بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم فرنیان در ثبت احوال + طالع بینی نام و عدد ابجد

آیا فرنیان برای انتخاب اسم دختر قشنگه؟ فرنیان در زبان فارسی چه معنی دارد و ریشه آن چیست؟

معنی اسم فرنیان در ثبت احوال چیه؟ آیا این اسم برای دختر ایرانی قشنگه؟ در ادامه با بخش معنی اسم ماگرتا برای مشاهده ریشه نام، عدد ابجد و طالع بینی شخصیتی فرنیان با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید : معنی اسم پارلا در ثبت احوال چیه + ریشه نام

معنی اسم فرنیان در ثبت احوال

معنی اسم فرنیان در ثبت احوال

این نام دخترانه ایرانی ریشه ای کاملا فارسی دارد و دارای معانی مختلفی مثل ابریشم و حریر و دختری که دارای جسمی بسیار لطیف و زیباست، می باشد. از نظر فراوانی تعداد اسم در ایران می توان گفت در حد نرمال می باشد و تعداد کودک خیلی زیادی به اسم نامگذاری نشده اند. این اسم خیلی شبیه به اسامی محبوبی مثل پرنیان و پرسیان می باشد.

نام به انگلیسی
farniyan
تلفظ نام به انگلیسی
/farniyān/
ریشه نام
فارسی

عدد ابجد نام خوش آوا و شیک فرنیان ۳۹۱ می باشد و نام هایی مثل منصوره و فرسیما با آن هم ابجد می باشد. اگر اطلاعی در مورد عدد ابجد ندارید حتما در اینترنت درباره آن تحقیق کنید.

طالع بینی شخصیتی

فرنیان ها خیلی انسان های سخاوتنمندی هستند و می توانند یک دوست فوق العاده برای هر فردی باشند. آن ها به خوبی همه انسان ها را درک می کنند و به خوبی از اطلاعات و عقل خود استفاده می کنند. ویژگی شخصیتی آن ها این است که اصلا قابل پیش بینی نیستند و ممکن است در هر لحظه کاری انجام دهد که به یکباره همگی متعجب شوند.

اکثر فرنیان ها انسان هایی نیک سیرت هستند و سعی می کنند تا جایی که می شود از دروغگویی فرار کنند. تا حدودی خودخواه و مغرور می باشند و تا زمانی که کسی نتواند آن را به طور خیلی کامل قانع کند حرف خودش را میزند و هرگز عقب نمی شینی نمی کند. فرنیان خیلی نکته سنج و حساسه و در انجام کارها همیشه موشکافانه و سخت گیر عمل می کند.

تنها چیزی که او را ناراحت می کند این است که بقیه نقطه ضعف او را بدانند و سعی کنند از این طریق به او آسیب برسانند. برای تفریح، رفتن به شهربازی و یا سینما را خیلی دوست دارد و همیشه سعی می کند حداقل ماهی یک بار به اینطور مکان ها برود.

✅ به پایان نوشته معنی اسم فرنیان در ثبت احوال رسیدیم، حتما همین الان از قسمت دیدگاه نظرتان را در مورد این نام برای سایر کاربرها به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.