فناوری

دانلود بازی Boom Beach ساحل بوم – آخرین نسخه

بازی در دنیایی بزرگ پر از دشمنان و گنجینه های مختلف

بازی Boom Beach یا ساحل بوم یک بازی با گرافیک خیره کننده اچ دی در سبک بازی های استراتژیکی است. شما در این بازی تعدادی سرباز و قایق در اختیار دارید و می بایستی که با استفاده از مهمات و نیروهای خود جزیره های دشمنان را تسخیر کرده و برده ها را آزاد نمایید و منابع دشمن را به غارت ببرید! شما می توانید به مرور زمان لشکر خود را بزرگ و بزرگتر کنید و همچنین سلاح های اعضا را ارتقاء دهید.

جدول مشخصات بازی

رده سنی[su_label type=”warning”]مناسب برای همه[/su_label]
ناشرSupercell
نسخه اندروید4.0.3 به بالا
سبک بازیاستراتژیک
امتیاز گوگل پلی4.5 از 5
قیمت در گوگل پلی[su_label type=”success”]رایگان[/su_label]
  • بازی Boom Beach با میلیون ها بازیکن دیگر، حمله به صدها پایگاه دشمن برای غارت
  •  نبرد برای کنترل منابع با ارزش برای ارتقاء پایگاه خود را در برابر حملات دشمن
  •  کاوش یک مجمع الجزایر بزرگ گرمسیری و کشف قدرت مرموز از کریستال های زندگی
  •  چهره ترسناک Bosses Blackguard و برنامه های بد آنها را کشف کنید
  •  به سایر بازیکنان بپیوندید تا یک نیروی کار غیرقابل انکار برای تشکیل مأموریت های همکاری داشته باشید

بهترین روش برای حمله

برای حمله همیشه نیروهای خود را در Armory به بالاترین سطح داشته باشید و در کشتی ها هم با آپدیت مقدار نیروی زیادی را با خود به جنگ ببرید چون یک نیروی Rifleman هم یک نیرو هست!

نوع نیرو هم بسته به سلیقه و نوع بازی شما دارد و از بازیکن و مرحله همرمن به مرحله دیگر متفاوت می باشد. ولی در نقشه ها به دو چیز توجه کنید، اگر HQ در گوشه گذاشته شده، با گوشه جایی که تیررس ساختمان های دفاعی حریف نیست رفته و آن را فقط بزنید و لازم به زدن خیلی از ساختمان ها نیست! با از بین رفتن HQ تمام ساختمان ها نابود می شوند. و مورد دوم این هست که ساختمان های بهم چسبیده را در اولیت قرار بدهید تا با یک تیر دو یا چند نشان را باهم بزنید.

در لول های اول از Mortar ها دوری کنید، در لول های وسط از آتش زاها و در لول های بالا از SuperMortar ها. بوم کنون (Boom Canon) ها هم اگر بالای لول دو باشند خطرناک محسوب می گردند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + ده =