ترفندفناوری

حل مشکل کمی صبر کنید درحال راه اندازی فارسی هستیم اینستاگرام

نحوه برطرف کردن خطای مشکلی رخ داده است اینستاگرام در هنگام راه اندازی زبان فارسی و سفید شدن طولانی مدت صفحه

اخیرا برای کسانی که از اینستاگرام به زبان فارسی استفاده می کنند خطای «کمی صبر کنید مشکلی رخ داده است» نشان داده می شود و از کاربر خواسته می شود که کمی صبر کند تا زبان فارسی راه اندازی شود برای حل این مشکل یک راه حل ساده وجود دارد که آن را در ادامه در بخش ترفند ماگرتا بررسی می کنیم.

مطلب پیشنهادی : رفع خطای شبکه نامشخصی رخ داد اینستاگرام

مشکل باز نشدن اینستاگرام بخاطر راه اندازی زبان فارسی

حل مشکل کمی صبر کنید درحال راه اندازی فارسی هستیم

قبل از انجام هر کاری اگر از برنامه های غیر رسمی اینستاگرام استفاده می کنید آن را حذف کنید و نسخه اصلی را از گوگل پلی نصب کنید همچنین مطمئن باشید که برنامه اینستاگرام شما به آخرین نسخه بروز رسانی شده باشد.

خطای تغییر زبان و سفید شدن صفحه :‌
درحال حاضر هنگام راه اندازی اینستاگرام به زبان فارسی با مشکل مواجه شدیم. می توانید دوباره امتحان کنید یا هم اکنون از فارسی به زبان انگلیسی (آمریکایی) استفاده کنید.

برای حل این مشکل باید یک بار زبان اینستاگرام را به انگلیسی تغییر دهید سپس یکبار موبایل را ری استارت کرده و دوباره زبان برنامه را در حالت فارسی قرار دهید، بدین منظور :

قدم اول – کمی منتظر بمانید تا خطای موردنظر تمام شده و وارد برنامه شوید، سپس صفحه پروفایل خودتان را باز کنید و سه خط بالا صفحه را لمس کنید.

کمی صبر کنید درحال راه اندازی فارسی هستیم در اینستاگرام

قدم دوم – از منوی جدید باز شده گزینه Settings (تنظیمات) را لمس کنید.

حل خطای کمی صبر کنید در حال راه اندازی فارسی هستیم

قدم سوم – وارد قسمت Account (حساب) شوید.

دلیل باز نشدن اینستاگرام با زبان فارسی

قدم چهارم – گزینه Language (زبان) را لمس کنید و سپس از صفحه جدید باز شده زبان انگلیسی را انتخاب کرده و یک بار موبایل خود را ری استارت کنید.

برطرف کردن مشکل کمی صبر کنید در حال راه اندازی فارسی هستیم اینستاگرام

قدم پنجم – حال توسط یک برنامه IP خود را تغییر دهید سپس مجددا مراحل بالا را انجام دهید اما این بار زبان را بر روی فارسی تغییر دهید سپس بدون هیچ مشکلی از اینستاگرام استفاده کنید. همچنین بد نیست بدانید که بسیاری از کاربران با خروج از اکانت و ورود مجدد به آن موفق به حل این مشکل شده اند. البته پاک کردن حافظه پنهان Cash نیز می تواند موثر باشد.

✅ به پایان آموزش حل مشکل کمی صبر کنید درحال راه اندازی فارسی هستیم اینستاگرام رسیدیم، اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید آن را از قسمت دیدگاه بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.