ترفندفناوری

آموزش مشاهده رمز های عبور ذخیره شده در گوشی و گوگل کروم

روش مشاهده و دیدن پسورد های ذخیره شده در گوشی موبایل و اکانت گوگل

نحوه مشاهده پسورد های ذخیره شده در گوشی اندروید؛ هنگامی که شما اکانت گوگل خود را با گوشی موبایلتان سینک می کنید یکسری از فعالیت های شما مثل رمز عبورهای زده شده در سایت ها و برنامه های مختلف، سایت هایی که وارد آن شده‌اید و… در اکانت گوگلتان ذخیره می شود.

شما توسط این اطلاعات به سادگی می توانید به پسورد تمام برنامه های نصب شده در موبایلتان دسترسی داشته باشید، بدین منظور در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: باز کردن رمز گوشی سامسونگ

آموزش مشاهده رمز های عبور ذخیره شده در گوشی

چگونه رمز های ذخیره شده در گوشی را ببینیم

توجه داشته باشید که مشاهده پسورد های ذخیره شده در گوشی تنها در صورتی امکان پذیر است که شما قبل با موبایلتان وارد ایمیل یا حساب گوگل خود شده باشید. پس بدین منظور مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.

قدم اول – مرورگر کروم خود را باز کنید و سپس وارد آدرس اینترنتی passwords.google.com شوید. سپس در صفحه باز شده نوشته آبی رنگ Go to Password Checkup را لمس کنید.

نحوه مشاهده پسورد جیمیل ذخیره شده در گوشی اندروید
نحوه مشاهده پسورد جیمیل ذخیره شده در گوشی اندروید

قدم دوم – در این قسمت برای مشاهده رمز های عبور ذخیره شده روی دکمه آبی رنگ Check Passwords کلیک کنید.

آموزش مشاهده رمزهای ذخیره شده در مرورگر کروم
آموزش مشاهده رمزهای ذخیره شده در مرورگر کروم

قدم سوم – هم اکنون شما وارد صفحه احراز هویت شده‌اید، در این بخش روی دکمه Continue کلیک کنید و سپس رمز گوشی خود را وارد کنید. همچنین می توانید با اثر انگشت خود نیز احراز هویت را انجام دهید.

نمایش محل پسورد ذخیره شده در اندروید
نمایش محل پسورد ذخیره شده در اندروید

قدم چهارم – در نهایت برای مشاهده پسورد های ذخیره شده در گوشی تان یکی یکی سه قسمت مشخص شده در تصویر را بررسی کنید. شما در این بخش ها می توانید تمامی رمز های ذخیره شده را مشاهده کنید.

روش دیدن رمزهای ذخیره شده در گوگل کروم
روش دیدن رمزهای ذخیره شده در گوگل کروم

قدم پنجم – مثلا برای مشاهده پسورد جیمیل وارد بخش دوم شوید و سپس بعد از پیدا گزینه Google.com را علامت سه نقطه کنار آن کلیک کنید و گزینه View password را انتخاب کنید.

چگونه پسورد ایمیل ذخیره شده در مرورگر را ببینیم
چگونه پسورد ایمیل ذخیره شده در مرورگر را ببینیم

تمام! از این پس شما می توانید با استفاده از این سایت به تمامی پسورد های ذخیره شدن در موبایلتان دسترسی داشته باشید و دیگر لازم نیست نگران فراموش شدن آن ها باشید.

☑️ به پایان آموزش مشاهده رمز های عبور ذخیره شده در گوشی و گوگل کروم رسیدیم، اگر سوال یا پیشنهادی در این رابطه داشتید حتما آن را از بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید:
چگونه رمز اینستاگرام را عوض کنیم
و
آموزش بازیابی پسورد اینستاگرام

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.