سبک زندگی

جواب دو عنصر مهم که هویت مردم ایران را تشکیل میدهد تفکر هفتم

دو عنصر مهم که هویت مردم ایران را تشکیل میدهند کدامند - هویت مردم ایران از چه چیزی تشکیل شده است تفکر هفتم با جواب

دو عنصر مهم که هویت مردم ایران را تشکیل میدهد چیست تفکر هفتم با جواب ؛ امروز قصد داریم تا در این مقاله از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به پاسخ و جواب سوال مهم دو عنصر مهم که هویت مردم ایران را نشان می دهد در کتاب تفکر و سبک زندگی هفتم دوره اول متوسطه بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در خانه صفحه ۵۲ تفکر هفتم

دو عنصر مهم که هویت مردم ایران را تشکیل میدهد چیست تفکر هفتم با جواب
دو عنصر مهم که هویت مردم ایران را تشکیل می دهد چیست تفکر هفتم با جواب

دو عنصر مهم که هویت مردم ایران را تشکیل میدهد چیست تفکر هفتم با جواب

یکی از سوالات مطرح شده در کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هفتم این است که ” دو عنصر مهم که هویت مردم ایران را تشکیل میدهد چیست و از چه چیزی تشکیل شده است ” می باشد، در زیر به پاسخ به آن می پردازیم.

جواب این سوال را شما می توانید در متن کتاب تفکر و سبک زندگی هفتم در صفحه 52 درون یک کادر سبز رنگ مشاهده کنید که جمله زیر را گفته است:

سبک زندگی مردم کشور ما اسلامی – ایرانی است. اسلام مشخص می کند که هر فرد در برابر خود، خانواده، دیگران، طبیعت، خداوند، و نقشی که به لحاظ شغلی و جنسیتی باید انجام دهد، چه وظایفی دارد. ایرانی بودن اشاره به فرهنگ ایرانی و آداب و رسوم اقوام مختلف ایران دارد. این آداب و رسوم تحت تأثیر شیوه معیشت و باورهای اعتقادی در نواحی جغرافیایی فرق دارد. اسلام و فرهنگ ایران دو عنصر مهم هستند که هویت مردم ایران را تشکیل میدهند.

همانطور که مشاهده میکنید، در جمله آخر جواب سوال دو عنصر مهم که هویت مردم ایران را تشکیل می دهد چیست آمده است که اسلام و فرهنگ به عنوان دو عنصر مهم مردم ایران می باشند، که هویت آنها را تشکیل می دهند.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت درخانه تفکر هفتم صفحه ۸۷ حل اختلاف با دیگران

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب سوال دو عنصر مهم که هویت مردم ایران را نشان می دهد از چه چیزی تشکیل شده است در کتاب تفکر و سبک زندگی هفتم ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

2 دیدگاه

  1. styodent گفت:

    خیلی ممنون

  2. styodent گفت:

    واقعا ممنون !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *