فناوری

دانلود برنامه تبدیل گوشی به ویدئو پروژکتور برای اندروید + آموزش

دانلود برنامه پروژکتور برای اندروید ، ساخت پروژکتور جیبی با تبدیل فلش گوشی به دیتا پروژکتور

دانلود برنامه تبدیل گوشی به پروژکتور یا ویدئو پروژکتور فقط یک شبیه ساز سرگرم کننده می باشد و تکنولوژی موبایل های هنوز به صورتی نیست که شما بتوانید با موبایلتان یک پروژکتور واقعی داشته باشید. در ادامه با بخش اندروید ماگرتا همراه باشید.

دانلود برنامه تبدیل گوشی به پروژکتور

اما شما می توانید با بسیاری از وسایل موجود در منزلتان یک نمونه از این دستگاه ها را به صورت ساده بسازید. همچنین برای تبدیل گوشی به دیتا پروژکتور می توانید از نرم افزار زیر کمک بگیرد. در این اپلیکیشن به سادگی به شما آموزش داده می شود که چطور با وسایل تان یک پروژکتور بسازید.

تبدیل موبایل به پروژکتور جیبی
تبدیل موبایل به پروژکتور جیبی

برای دانلود اپلیکیشن HD Video Projector Simulator برنامه شبیه ساز پروژکتور اندروید بر روی دکمه زیر کلیک کنید سپس به تماشای فیلمی بنشینید که با گوشی خود بر روی دیوار نمایش میدهید!در این برنامه به صورت کاملا تصویری به صورت مرحله به مرحله ساخت این وسیله کاربردی به شما آموزش داده می شود و بخش پشتیبانی نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

آموزش ساخت ویدیو پروژکتور برای اندروید

برای این کار شما به یکسری لوازم مانند یک کارتن کفش، عدسی های مناسب، یک پایه نگه دارند گوشی و سایر موارد که در ویدیو گفته شده است دارید. در این فیلم آموزش خواهید دید که چگونه با استفاده از فوم و دو لنز مقعر محدب به اندازه های 4.0 و 3.5 برای تلفن همراه خود در منزل پروژکتور بسازید.


برنامه تبدیل گوشی به ویدئو پروژکتور وجود ندارد! تمامی اپ های موجود در سایت های متفاوت تنها یک شبیه ساز می باشند و شما برای انجام کار نیازمند یکسری تبدیل ها می باشید که قیمت های بالایی دارند و بسیار منطقی تر است که شما یکی از این دستگاه ها را برای خود تهیه کنید.

با فیلمی که مشاهده کردید می توانید یک ابزار سرگرم کننده برای داشتن لحظات شاد در خانه فراهم کنید که استفاده از آن نیز بسیار ساده و آسان می باشد. یک ایده خوب برای شوخی و جمع آوری لحظات تشویق با دوستان خود تا بدون پروژکتور بدون صرف هزینه و به آسانی همه چیز را بزرگتر ببینید.

شما چه راه های دیگری را برای ساخت دیتا پروژکتور سراغ دارید؟ از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.