بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم هوراد در ثبت احوال + فراوانی و عدد ابجد

نام هوراد به چه معناست؟ آیا این اسم قشنگه؟ بررسی کامل ریشه اسم هوراد به همراه میزان فراوانی آن در ایران

معنی اسم هوراد چیه و فراوانی آن چقدر است؟ برای مشاهده پاسخ اینگونه سوالات و بررسی کامل ریشه نام و معانی آن در ادامه با بخش معنی اسم ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی : معنی اسم رسا در ثبت احوال + ویژگی های شخصیتی

معنی اسم هوراد در ثبت احوال
معنی اسم هوراد در ثبت احوال

معنی اسم هوراد چیست

نام پسرانه هوراد ریشه ای کاملا فارسی دارد و از دو بخش هو + راد تشکیل شده است، هو به معنی خوب و راد به معنی جوانمرد است پس اگر این دو را به هم بچسبانیم نتیجه می گیرید که معنی این اسم «جوانمرد خوب یا نیک» می باشد. البته می توان از کلمه مرد نیکنام نیز استفاده کرد.

بر اساس آمار تا به امروز کمتر ۱۰۰۰ نفر این نام را برای کودک خود انتخاب کرده اند. هوراد در زبان انگلیسی به شکل «hurad» نوشته می شود و تلفظ آن نیز به صورت /hurād/ می باشد. عدد ابجد این نام 216 می باشد و با اسامی مثل هیرا، داریا و پوربها هم ابجد می باشد.

چه اسم هایی به هوراد می آید؟ نام هایی مثل هومان، پویان، روشاک و توفان از نظر آوا خیلی شبیه به هوراد می باشند و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ها تحقیق کنید.

طالع بینی شخصیتی نام هوراد

از نظر شخصیتی افرادی خدا ترس و خانواده دوست هستند و همیشه سعی می کنند بتواند کارهایی را انجام دهند که در بقیه نیز اثر گذار باشد. هورادها در زمینه شغلی ثبات خوبی ندارند و دائما از این شاخه به آن شاخه می پرند اما استعداد خوبی در انجام هر کاری دارند. آن ها از تنهایی بیزار هستند و همیشه باید در اجتماع حضور داشته باشند.

همچنین بخوانید : معنی اسم نوژین در ثبت احوال + فراوانی و ریشه این نام

هورادها زیاد اعتقادی به شانس ندارند و بر این باورند که برای به دست آوردن چیزهای با ارزش باید زحمت زیادی کشید. آن ها زیاد اهل تعصب ورزیدن نیستند و همیشه با همه مسائل به منطقی ترین شکل ممکن برخورد می کنند. اگر کسی با هوراد گرم صحبت شود فقط و فقط درباره آینده با آن صحبت می کند و همیشه گذشت را فراموش می کند زیرا موقعیت های بسیار خوب را فقط در آینده می بیند.

✅ شما چه نظری در مورد معنی اسم هوراد در ثبت احوال دارید؟ از قسمت دیدگاه آن را با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =