توسط هیچ دانشمند و علمی تایید نشده است. بنابراین نمی‌توان گفت که این کارها تأثیر مثبتی در افراد می‌گذارد.

اما داستان در سابلیمینال ها این گونه نیست و تأثیر پذیری موسیقی‌هایی که با استفاده از نت‌های مخصوص و سیگنال‌های خاص روی ضمیر ناخودآگاه تأثیر می‌گذارند از لحاظ علمی ثابت شده است.

سابلیمینال ها به دلیل ارتباط مستقیمی که با قوه تلقین افراد برقرار می‌کنند، توسط دانشمندان مورد تایید قرار گرفته و کارایی آن‌ها اثبات شده است. اگر چه ممکن است این کارایی و تأثیر در یک فرد به خوبی مشاهده شود و در فرد دیگر کمتر؛ اما روند کلی استفاده از فایل‌های سابلیمینال تأثیر مثبت آن را نشان داده است.

موارد استفاده از سابلیمینال

اگر گشت و گذار کوتاهی در فضای اینترنت داشته باشید، فایل‌های سابلیمینال زیادی را مشاهده خواهید کرد که هر کدام در موضوع خاصی روی افراد تاثیر گذار است. شما به کمک فایل‌های سابلیمینال می‌توانید تغییرات مختلفی مثل تغییر در بینش و رفتارها، تغییرات جسمی، تغییرات در رابطه و غیره را داشته باشید. اگر بخواهیم تغییراتی که به کمک سابلیمینال ها قابل انجام هستند را بررسی کنیم می‌توان گفت و نمونه هایی از روان درمانی و ترمیم سابلیمینال عبارتند از:

 • تغییرات ذهنی و فکری
 • بهبود روابط شخصی افراد
 • پیشرفت شخصی و رسیدن به اهداف مدنظر
 • تغییرات مربوط به زیبایی چهره
 • افزایش سلامتی بدن و درمان بیماری‌ها
 • پیشرفت و موفقیت تحصیلی
 • رسیدن به قانون جذب
 • رسیدن به اهداف ورزشی و هنری
 • تغییرات فرهنگی در افراد
 • ارتقاء مهارت و شغل افراد
 • احساس اعتماد به نفس و ارزشمندی فرد را افزایش می دهد
 • درمان چاقی با لاغری زیر مخفی
 • جذب پول و ثروت
 • جذابیت و کاریزما را افزایش میدهد
 • تأثیر و نفوذ کلمات
 • و …
 • کاربردهای بی شماری از سابلیمینال برای افزایش خصوصیات شخصی وجود دارد و هر یک پیام ها و پیشنهادهای پنهان خود را دارد.

و موارد دیگری که با جست و جو در اینترنت می‌توان به آن‌ها دست پیدا کرد. به طور کلی، هنگامی که از سابلیمینال ها استفاده می‌کنید نباید توقع داشته باشید تا 100% این تغییرات در زندگی شما ایجاد شود؛ بلکه سابلیمینال با تأثیر مثبتی که روی ضمیر ناخودآگاه شما می‌گذارد، پایه‌های فکری و اشتیاق درونی شما را برای رسیدن به اهداف خود کامل می‌کند.

سابلیمینال رایگان فارسی
سابلیمینال رایگان فارسی

سابلیمینال ها چگونه موجب تغییر در افراد می‌شوند؟

هر تغییر نیاز به یک فرآیند مشخص دارد که در آن فرآیند یک سری کارها انجام شده باشد. طبیعی است برای اینکه سابلیمینال ها بتوانند تأثیرات خود را بر روی افراد بگذارند، باید سیگنال‌های مشخصی که در فایل‌های سابلیمینال وجود دارد توسط ضمیر ناخودآگاه افراد دریافت و تحلیل شود.

به قولی، این سیگنال‌ها همانند بسته‌های محتوایی هستند که هر کدام مفهوم خاصی را به شما تلقین می‌کند. هنگامی که ذهن شما این بسته‌ها را تحویل گرفته و بتواند محتوای آن را پردازش کند، ایجاد تغییرات شروع خواهد شد.

البته از آن جایی که افراد مختلف از لحاظ اجرایی کردن این دستورات برای جسم و ذهن سرعت و عملکرد متفاوتی را دارند، ممکن است تغییرات در یک فرد به سرعت انجام شده و در فرد دیگر این تغییرات مدت زمان بیشتری ببرد.

به طور معمول تغییرات حاصل از شنیدن این فایل‌ها با سرعت کم و با حفظ سلامت و تناسب و هماهنگی کامل توسط سیستم عصبی خود فرد انجام خواهد شد. بنابراین اگر در کوتاه مدت این تغییرات را احساس نکردید، ناامید نشده و به مسیر خود ادامه دهید.

نشانه‌های تغییرات حاصل از شنیدن سابلیمینال در چه زمانی دیده می‌شود؟

پس از تهیه فایل‌های سابلیمینال و گوش دادن به آن‌ها، اولین سؤالی که ذهن مخاطبان را درگیر خود می‌کند مدت زمان اثرگذاری این فایل‌هاست. به طور معمول از زمان شنیده شدن تا صد و بیست روز بعد باید اثرات مدنظر در شما پدیدار شود.

اگر این اتفاق نیفتاد، می‌بایست به تعداد بیشتری سابلیمینال گوش‌داده و به مغزتان استراحت بیشتری بدهید. در این بین گوش دادن به سابلیمینال ها را قطع نکنید.

رمزایجاد تغییرات ثبات و تداوم در گوش دادن صحیح است. تکرار مهمترین عامل برای تأثیر گذاری و پایدار سازی تغییرات در ضمیر ناخودآگاه و تغییر الگوهای ذهنی و مغزی است. علاوه بر این مورد، حتماً به یاد داشته باشید که هر فرد به دستورات و پیام‌ها واکنش‌های متفاوت و منحصر به فردی نشان می‌دهد.

یعنی ممکن است شما در هفته اول این تغییرات را در خود احساس کنید اما فرد دیگر پس از گذشت چندین ماه باز هم تأثیر خاصی را حس نکند. بنابراین احساس نگرانی یا بی اثر بودن به هیچ وجه نداشته باشید و به خودتان فرصت دهید. نتیجه‌ای که از این امر می‌توان گرفت این است که هرگز خودتان را با شخص دیگر مقایسه نکنید.

بیوکنزی چیست؟

بیوکنزی در واقع از طریق قدرت لرزش و اعتقاد می تواند بر ساختار DNA یا اطلاعات ژنتیکی فرد تأثیر بگذارد و بسته به سطح اعتبار فرد ، منجر به تغییرات جسمی خاص یا بهبود بیماری می شود.

ساختار DNA هر فرد شامل اطلاعات ژنتیکی است که در شکل گیری و شکل گیری بدن فیزیکی ، شکل ظاهری ، خلق و خو و بیماری هایی که تجربه می کنیم و حتی در شکل گیری لحظه مرگ و خارج از آگاهی جسمی بسیار مثر است.

اطلاعات موجود در DNA سلول هر موجود زنده عمیق ترین قسمت اطلاعات در سطح فیزیکی موجودات است که برخی از آنها مشخصات فوق الذکر را منعکس می کنند.

بیوکنزی سالم و بهینه می تواند با تغییر ساختار و آرایش اطلاعات عمیق تر در سطح سلولی ، تغییرات چشمگیری ایجاد کند.

البته ناگفته نماند که همه مسیرها به پایگاه داده ذهن ناخودآگاه می توانند در هر سطحی تغییراتی ایجاد کنند.

اطلاعات کامل و جامعی در دسترس نیست که چرا از روش بیوکینزیس بیشتر برای ایجاد تغییر در رنگ چشم ، پوست و مو استفاده می شود ، اما اعتقاد بر این است که انتخاب این روش در موارد ذکر شده بیشتر در همانطور که مردم به استفاده از روشهای مختلف اعتقاد دارند. دارد.

بیوکنزی چشم چیست و چه عوارضی به همراه دارد؟ به عبارت دیگر ، مردم فکر می کنند که روش بیوکنزی در تغییر رنگ چشم یا مو بسیار موثرتر از روش های دیگر است ، که این یک باور غلط رایج است و دانشمندان علوم ذهنی به خوبی می دانند که همه روش های موجود و تایید شده دارای درجه ای از اثربخشی با توجه به اعتقاد به مردم است.

از این که تا پایان این مطلب سابلیمینال چیست همراه ما بودید از شما متشکریم. نظرات و انتقادات خود را از طریق بخش نظرات به اطلاع ما برسانید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

1 دیدگاه

 1. خردگرا گفت:

  چرند و مزخرف…یه نوع کلاهبرداری جدید…از کجا بدونیم این فایل صوتی مثلا برا چی خوبه..و آیا درست بهمون دادن..یا مثلا فایل اعتماد به نفس را دادن بجای ثروت….جمع.کنید توروخدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *