بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم نوژین در ثبت احوال + فراوانی و ریشه این نام

نام نوژین برای دختر قشنگه؟ نوژین چه ریشه ای در زبان فارسی و ثبت احوال دارد؟

معنی اسم نوژین به فارسی چیست؟ این نام دخترانه زیبا که ریشه ای فارسی در ثبت احوال دارد از دو بخش نو (جدید) و ژین (زندگی) تشکیل شده و به معنی زندگی تازه می باشد. برای مشاهده سایر تفاسیر، عدد ابجد و طالع بینی شخصیت این نام در ادامه با بخش معنی اسم ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید : معنی اسم لیوسا برای فرزند دختر چیست

معنی اسم نوژین در ثبت احوال

نوژین در ثبت احوال به چه معناست

نوژین منسوب به نوژ و به معنای زيبا، سرسبز و زندگی تازه می باشد. این نام دخترانه زیبا از جمله اسامی تک و خاص می باشد زیرا تاکنون کمتر از ۱۰۰۰ کودک به این اسم نامگذاری شده اند و می تواند یک انتخاب خوب و شیک برای فرزند دلبند شما باشد. عموما برای دختران متولد روز اول فروردین این اسم یک انتخاب کاملا منحصر به فرد می باشد.

نام به انگلیسی
nuzhin
تلفظ نام به انگلیسی
/nužin/
ریشه اسم
فارسی

اسم نوژین در لغت نامه دهخدا
نوژان. (اِ) رود با بانگ و سهم. رودخانه ای است با نهیب و شور بسیار. (برهان قاطع) (آنندراج ). نام رودخانه است.

اگر حروف ابجد این نام را جمع بزنیم به عدد ۱۱۶ می رسیم که با اسامی مثل آیسانا، گلبانگ و نازینه هم ابجد می باشد.

اگر نام نوژین مورد توجه شما قرار نگرفته اما آوای آن در ذهن شما مانده است می توانید در اسم های مشابه آن یعنی روژین – دلژین – نوژان – نورین – رومینا – روزیتا و آیشن تحقیق کنید و سپس به یک نتیجه گیری خوب برسید.

طالع بینی نوژین ها

انسانی هایی پر جنب و جوش هستند و به منطقی بودن و با درک بودن بین دوستانشان مشهور هستند. در کل انسان های منعطفی هستند و هیچ وقت به خاطر نبود چیزی غر نمی زنند و سعی می کنند از زندگی لذت ببرند. تنها نقطه ضعفی که دارند این است که حتما دیگران باید رفتار آن ها را تایید کنند و خودشان اعتماد به نفس کافی را در این زمینه ندارند.

نام پیشنهادی : معنی اسم شنتیا در ثبت احوال + طالع بینی

نوژین ها سعی می کنند حالت روحی خودشونو در ظاهرشون نشون بدن یعنی وقتی نحوه لباس پوشیدن اونها ژولیده و نا مرتب است دچار بحران شده اند و ناراحت هستند. برای خوشحال کردن آن ها رفتن به شهربازی یا تئاتر کافی می باشد زیرا خیلی به اینجور مکان ها علاقه دارند.

✅ در این نوشته معنی اسم نوژین در ثبت احوال را بررسی کردیم، شما چه نظر در مورد این نام فارسی و زیبا دارید؟ از طریق بخش دیدگاه نظرتان را برای ما بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *