ترفندفناوری

آموزش ساخت کانال در روبیکا جدید به همراه لینک

چگونه در روبیکا کانال درست کنیم؟ ساخت کانال در روبیکا به صورت تصویری ، ایجاد پیچ در Rubika Channel

ساخت کانال در روبیکا : اپلیکیشن روبیکا یک برنامه تخصصی در زمینه تماشای فیلم و پخش زنده میباشد اما یکی از قابلیت های اپلیکیشن پیام رسان روبیکا امکان ساخت کانال برای اشتراک گذاری مطالب مختلف می باشد. برای یادگیری این آموزش در ادامه در بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : آموزش دیلیت اکانت روبیکا

ساخت کانال در روبیکا

چگونه در روبیکا کانال بسازیم؟

رایگان بودن خدمات این اپلیکیشن باعث شده است تا کاربران زیادی جذب روبیکا شوند. از این رو با توجه به محبوبیتی که این برنامه دارد، می توان از آن به عنوان یک منبع کسب درآمد با ایجاد یک کانال خلاقانه و رفع مشکل مردم استفاده کرد.برای ساخت کانال در اپلیکیشن روبیکا مراحل زیر را قدم به قدم پیش بروید :

قبل از انجام هر کاری مطمئن باشید که آخرین نسخه از برنامه را نصب کرده اید. همچنین می توانید این برنامه از طریق کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید.

چگونه در روبیکا کانال درست کنیم؟ کافیست مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.

گام اول – برنامه را باز کرده و از طریق نوار پایین برنامه وارد بخش پیام ها یا پیام رسان شوید.

کانال روبیکا کجاس

گام دوم – بر روی آیکون قلم در قسمت سمت چپ پایین برنامه کلیک کنید.گام سوم – در صفحه جدید باز شده بر روی کانال جدید ضربه بزنید.

نحوه ایجاد کانال در Rubika

گام چهارم – یک نام و یک سری توضیحات برای کانال خود بنویسید و در نهایت بر روی علامت تیک ضربه بزنید.

ایجاد کانال در روبیکا

گام پنجم : اگر مایل بودید مخاطبین و افرادی که دوست دارید در کانالتان باشند را در این مرحله انتخاب کنید، در غیر اینصورت بر روی علامت تیک کلیک کنید.

کانال روبیکا

گام آخر : همانند تصویر مشاهده خواهید کرد کانال شما ایجاد شده است.

ساخت کانال روبیکا

هم اکنون می توانید با دعوت افراد به گروه خود و انجام تبلیغات، مطالب خود را به اشتراک بگذارید.💡 در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل در رابطه با ایجاد کانال در روبیکا می توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.