فناوری

دانلود اپلیکیشن کنتور ⭐ پرداخت اینترنتی قبوض به همراه دریافت رسید

با توجه به حذف قبوض کاغذی شرکت های برق ، آب ، گاز ، تلفن و موبایل با این برنامه میتوانید قبض های خود را استعلام ، مدیریت و پرداخت کنید.

دانلود اپلیکیشن کنتور Contor‎ اندروید برای پرداخت اینترنتی و استعلام قبض برق ، آب، گاز، تلفن های ثابت و همراه می باشد که شما می توانید به راحتی در ادامه در بخش فناوری ماگرتا این برنامه را نصب کرده و با نحوه کار با آن آشنا شوید.

دانلود اپلیکیشن کنتور برای پرداخت قبض ها نسخه اندروید و ایفون

نصب برنامه کنتور contor برای اندروید
نصب برنامه کنتور contor برای اندروید

پس از کلیک بر روی دکمه زیر و نصب برنامه بر روی موبایل خود شما می توانید به صورت هوشمندانه تمامی قبض های شرکت های خدماتی را مدیریت ، استعلام و پرداخت نمایید. همچنین از دیگر قابلیت های کاربردی برنامه امکان دریافت لیست و گزارش کامل تمامی پرداخت هایتان می باشد.

دانلود برنامه از Google Play

برای دریافت نسخه ایفون ios کنتور، عدد 555 را به سامانه پیامکی 10001000 ارسال کنید تا لینک مربوطه برای شما پیامک شود.

ویژگی های برنامه contor

برنامه پرداخت اینترنتی و آنلاین قبوض
برنامه پرداخت اینترنتی و آنلاین قبوض

در گذشته برای پرداخت قبض هایمان لازم بود که به بانک ها مراجعه کنیم و در صف های طولانی حضور داشته باشیم ، بعد ها این امکان فراهم شد تا بشود این کار را از طریق عابربانک و گاها موبایل بانک ها نیز انجام داد و بالاخره با انتشار این برنامه امکان پرداخت هزینه قبوض بسیار ساده می باشد.

کار با این برنامه بسیار ساده می باشد و کافیست پس از اجرای آن بر روی قبض موردنظر کلیک کرده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده مانند شناسه قبض به راحتی و به صورت اینترنتی و لحظه ای بدهی های خود را پرداخت کنید.

به نظر می رسد در حال حاضر این روش پرداخت راحت ترین روش می باشد زیرا شما در هر مکان و هر زمانی می توانید می توانید به خدمات موردنیازتان دسترسی داشته باشید.

👇 در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال می توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.