سبک زندگی

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان شیک ۲۰۲۰ به همراه ایده های جدید

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان و بزرگسال با طرح های ساده و چوبی

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه ساده و شیک ۹۹ موضوعی است که در این مقاله از بخش دکوراسیون ماگرتا به آن اشاره خواهیم کرد. در ادامه ۳۸ نمونه از مدرن‌ترین دکوراسیون‌های دخترانه سال ۲۰۲۰ را با یکدیگر مرور می‌کنیم. با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : زیباترین دکوراسیون اتاق خواب پسرانه لاکچری

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه 2020

در کنار طرح هایی که در ادامه مشاهده می کنید برای بهره مندی از ایده های مدرن و شیک در اتاق خواب سعی نمایید از سرویس خواب نوزاد ی و تم ها و ایده هایی متنوع و متفاوت با رعایت رنگ بندی های خاص استفاده کنید.

1- دکوراسیون دخترانه با تخت بزرگ

اتاق خواب دخترانه رویایی
اتاق خواب دخترانه رویایی

وجود یک تخت مبلی بزرگ باعث ایجاد احساس راحتی هر چه بیشتر در این اتاق دخترانه شده است. همان طور که می‌دانید دخترانی که در سن رشد قرار دارند بیش از هر چیز راحتی برایشان مهم است و این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه دقیقا راحتی را اولین و مهم‌ترین شاخصه خود قرار داده است. رنگ‌های دخترانه صورتی و سفید کاملا در این دکوراسیون مشهود بوده و به چشم می‌خورد.

2- برچسب دیواری عشق

اتاق خواب دخترانه ایرانی
اتاق خواب دخترانه ایرانی

دکوراسیون داخلی اتاق این دختر نوجوان دارای یک فضای خنک و بسیار شاداب است که با یک برچسب دیواری بزرگ «LOVE» به معنی عشق جذابیتی دو چندان گرفته است. شما می‌توانید برای دکور اتاق دختر خانم جوان و نوجوان خود از انواع برچسب‌های دیواری شیک و جذاب استفاده نمایید.

3- دکوراسیون اتاق خواب دخترانه با صندلی حبابی شکل

اتاق خواب دخترانه لاکچری
اتاق خواب دخترانه لاکچری

برای ایجاد راحتی و صمیمیت بیشتر در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه چه ایده‌هایی دارید؟ ما برای شما یک پیشنهاد شگفت‌انگیز آماده کرده ایم! استفاده از صندلی حبابی شکل معلق روی هوا که بسیار جذاب و مدرن است.

علاوه بر این، درست پشت صندلی دیواری را مشاهده می‌کنید که عکس‌های شخصی و مورد علاقه دختر صاحب اتاق روی آن قرار گرفته است. این دکوراسیون یک دکوراسیون بسیار شیک و حرفه‌ای است.

4- عمق بیشتری به دیوارها بدهید

اتاق خواب دخترانه ساده ایرانی
اتاق خواب دخترانه ساده ایرانی

اتاق خواب‌هایی که دکوراسیون آن‌ها عمق دارد همیشه جذاب و دلنشین بوده است. شما می‌توانید با استفاده از ترکیب‌هایی حالتی زنده و متحرک در پارچه ها، دیوارها و لوازم جانبی ایجاد می‌کند، یک طرح زیبا داخل دکوراسیون اتاق خواب دخترانه ایجاد کنید.

این اتاق خواب شبک توسط الیزابت هِی طراح داخلی مستقر در سنگاپور طراحی شده و دارای یک پالت رنگ محدود برای ارائه یک طرح خاص دخترانه است. تابلو، نمادی که روی دیوار چسبیده و چراغ خواب این اتاق خواب دخترانه همگی از یک الگو پیروی می‌کنند.

5- رنگ‌بندی دخترانه مدرن

اتاق خواب دخترانه جوان
اتاق خواب دخترانه جوان

صورتی و فیروزه‌ای دو رنگی هستند که اگر در کنار یکدیگر قرار بگیرند یک طرح خنک و زنانه را در اتاق خواب ایجاد می‌کنند. در این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نیز این دو رنگ استفاده شده است. توجه داشته باشید که سقف نیز در این دکوراسیون با استفاده از همین رنگ‌ها رنگ‌آمیزی شده است. همچنین تخت خواب و عناصری مثل آباژور هم با همین الگو قرار گرفته اند.

6- دکوراسیون لوکس اتاق دخترانه

اتاق خواب دخترانه کوچک
اتاق خواب دخترانه کوچک

سرویس خواب فلزی و پر زرق و برق آمیخته با لوازم جانبی لوکس و مدرن، این اتاق را به اتاق خواب مناسبی برای دختران نوجوان تبدیل کرده است. یک نکته جالب در این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه وجود ارتفاع بیشتر سقف در قسمت بالای تخت خواب است که در بازسازی اخیر ایجاد شده است. این دکوراسیون برای دختر خانم‌های جوان و لاکچری بسیار مدرن و خواستنی است.

7- احساس دخترانگی در اتاق

اتاق خواب دخترانه اسپرت
اتاق خواب دخترانه اسپرت

دکوراسیون اتاق خواب این دختر بسیار ظریف و جذاب طراحی شده است. در این دکوراسیون نکاتی از قبیل وجود لباس شیک و بامزه، یک خرس کوچک روی تخت و حتی یک طرح گل زیبا روی میز به چشم می‌خورد.

شما با مشاهده این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه یک احساس واضح دخترانه خواهید داشت که در نوع خود منحصر به فرد است. استفاده از ترکیب رنگ‌های مدرن در کنار رنگ لطیف صورتی، عمق دکور داخلی این اتاق را بیش از پیش کرده است.

8- دکوراسیون اتاق خواب دخترانه پر از احساس آرامش

اتاق خواب دخترانه پرنسسی
اتاق خواب دخترانه پرنسسی

این اتاق خواب بسیار شیک و زیبا، احساس آرامش زنانه خاصی را به شما می‌دهد که مشابه آن را هیچ کجا ندیده اید. وجود یک صندلی نرم و مخملی در کنار تخت خواب بزرگ و زیبا، و همچنین یک تابلوی مدرن و پرمفهوم که بالای آن قرار گرفته است این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه را به یک الگوی عالی برای اتاق خواب‌های دخترانه بدل کرده است.

9- سایبان فانتزی و فوق العاده جذاب

اتاق خواب دخترانه با وسایل ساده
اتاق خواب دخترانه با وسایل ساده

درست بالای این تخت باشکوه، یک تاج سلطنتی کلاسیک قرار گرفته است که در دامنه آن یک سایبان بنفش با پارچه نرم و ظاهری دل‌انگیز وجود دارد. این ایده در این اتاق خواب دخترانه باعث شده احساس دخترانگی و لطیف بودن محیط بیش از پیش وجود داشته باشد.

10- کاغذ دیواری فیروزه‌ای با طرح نخل

اتاق خواب دخترانه با میز تحریر
اتاق خواب دخترانه با میز تحریر

این کاغذ دیواری مدرن و باکیفیت که روی آن طرح چاپ شده نخل فیروزه‌ای وجود دارد، باعث ایجاد نشاط و انرژی بسیار خوبی در دکوراسیون اتاق خواب این دختر نوجوان شده است. رنگ‌بندی شاد و خنک که بر پایه رنگ آبی صورت گرفته، احساس شادابی و سرزندگی را در اتاق خواب به وجود آورده است.

11- تخت یک نفره و دکوراسیون مینیمال

اتاق خواب دخترانه پله دار
اتاق خواب دخترانه پله دار

جایی برای دو نفر در این اتاق خواب دخترانه شیک وجود ندارد. یک تخت خواب تک نفره با طرح جذاب و ظاهری مینیمال درست وسط این اتاق خواب گرفته و در کنار آن تعدادی قفسه و کشو برای جایگذاری وسایل تعبیه شده است. این دکوراسیون می‌تواند ایده‌ای برای خانواده‌هایی باشد که خانه آن‌ها متراژ کمی داشته و نمی‌توانند از تخت‌های دو نفره بزرگ در اتاق‌شان استفاده کنند.

12- لاکچری اما راحت

اتاق خواب دخترانه با کمد دیواری
اتاق خواب دخترانه با کمد دیواری

این اتاق دخترانه دارای زرق و برق زیادی است اما در عین حال احساس راحت بودن را می‌توان در آن به راحتی مشاهده کرد. رنگ‌بندی عناصر در این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه روشن بوده و از عناصر لوکس و گران قیمت در طراحی آن استفاده شده است.

13- دکوراسیون اتاق خواب دخترانه برجسته و خال خالی

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه پرنسسی
دکوراسیون اتاق خواب دخترانه پرنسسی

در این اتاق خواب همه چیز برجسته و خال خالی است. از آباژور گرفته تا کوسن‌هایی که روی تخت به چشم می‌خورد، همگی دارای الگوهایی مشابه از یک طرح هستند.

برای دخترانی که همیشه به دنبال وسایل لطیف و نرم هستند، بالش‌های این تخت خواب یک هدیه عالی به شمار می‌رود. شما هم می‌توانید از این مدل بالش‌ها ایده گرفته و آن را برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه خریداری کنید.

14- دکوراسیون دراماتیک

اتاق خواب دخترانه بدون پنجره
اتاق خواب دخترانه بدون پنجره

وجود کف‌پوش تیره، گالری دیواری پر از تابلوهای جذاب و پرمفهوم و سرویس خوابی که سرشار از حس خوب است این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه را بسیار دلنشین کرده است. همچنین وجود یک تکه فرش پر دار در کناره تخت و مبل، احساس لطافت دکوراسیون را بیش از پیش کرده است. همه این‌ها مواردی هستند که فضای اتاق را عاشقانه و دراماتیک می‌کنند.

15- نقشه روی دیوار

اتاق خواب دخترانه تک شاخ
اتاق خواب دخترانه تک شاخ

استفاده از کاغذ دیواری‌هایی که ایده‌های خلاقانه در ساخت‌شان بکار گرفته شده است، همیشه یکی از بهترین کارهایی است که در طراحی دکوراسیون اتاق خواب می‌توان آن را به کار برد. در این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نیز دیواری را مشاهده می‌کنید که نقشه شهر یا شاید کل جهان روی آن نقش بسته است.

16- رنگ‌های پاشیده شده روی دیوار

اتاق خواب دخترانه طوسی مشکی
اتاق خواب دخترانه طوسی مشکی

با مشاهده دیوار این اتاق تصور می‌کنید رنگ‌ها روی آن پاشیده شده‌اند اما در واقع تمام آن‌ها طرحی از یک کاغذ دیواری هستند. اگر احساس شجاعت می‌کنید، می‌توانید به نوجوان خود اجازه دهید این کار را با استفاده از رنگ‌ها انجام دهد! در صورت‌عدم موفقیت، همیشه می‌توانید روی آن را با کاغذ دیواری بپوشانید.

این اتاق خواب برای دخترهایی که بسیار فعال و پرانرژی هستند مناسب بوده و در آن از رنگ‌ها و طرح‌هایی استفاده شده که سطح انرژی را در بدن افزایش می‌دهد.

17- دکوراسیون اتاق خواب دخترانه با درب مخفی

عکس اتاق خواب دخترانه ترکیه ای
عکس اتاق خواب دخترانه ترکیه ای

یک ایده بسیار خلاقانه که دکوراسیون این اتاق خواب از آن استفاده شده است وجود یک در مخفی است. در واقع این در چرخشی تنها با کمک یک کاغذ دیواری تهیه و به این شکل درآمده است. شما هم می‌توانید برای جذابیت هرچه بیشتر دکوراسیون اتاق خواب دخترانه از این ایده استفاده کرده و درب اتاق را با کاغذ دیواری بپوشانید.

18- درب یا قفسه کتابخانه

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان 2020
دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان 2020

در مورد بالایی ایده درب مخفی را به شما عزیزان و همراهان گرامی ماگرتا نشان دادیم و در این قسمت دربی که به عنوان قفسه کتابخانه از آن استفاده می‌شود. این ایده نسبت به ایده قبلی هزینه بیشتری را می‌طلبد اما در هر صورت یک انتخاب عالی برای دکوراسیون اتاق خواب دختر خانم‌هایی است که به مطالعه و کسب علم علاقه زیادی دارند.

19- لوستر الماسی

عکس اتاق خواب دخترانه خیلی ساده ایرانی
عکس اتاق خواب دخترانه خیلی ساده ایرانی

یک لوستر با طرح الماس در این اتاق خواب دخترانه قرار گرفته که نقطه کانونی آن به شمار می‌رود. همچنین وجود یک تابلوی صورتی ساده اما بسیار شیک در کنار صندلی راحتی و تخت خواب گرم و نرم، این دکوراسیون را به یک دکوراسیون مدرن و خاص برای دختر خانم‌ها تبدیل کرده است.

20- اتاق خواب هتلی

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه چوبی
دکوراسیون اتاق خواب دخترانه چوبی

دکوراسیون این اتاق خواب از یک هتل ایده گرفته و طرح‌هایی که در آن به کار رفته است، همگی از الگویی خاص پیروی می‌کنند. این دکوراسیون بسیار شیک بوده و برای خانم‌های بین ۲۰ تا ۳۰ سال یک انتخاب بسیار جذاب به شمار می‌رود. وجود سه لوستر حصیری و تخت خواب ستون دار با رنگ‌بندی قهوه‌ای سوخته در دکوراسیون این فضا به چشم می‌خورد.

21- دکوراسیون سلطنتی با تم آبی و سفید

عکس اتاق خواب دخترانه خارجی
عکس اتاق خواب دخترانه خارجی

یک فضای نشیمن جذاب نه تنها باعث دلبستگی هرچه بیشتر به این اتاق خواب می‌شود، بلکه مکان مناسبی برای نشستن و صحبت کردن با دوستان در فضای خصوصی و معاشرت با آن‌ها است. رنگ‌بندی آبی سفید و استفاده از تخت خواب سلطنتی جذاب و همچنین کاغذ دیواری خاصی که پشت سر آن قرار دارد، فضای داخلی این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه را بسیار دلنشین کرده است.

همچنین یک مبل دو نفره کوچک که روی آن گیتار صورتی قرار گرفته نشان می‌دهد ذوق ایده‌پردازی در این فضا بیش از هرچیز دیگری به چشم می‌خورد.

22- دکوراسیون دخترانه پرنور و شاد

اتاق خواب دخترانه دختر کفشدوزکی
اتاق خواب دخترانه دختر کفشدوزکی

این دکوراسیون شیک و جذاب دارای عناصر بسیار دلنشین و صمیمانه‌ای است که می‌توانید آن‌ها را در تصویر مشاهده کنید. تخت خوابی صورتی سفید، درخت صورتی، یک تراس بسیار جذاب و نور سرشاری که به فضای داخلی می‌تابد جزو ویژگی‌های مثبت این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه است.

23- دکوراسیون اتاق خواب دخترانه با طرح چراغ قلبی

خلاقیت در اتاق خواب دخترانه
خلاقیت در اتاق خواب دخترانه

در این اتاق خواب دخترانه فوق العاده جذاب و دلنشین، اولین چیزی که به چشم می‌خورد قلبی است که با چراغ نئون تزئین شده و بالای تخت خواب قرار گرفته است. کاغذ دیواری و تخت خواب موجود در این اتاق از یک سبک و رنگ پیروی کرده و بسیار دلنشین هستند. این اتاق خواب دخترانه برای افرادی که قصد دارند فضایی آرام و دلنشین داشته باشند بسیار مناسب است.

24- اتاق خواب دخترانه با کاغذ دیواری خاص

اتاق خواب دخترانه رویایی بزرگ
اتاق خواب دخترانه رویایی بزرگ

کاغذ دیواری‌ای که در این اتاق دخترانه نصب شده است دارای طرح جذاب سفید و بنفش است و نقش روی آن نشان‌گر دیسکو و فضاهای مهمانی است. همچنین وجود یک تخت خواب برنجی با پشتی بنفش احساس راحتی و دلنشین بودن را در این فضا افزایش داده است.

25- اتاق خواب کلاسیک و قدیمی

اتاق خواب دخترانه رویایی ایرانی
اتاق خواب دخترانه رویایی ایرانی

شور و هیجان ویکتوریایی و فضای بسیار کلاسیک و جذاب این اتاق خواب افراد را به یاد اتاق خواب‌هایی میاندازد که در فیلم‌های سینمایی شبیه به آن را دیده ایم. پارکت چوبی و کاغذ دیواری قهوه‌ای رنگ با الگویی ساده، در کنار تحت خوابی که دارای چهار ستون فلزی است این فضا را به یک اتاق خواب دخترانه کلاسیک و جالب تبدیل کرده است.

26- دکوراسیون آرامش پخش و سرزنده

اتاق خواب دخترانه زیبا و شیک
اتاق خواب دخترانه زیبا و شیک

به هر جای این اتاق خواب که نگاه کنید، طرح‌های ریز و جذابی از گل و صدف را مشاهده می‌کنید که سراسر اتاق را پوشانده است. یک تخت خواب تماماً سفید در کنار کاغذ دیواری شلوغی که طرح‌های ریز روی آن به چشم می‌خورد، فضای این اتاق خواب را پرانرژی و در عین حال آرامش بخش کرده است.

وجود یک گلدان کوچک روی میزی که در کنار تخت خواب وجود دارد، احساس طبیعت و سرزندگی را در این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه دو چندان کرده است.

27- پتوی مخملی روی تخت

اتاق خواب دخترانه زشت
اتاق خواب دخترانه زشت

این اتاق خواب دارای رنگ‌بندی لطیف زنانه و عناصر جذابی همچون پارچه مخملی، لوستر بزرگ و تابلوی کلاسیکی است که آن را به یک اتاق خواب دخترانه به تمام معنا تبدیل کرده است.

28- کاغذ دیواری و فرش الگودار

اتاق خواب دخترانه زیبا و جدید
اتاق خواب دخترانه زیبا و جدید

این کاغذ دیواری راه راه در کنار تخت خواب جذاب و فرش چهارخانه‌ای که در این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه وجود دارد، یک ایده فوق العاده برای اتاق دختران نوجوان است.

29- اتاق خواب کوچک با دکوراسیون شیک

اتاق خواب دخترانه سفید
اتاق خواب دخترانه سفید

اتاق خواب‌های کوچک امروزه به یک مشکل برای طراحی دکوراسیون تبدیل شده اند. این دکوراسیون که در این قسمت مشاهده می‌کنید، در یک اتاق خواب بسیار کوچک پیاده‌سازی شده و بسیار جذاب است. طرح تخت خواب این دکوراسیون راه راه بوده و یک میز و صندلی برای انجام کارهای درسی در این فضا تعبیه شده است.

30- رنگ‌بندی شیک روی دیوارها

اتاق خواب دخترانه رنگارنگ
اتاق خواب دخترانه رنگارنگ

برای ایجاد حالتی گرافیکی‌تر روی دیوارها، در این دکوراسیون از رنگ‌های پرمفهوم و مدرنی استفاده شده که بازخورد آن را در تخت خواب نیز می‌توان مشاهده کرد. این اتاق خواب دخترانه دارای دکوراسیونی ساده و در عین حال بسیار دلنشین است.

31- کاغذ دیواری شاد و ویژه

اتاق دخترانه رنگین کمانی
اتاق دخترانه رنگین کمانی

اولین چیزی که در این دکوراسیون اتاق خواب دخترانه به چشم می‌خورد، کاغذ دیواری شیکی است که در آن تعبیه شده است. این کاغذ دیواری دارای رنگ‌های فراوان و طرحی بسیار شاد بوده و با سایر عناصر موجود در دکوراسیون هماهنگی بالایی دارد.

32- رنگ‌بندی شاد و متنوع برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

اتاق خواب دخترانه اینستا
اتاق خواب دخترانه اینستا

این اتاق خواب از رنگ‌های مختلفی برای تزئین دکوراسیون خود استفاده کرده است. برای مثال، شما می‌توانید رنگ آبی مخملی و صورتی را در تخت خواب و رنگ زرد و سفید را در پادری و بالش‌ها مشاهده کنید.

33- دکوراسیون شاد با عناصری خاص

اتاق دخترانه پر از عروسک
اتاق دخترانه پر از عروسک

ترکیب رنگ صورتی و آبی ترکیبی بسیار زیبا است که برای اتاق خواب‌های دخترانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این دکوراسیون دخترانه یک کاغذ دیواری با طرح ابر و یک تخت خواب صورتی و همچنین فرشی رنگارنگ قرار گرفته که در نوع خود بسیار جالب و تازه است.

34- ترکیب رنگ‌های متضاد در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

اتاق دخترانه تک شاخ 99
اتاق دخترانه تک شاخ 99

دیوار این اتاق خواب دارای کاغذ دیواری با رنگ‌بندی بنفش و مشکی است. این رنگ‌ها وقتی در پس زمینه تخت خواب سفید و آباژور صورتی قرار می‌گیرند، کنتراست رنگ‌ها را بهتر از هر زمان دیگری به نمایش می‌گذارند. این اتاق خواب دخترانه در نوع خود بی‌نظیر است و کتابخانه‌ای که در آن تعبیه شده، دارای ایده ساخت بسیار خلاقانه‌ای می‌باشد.

35- دیوار مشکی و گلدان‌های کوچک و بزرگ

ست اتاق دخترانه سورمه ای
ست اتاق دخترانه سورمه ای

دیوار مشکی و گلدان‌هایی که روی طاقچه این دیوار قرار گرفته است، یک ترکیب جذاب را در این اتاق خواب دخترانه به وجود آورده است. وجود یک میز چوبی و تخت خواب تماماً سفید جزو ویژگی‌های خاص این دکوراسیون است.

36- دکوراسیون اتاق خواب برای دختران دوقلو

اتاق دخترانه تخت دو نفره
اتاق دخترانه تخت دو نفره

این اتاق خواب دخترانه مخصوص دخترهای دو قلو طراحی شده و ایده آن بسیار جذاب و در عین حال ساده است. وجود دو آباژور در دو طرف تخت دونفره و پنجره‌ای که در پس زمینه این تخت وجود دارد، این اتاق خواب را در نوع خود بی‌نظیر کرده است.

37- دکوراسیون دلنشین دخترانه

اتاق دخترانه رنگی
اتاق دخترانه رنگی

این اتاق دخترانه به لطف وجود تخت و مبل، کاغذ دیواری بسیار جذاب با طرح گیاهان، یک لوستر مدرن و نورگیر بسیار عالی، احساس دلنشینی را به افرادی که در آن زندگی می‌کنند می‌دهد.

38- دکوراسیون لوکس با لوازم تزئینی جذاب

اتاق دخترانه شیک ساده
اتاق دخترانه شیک ساده

لوازم تزئینی در اتاق خواب‌های دخترانه همیشه حرف اول را می‌زنند. در این مورد یک آینه جذاب با شکل خمیده، یک تابلوی ساده و کاغذ دیواری با طرح گیاهان را مشاهده می‌کنید که ترکیب آن‌ها یک دکوراسیون دخترانه استثنائی را برای اتاق خواب تشکیل داده است.

از این که تا پایان این مطلب از ماگرتا همراه ما بودید سپاسگزاریم؛ شما عزیزان می‌توانید سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود در مورد طرح های دکوراسیون اتاق خواب دخترانه را از طریق بخش نظرات به اطلاع ما و سایر کاربران برسانید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *