اخبارورزشی

نحوه صعود از لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱

چه تیم هایی از مرحله گروهی لیگ ملت های والیبال 2021 به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند؟

شرایط صعود از گروه در لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ برای ایران چگونه است؟ با پایان یافتن مرحله گروهی ۴ تیم برتر به نیمه نهایی صعود می کنند، همچنین ۳ تیم اول این مسابقات به ترتیب یک میلیون، ۵۰۰ و ۳۰۰ هزار دلار جایزه دریافت می کنند. در ادامه با اخبار ورزشی ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : برنامه بازی های لیگ ملت های والیبال 2021

لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ جهانی

چند تیم به مرحله بعد لیگ ملت های والیبال صعود میکنند

در خلل مسابقات لیگ جهانی والیبال امسال تیم ملی کشورمان توانست برای اولین بار در رده ششم جهان قرار بگیرد. با ادامه این شرایط و کسب پیروزی های مستمر و ارزشمند در لیگ ملت ها، تیم ملی کشورمان می تواند به سادگی این جایگاه را برای خود تثبیت کند. تیم ملی والیبال ژاپن که بالاتر از ایران بود پس از شکست 3 بر صفر مقابل برزیل به رده هشتم جهان سقوط کرد.تیم ملی صربستان همچنین در پنجمین بازی لیگ ملت های والیبال فرانسه را شکست داد و توانست در رده 7 جهان قرار گیرد. به دلیل نزدیک بودن امتیازات میانه جدول به یکدیگر ، پس از هر برد یا باخت ، تیم ها می توانند چندین دسته فراز و نشیب را تجربه کنند. امیدواریم در پایان این مسابقات تیم ملی ایران هم جایگاه خوبی در گروه و هم جایگاه خوبی در رنکینگ جهانی به دست بیاورید.

لازم به ذکر است تیم ملی ایران به ترتیب به مصاف ژاپن، روسیه، هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان، آمریکا، صربستان، آلمان، استرالیا، برزیل، اسلوونی، فرانسه، لهستان و آرژانتین می رود. وجود مربی معروفی به نام آلکنو و نسل جدید بازیکنان ایران باعث شده است نگاه زیادی به این تیم باشد. در واقع این مسابقات بیشتر جهت آمادگی برای المپیک می باشد.

✅ به نظر شما تیم ملی ایران می تواند شرایط صعود از لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ را به دست بیاورد؟ از طریق بخش دیدگاه نظرتان را در این رابطه برای ما بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.