ترفندفناوری

باز کردن رمز گوشی سامسونگ بدون برنامه و کامپیوتر + الگو یا پترن

چگونه رمز گوشی فراموش شده سامسونگ را بشکنیم و دور بزنیم + رمز مادر سامسونگ

باز کردن رمز گوشی سامسونگ : احتمالا برای شما هم پیش آمده است که رمز گوشی خود را به دلایلی فراموش کرده باشید اما جای نگرانی نیست فراموش کردن رمز عبور زیاد رخ می‌دهد! برای باز کردن و شکستن پسورد موبایل سامسونگ خود در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: مخفی کردن فایل ها در سامسونگ

باز کردن رمز گوشی سامسونگ

باز کردن رمز عددی گوشی سامسونگ

اگر پسورد عددی موبایل خود را فراموش کرده باشید باید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید که در این صورت اطلاعاتی که در فضای داخلی موبایل می باشد از بین خواهد رفت.

فراموشی رمز موبایل سامسونگ
فراموشی رمز موبایل سامسونگ

💡 برای بازگشت به تنظیمات کارخانه :

ابتدا موبایل را خاموش کرده تا سیم کارت را خارج کنیم. سپس موبایل را روشن کنید و یکی از دو کد مادر زیر را وارد کنید.

*2767*2878#
*2767*3855#

پس از وارد کردن کد بالا تلفن وارد فاز بازگشت به تنظیمات کارخانه می شود ، صبر کنید تا گوشی ریست شود و سپس سیم کارت خود را داخل موبایل قرار دهید. اگر پس از روشن شدن موبایل رمز عبوری خواسته شد برای باز کردن رمز هشت بار صفر (00000000) را وارد کنید.

باز کردن پترن یا الگو گوشی سامسونگ

باز کردن الگوهای موبایل سامسونگ همانند بالا (بازکردن رمز گوشی سامسونگ) با بازگشت به تنظیمات کارخانه امکان پذیر است و تنها کافیست دکمه های homepowerback و کلید قطع تماس را با هم چند ثانیه نگه دارید اما از آنجایی که اطلاعات شما از دست می رود به سراغ روشی می رویم که بسیار آسانتر و بدون از رفتن اطلاعات این کار را انجام می دهد.

این روش نیازمند کامپیوتر می باشد. برای باز کردن الگو :

ابتدا برنامه Dr.Fone Unlock را از طریق دکمه زیر دانلود کرده و سپس وارد آن شوید. توجه داشته باشید که این برنامه روی ویندوز نصب می شود.

حال باید موبایل خود را با کابل USB به کامپیوتر متصل کرده و سپس بر روی Start کلیک کنید. سپس منتظر بمانید تا مراحل کار یکی یکی انجام شود و تمام!

نحوه استفاده از برنامه Dr.Fone Unlock

☑️ به پایان آموزش نحوه باز کردن رمز گوشی سامسونگ با رمز مادر رسیدیم، اگر سوالی در این رابطه دارید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.