بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم راشین در ثبت احوال + ریشه نام و اسامی مشابه

اسم راشین برای دختر قشنگه؟ معنی نام راشین به زبان فارسی و کردی چیست؟

اسم دخترانه راشین در ثبت احوال به راه آبی يا جويباری كه از سبزه زار می گذرد معنی شده است. این نام ریشه ای کردی ، فارسی دارد که در ادامه در بخش معنی اسم ماگرتا آن را به همراه عدد ابجد نام و طالع بینی شخصیتی بررسی می کنیم.

مطلب پیشنهادی : معنی اسم دلسا در ثبت احوال

معنی اسم راشین در ثبت احوال

نام راشین برای فرزند دختر چه معناست

راش (یک درخت فوق زیبا با شاخه و برگی منحصر به فرد در ایران است) + پسوند (ین) ترکیبی را تشکیل می دهد که معنی آن سرسبز و خرم می باشد همچنین در زبان کردی به معنای جوی آب می باشد. با استناد به آمار سال ۹۴ تقریبا ۲۰۰۰ کودک به اسم راشین نامگذاری شده اند که تعداد نرمالی است و نمی شود گفت که این اسم خیلی خاص است اما واقعا آوای زیبایی دارد.

نام به انگلیسی
rashin
تلفظ نام به انگلیسی
/rāšin/
ریشه نام
کردی , فارسی

عدد ابجد راشین ۵۶۱ می باشد و با اسامی مثل رادنوش، گلستان و ارشین هم ابجد می باشد. همچنین اسم های دختر و پسری که به راشین بیاد عبارتند از :‌ آرشین ، راحیل ، سلین ، رادین ، سوژین ، شایان ، شاهان ، شانیا‌ ، ساتین ، پانیذ و …

طالع بینی بخت و اقبال

راشین ها اولویتی جز مهربانی در زندگی شان ندارد، اونا همیشه بدون هیچ چشم داشتی به دیگران عشق و محبت می کنند و هیچ وقت پشت دوستانشان را خالی نمی کنند. از آنجایی که با همه رو راسته خیلی از دروغ متنفره و اگر بفهمه کسی بهش دروغ گفته تا مدت ها با او قطع رابطه می کند. از نظر اخلاقی مودب است اما کمی حسادت همیشه در اون قابل مشاهده است.

همچنین بخوانید : معنی اسم پارلا در ثبت احوال چیه + ریشه نام و طالع بینی

راشین در جمع های دوستانه بسیار خوش مشرب و خوش صحبت می باشد و وقتی در جایی حضور داشته باشه بخوبی مجلسو اداره می کنه. اگر کسی به راشین دستور بدهد و سعی کنه اونو زیر سلطه خودش قرار بده با واکنش خیلی بدی مواجهه می شه چون این افراد خیلی مستقل هستند و هیچ وقت زیر حرف زور نمی روند.

✅ پس از مطالعه کامل این نوشته حتما به قسمت دیدگاه رفته و نظرتان را در مورد معنی اسم راشین در ثبت احوال با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *