بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم آروان در ثبت احوال + طالع بینی نام و عدد ابجد

اسم آروان به چه معنی است؟ به انگلیسی چگونه نوشته می شود و آروان چه ریشه ای در زبان فارسی دارد؟

معنی اسم آروان در ثبت احوال : آروان یک اسم پسرانه خاص با ریشه ای لری است که این روزها محبوبیت زیادی بین والدین پیدا کرده است. در ادامه در بخش معنی اسم ماگرتا معنای کامل این نام را به همراه عدد ابجد و طالع بینی شخصیتی آن بررسی می کنیم.

مطلب پیشنهادی : معنی اسم آراد در ثبت احوال + طالع بینی نام

معنی اسم آروان در ثبت احوال

معنی اسم آروان چیه؟

آریایی و ایرانی از جمله معانی است که می توان برای اسم زیبای آروان به کار برد. البته نام روستایی در قزوین و نام یکی از طایفه های لرستان نیز آروان می باشد. قابل ذکر است که معانی در لغت نامه دهخدا نیز وجود دارد. اگر بخواهیم این نام را از تعداد فراوانی در ایران بررسی کنیم برای خاص بودن آن کافیست بدانید که کمتر از ۱۰۰۰ کودک پسر به این اسم نامگذاری شده است.

نام به انگلیسی
arvan
تلفظ نام به انگلیسی
/ārvān/
ریشه نام
لری

اسم دختر که به آروان بیاد:
آیشن – آیسن – آیلین – آیلا

اسم پسر که به آروان بیاد:
ماهان – شایان – آریان و رامان

عدد ابجد نام پسرانه آروان ۲۵۸ می باشد و نام هایی مثل پرهان – رحیم – آزادمهر هم ابجد می باشد. کاربر گرامی اگر به دنبال چنین اسم هایی با آوای خاص هستید پیشنهاد می کنم در مورد اسامی مثل آرین – رایان – آریان – آرشام – آرتان و آوان نیز تحقیقاتی انجام دهید.

طالع بینی شخصیتی نام آروان

انسان های بسیار غافلگیر کننده ای هستند و هرگز نمی شود قدم بعدی آن ها را پیش بینی کرد. اگر نسبت به چیزی یا کاری کنجکاو شوند حتما باید کلی اطلاعات در مورد آن به دست بیاورند. بیشترین علاقه آن ها مربوط به لباس و طراحی های متفاوت آن ها می باشد و حتی می توان گفت بیشتر از هر چیزی از آن ها لذت می برد. از آنجایی که آروان لحن خیلی خوبی دارد هیچ کس از هم صحبتی با او سیر نمی شود.

یکی از مزیت های خیلی خوب آروان فروتن بودن او می باشد و تا زمانی که در مورد یک چیز مطمئن نباشه حرفی درباره آن به بقیه نمی زند. همچنین آن ها حافظه خیلی ضعیفی در هنگام دعواها و درگیری ها دارند یعنی به این صورت که ممکن است امروز شما با آروان جر و بحث کنید اما او فردا به گرمی با شما صحبت کند و همه مسائل را سریعا فراموش کند.

✅ در این نوشته معنی اسم آروان در ثبت احوال را بررسی کردیم، اگر نظری دارید حتما آن را از قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =