ترفندفناوری

آموزش پین کردن پست در اینستاگرام

چطوری پست های قدیمی را در اینستاگرام پین کنیم و به بالای پروفایل بیاوریم؟

اینستاگرام در جدیدترین بروزرسانی خود امکان پین کردن پست ها را اضافه کرده است و شما توسط این قابلیت می توانید هر پست دلخواه را در جایگاه جدیدترین پست ها قرار دهید. در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: فیلتر گریه اینستاگرام

آموزش پین کردن پست در اینستاگرام

نحوه پین کردن پست ها در اینستاگرام

اینستاگرام در حال کار روی قابلیتی است که اجازه می دهد برخی پست ها را بالای تصاویر پروفایل خود نمایش دهید. این ویژگی فعلا در مرحله آزمایش بتا قرار دارد و برای عده کمی از کاربران اینستاگرام فعال شده است. اگر این قابلیت برای شما فعال شده باشد، با انتخاب منوی سه نقطه‌ای کنار هر پست گزینه Pin to your profile را مشاهده خواهید کرد.

آموزش پین کردن پست در اینستاگرام
روش پین کردن پست در اینستاگرام

این قابلیت به شما اجازه می دهد که ۳ تا از پست ها یا ریلزهای پروفایل خود را برای دنبال کنندگانتان پین کنید. پست های پین شده در بالاترین نقطه نمایه برای سایر کاربران نمایش داده می شود. با وجود این ویژگی، کاربران می توانند نظم بیشتری برای پروفایل خود ایجاد کنند.

پروفایل شما، فضای اختصاصی شماست، بنابراین ما به دنبال ارائه راه‌های بیشتری برای شما هستیم تا بتوانید آن را مدیریت کنید.

«آدام موسری» رئیس اینستاگرام

اگر شما از اینستاگرام استفاده تجاری می کنید این قابلیت برای شما بسیار مفید می باشد، زیرا توسط آن می توانید مجددا فروش یکسری از محصولات قدیمی خود را بالا ببرید و با پین کردنشان مجددا آن ها را در معرض نمایش دنبال کنندگانتان قرار دهید.

☑️ به پایان آموزش پین کردن پست در اینستاگرام رسیدیم، اگر شما نیز نظری در مورد این قابلیت جدید دارید حتما آن را از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید:
سوال های جالب برای استوری اینستاگرام
و
نحوه پاسخ دهی اتوماتیک در دایرکت

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =