فناوری

دانلود برنامه نمایش ساعت در صفحه خاموش و قفل شده اندروید

اپلیکیشن روشن نگه داشتن صفحه نمایش اندروید Always On AMOLED برای گوشی های جدید و قدیمی

برنامه نمایش ساعت در صفحه خاموش اندروید و روشن نگه داشتن آن – Always On AMOLED : بسیاری از تولید کنندگان از یک صفحه نمایش همیشه روشن استفاده می کنند که زمان را به همراه نمادهای اعلان نمایش می دهد. این اپلیکیشن می تواند صفحه نمایش گوشی شما را همیشه روشن نگاه دارد و به شما این امکان را بدهد که تا گوشی خود را قفل کنید و آن را با دوبار ضربه زدن باز کنید. در ادامه با بخش اندروید ماگرتا همراه باشید.

دانلود برنامه نمایش ساعت در صفحه خاموش اندروید

پیکسل هایی که برای روشنایی استفاده می شود توسط برنامه روشن نگه داشتن صفحه نمایش Always On AMOLED به صورت مداوم و در بازه های زمانی مختلف تغییر کرده تا خطر سوختگی پیکسل ها به صفر برسد. توجه داشته باشید که این برنامه با دستگاه های دارای صفحه نمایش آمولد بهترین نتیجه را می دهد زیرا در اینگونه صفحه نمایش ها تنها بخشی از صفحه کار می کند و این به معنی آن است که باتری دستگاه شما هدر نمی رود.

برنامه اندروید Always On AMOLED

ویژگی های برنامه روشن نگه داشتن صفحه نمایش

هدف از ساخت این برنامه این است که بدون نیاز به لمس کردن گوشی ، اطلاعاتی در مورد ، زمان ، تاریخ ، اعلان ها و موارد دیگر را در مشاهده کنیم. برنامه Always On Display- AMOLED به قدری کاربر پسند است که حتی تازه‌ کارترین کاربرها نیز از کار کردن با آن احساس راحتی می کنند.

 

  • اعلان ها را بدون دست زدن به دستگاه خود مشاهده کنید
  • حالت خودکار شب – صفحه را به صورت خودکار در محیط تاریک کم کنید
  • چهره های ساعتهای سفارشی – سبک دیجیتال S7 ، کلاسیک 24H ، سبک آنالوگ S7 ، سبک آنالوگ ریگ و موارد دیگر!
  • پشتیبانی از حالت های مختلف نظیر حالت شب و حالت پاکت مود
  • این نرم‌افزار دارای دو نوع ساعت دیجیتال و آنالوگی می‌باشد.
  • همیشه در یادداشت – یادداشت بنویسید و آن را تمام وقت روی صفحه نمایش خود نمایش دهید!
  • شخصی سازی – تغییر رنگ متن ، اندازه متن ، فونت ، روشنایی و موارد دیگر

با این برنامه شما دیگر نیازی به فشردن کلید های فیزیکی برای فعال سازی صفحه نمایش ندارید و به راحتی می توانید آن را شخصی سازی کرده و به هر نحوی که دوست دارید از آن استفاده کنید. در حال حاضر این برنامه از محبوبیت خیلی زیادی در مارکت های اندرودیدی برخوردار می باشد.

✅ اگر سوال یا پیشنهادی در رابطه با برنامه نمایش ساعت در صفحه خاموش و قفل شده اندروید Always On AMOLED دارید، می توانید از طریق بخش دیدگاه آن را با کارشناسان ما به اشتراک گذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.