تخفیف‌های امروز دیجی کالا مشاهده
+
ترفندفناوری

غیرفعال کردن تبدیل خودکار و حدس کلمات در کیبورد اندروید

چگونه قابلیت پیش بینی کلمات حین تایپ در محصولات اندرویدی را غیرفعال کنیم؟

قابلیت غیرفعال کردن تبدیل خودکار کلمات اندروید ویژگی ای است که با نمایش کلماتی پیشنهادی و تغییر کلمات سعی در آسان شدن و بالا بردن سرعت تایپ شما دارد و هرچه بیشتر از متن پیش بینی کننده استفاده کنید این قابلیت برای شما پیشرفته تر می شود و در آینده کلمات مناسب تری برای شما پیشنهاد می دهد ، اما گاهی اوقات به خصوص در زبان فارسی به دلیل کامل نبودن دایره لغات و یا استفاده از کلمات عامیانه کلمات پیش بینی شده همواره صحیح نبوده و در بسیاری از موارد علاوه بر عدم افزایش سرعت تایپ متن بلعکس منجر به کاهش سرعت و بروز مشکلاتی در حین تایپ کردن می‌شوند اگر دیگر طاقت تحمل آن را ندارید در ادامه در بخش ترفند ماگرتا با ویدیو آموزش غیرفعال کردن این قابلیت همراه باشید.

در این آموزش ما برای غیرفعال کردن تبدیل خودکار کلمات از اندروید 9 و گوشی سامسونگ استفاده کرده ایم . اگر گوشی شما سامسونگ نباشد یا اندروید شما با اندروید ذکر شده فرق کند ممکن است کمی با آموزش ما تفاوت داشته باشد ولی قطعا با تنظیمات گوشی شما فرق چندانی ندارند و به سادگی با کمی جست و جو در تنظیمات می توانید گزینه مورد نظر را پیدا کنید.

📌 مسیر انجام کار
– Setting
– General Management
– Language and input
– on-Screen keyboards
– Samsung or other keyboard
– Smart typing
– Disable Predictive text

اگر با مشکلی برخورد کردید یا تنظیمات شما با تصاویر ویدیویی ما همخوانی نداشت کافیست در نظرات آن را با ما در میان بزارید تا به سرعت به جواب مورد نظرتان برسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.