بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم رسا در ثبت احوال + ویژگی های شخصیتی

نگاهی بر ریشه اسم رسا، فراوانی تعداد آن در ایران، ریشه کامل نام و اسامی مشابه با آن

اسم رسا در ثبت احوال چه معنی دارد؟ آیا انتخاب مناسبی برای فرزند پسر است؟ برای پاسخ به این سوالات و بررسی ریشه کامل نام رسا در ادامه با بخش معنی اسم ماگرتا همراه ما باشید.

👆 معنی اسم رسام در ثبت احوال + عدد ابجد نام

معنی اسم رسا در ثبت احوال

اسم رسا به چه معناست و چه ریشه ای دارد

این نام فارسی به معنای واضح، شیوا و پخته می باشد اما از نظر ادبیات کنایه از شخص بلند قد می باشد. در ثبت احوال به ویژگی صدایی که به خوبی قابل شنیدن باشد رسا گفته می شود. میزان فراوانی این نام در ایران چیزی در حدود بیش از ۳۰۰۰ کودک می باشد.

نام به انگلیسی
resa
تلفظ نام به انگلیسی
/re(a)sā/
ریشه نام
فارسی
عدد ابجد ۲۶۱

افراد مشهور مختلفی با این اسم وجود دارند اما دو مورد از مهم ترین آن ها رسا اینگولفشتوتیر و رسا چاسل می باشند، که اولی در زمینه هنرپیشگی و دومی در زمینه نویسندگی و مترجمی شعرهای اسپانیایی فعالیت می کرده اند. اگر به دنبال اسم هایی شبیه به رسا هستید پیشنهاد می کنم در مورد اسامی مثل رسام ، رجا ، سخا ، عطا و شهاب تحقیقاتی انجام دهید.

پیش بینی آینده نام رسا

رسا ها معمولا انسان های مغروری هستند و زمانی که اعتماد به نفس آن ها شکسته شود آسیب های جدی از نظر روحی می بینند. مهم تفریح آن ها کوهنوردی می باشد و در زمان هایی خاص به کوه های مختلف سفر می کند. در زمینه محبت و دوستی به خانواده و اطرافیان می شود گفت او همیشه خود را در اولویت دوم قرار می دهد و تا زمانی که دیگران خوشحال نباشند او خوشحال نیست.

همچنین بخوانید : معنی اسم السا به فارسی و ترکی چیست

در زمینه تحلیل اطلاعات هوش خیلی خوبی دارند به همین در بیشتر مسائل کاری خیلی موفق هستند. هیچ کس نمی تواند اخلاق رسا را تغییر دهد و در این زمینه کمی مشکل دارد. عاشق پرسه زدن است زیرا در این گونه مواقع می تواند به خوبی فکر کند. در یک کلام انسان های مهربان ، خوش قلب ، کم حافظه در بدی ها و … می باشند.

✅ در این بخش معنی اسم رسا در ثبت احوال را به صورت کامل بررسی کردیم، شما چه نظری در رابطه با آن دارید؟ حتما از قسمت دیدگاه با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *