بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم نوژین در ثبت احوال + فراوانی و ریشه این نام

نام نوژین برای دختر قشنگه؟ نوژین چه ریشه ای در زبان فارسی و ثبت احوال دارد؟

معنی اسم نوژین به فارسی چیست؟ این نام دخترانه زیبا که ریشه ای فارسی در ثبت احوال دارد از دو بخش نو (جدید) و ژین (زندگی) تشکیل شده و به معنی زندگی تازه می باشد. برای مشاهده سایر تفاسیر، عدد ابجد و طالع بینی شخصیت این نام در ادامه با بخش معنی اسم ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید : معنی اسم لیوسا برای فرزند دختر چیست

معنی اسم نوژین در ثبت احوال

نوژین در ثبت احوال به چه معناست

نوژین منسوب به نوژ و به معنای زيبا، سرسبز و زندگی تازه می باشد. این نام دخترانه زیبا از جمله اسامی تک و خاص می باشد زیرا تاکنون کمتر از ۱۰۰۰ کودک به این اسم نامگذاری شده اند و می تواند یک انتخاب خوب و شیک برای فرزند دلبند شما باشد. عموما برای دختران متولد روز اول فروردین این اسم یک انتخاب کاملا منحصر به فرد می باشد.نام به انگلیسی
nuzhin
تلفظ نام به انگلیسی
/nužin/
ریشه اسم
فارسی

اسم نوژین در لغت نامه دهخدا
نوژان. (اِ) رود با بانگ و سهم. رودخانه ای است با نهیب و شور بسیار. (برهان قاطع) (آنندراج ). نام رودخانه است.

اگر حروف ابجد این نام را جمع بزنیم به عدد ۱۱۶ می رسیم که با اسامی مثل آیسانا، گلبانگ و نازینه هم ابجد می باشد.

اگر نام نوژین مورد توجه شما قرار نگرفته اما آوای آن در ذهن شما مانده است می توانید در اسم های مشابه آن یعنی روژین – دلژین – نوژان – نورین – رومینا – روزیتا و آیشن تحقیق کنید و سپس به یک نتیجه گیری خوب برسید.

طالع بینی نوژین ها

انسانی هایی پر جنب و جوش هستند و به منطقی بودن و با درک بودن بین دوستانشان مشهور هستند. در کل انسان های منعطفی هستند و هیچ وقت به خاطر نبود چیزی غر نمی زنند و سعی می کنند از زندگی لذت ببرند. تنها نقطه ضعفی که دارند این است که حتما دیگران باید رفتار آن ها را تایید کنند و خودشان اعتماد به نفس کافی را در این زمینه ندارند.نام پیشنهادی : معنی اسم شنتیا در ثبت احوال + طالع بینی

نوژین ها سعی می کنند حالت روحی خودشونو در ظاهرشون نشون بدن یعنی وقتی نحوه لباس پوشیدن اونها ژولیده و نا مرتب است دچار بحران شده اند و ناراحت هستند. برای خوشحال کردن آن ها رفتن به شهربازی یا تئاتر کافی می باشد زیرا خیلی به اینجور مکان ها علاقه دارند.

✅ در این نوشته معنی اسم نوژین در ثبت احوال را بررسی کردیم، شما چه نظر در مورد این نام فارسی و زیبا دارید؟ از طریق بخش دیدگاه نظرتان را برای ما بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.