ترفندفناوری

چگونه در روبیکا دو یا چند اکانت داشته باشیم

نحوه ساخت دو ، سه و یا چند اکانت در پیام رسان روبیکا در یک موبایل با شماره های مختلف

در این آموزش شما یاد می گیرید که چگونه دو یا چند اکانت از پیام رسان روبیکا را در یک گوشی داشته باشید، بدین منظور در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه من باشید.

همچنین بخوانید‌ : آموزش کسب درآمد از روبیکا

چگونه در روبیکا دو اکانت داشته باشیم

روش ساخت دو اکانت در روبیکا

ابتدا با کلیک بر روی دکمه زیر اپلیکیشن App Cloner را دانلود و بر روی موبایل نصب کنید. این برنامه به شما کمک می کند که نسخه متعدد از یک برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنید.بعد از نصب برنامه آن را اجرا کنید. ابتدا با نوشته هایی مثل تصویر زیر رو به رو می شوید، یکی یکی آن ها را ورق بزنید تا به آخرین نوشته برسید سپس Finish را لمس کنید.

ایجاد اکانت دوم روبیکا در یک گوشی
ایجاد اکانت دوم Rubika در یک گوشی

الان وارد صفحه اصلی برنامه شده اید و لیستی کامل از همه برنامه های نصب شده بر روی موبایل شما نمایش داده شده است، بر روی اپلیکیشن Rubika کلیک کنید.

داشتن دو اکانت روبیکا در یک گوشی
داشتن دو اکانت Rubika در یک گوشی

در صفحه جدید باز شده بر روی گزینه اول یعنی Clone Number کلیک کنید سپس عدد آن را به ۲ تغییر دهید و در نهایت بر روی OK کلیک کنید.

ساختن چند اکانت روبیکا در یک موبایل
ساختن چند اکانت روبیکا در یک موبایل

حال برای ایجاد اکانت دوم بر روی علامت تیک آبی رنگ کلیک کنید سپس منتظر بمانید تا برنامه عملیات های لازم را انجام دهد.

ایجاد چندین پروفایل روبیکا در یک گوشی
ایجاد چندین پروفایل روبیکا در یک گوشی

سپس پنجره کوچکی باز می شود که شما باید بر روی Install App کلیک کنید. با اینکار یک نسخه دیگر از اپلیکیشن روبیکا بر روی موبایل شما نصب شده و می توانید با استفاده از آن اکانت دوم خود را نیز در این برنامه بسازید. در واقع اگر الان وارد منوی برنامه های موبایلتان شوید متوجه می شوید که از اپلیکیشن روبیکا دو نسخه دارید و در نسخه دوم می توانید با شماره موبایل دیگری اکانت خود را بسازید.همچنین بخوانید : آموزش دیلیت اکانت روبیکا جدید

✅ به پایان آموزش چگونه در روبیکا دو اکانت داشته باشیم رسیدیم، اگر سوال یا مشکلی در این رابطه دارید آن را از قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.