ترفندفناوری

آموزش خواندن پیام های حذف شده توسط فرستنده در واتساپ 🧐

چگونه پیامهای پاک شده از طرف فرستنده را در پیام رسان whatsapp بخوانیم؟ چگونه چت های پاک شده واتس اپ را برگردانیم؟

خواندن پیام حذف شده توسط فرستنده در واتساپ : ممکن است شما هم اپلیکیشن واتساپ خود را باز کرده و با پیام this message was deleted رو به رو شده باشید! پیامی که در سایر شبکه های اجتماعی خبری از آن نیست. اما چگونه بفهمیم محتوای این پیام ها چه بوده است؟ در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

چگونه پیام های پاک شده واتساپ را بخوانیم

خبری بدی که در مورد این آموزش و تمامی آموزش های مربوط به این موضوع وجود دارد این است که به علت وجود تدابیر امنیتی واتساپ شما امکان دسترسی به پیام هایی که در گذشته توسط فرستنده حذف شده اند را ندارید.

برگرداندن چت های حذف شده در واتساپ

در واقع شما فقط می توانید پیام های حذف شده ای را بخوانید که از این ساعت به بعد توسط فرستنده پیام حذف شده باشند. بریم سراغ آموزش خواندن پیام های حذف شده توسط فرستنده در واتساپ :

💡 اگر با قابلیت Notification Log (دسترسی به تاریخچه نوتیفیکیشن ها) آشنایی دارید لازم به خواندن ادامه این ترفند نمی باشد، تنها کافیست این قابلیت را در تلفن خود فعال کنید.

اما اگر با این قابلیت آشنایی ندارید و یا در موبایل شما همچین گزینه و برنامه ای وجود ندارد مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.

قدم اول – ابتدا با کلیک بر روی دکمه زیر برنامه Notisave – Save Notifications را دانلود و نصب کنید.

قدم دوم – پس از اجرای برنامه فهرستی از اپلیکیشن های نصب شده بر روی موبایل شما ظاهر می شود. در این مرحله لازم به انجام کاری نیست.

قدم سوم – پیامی ظاهر می شود که توسط آن برنامه از شما اجازه دسترسی به نوتیفیکیشن ها را درخواست خواهد کرد، گزینه Allow را لمس کنید.

دیدن پیام های حذف شده در واتساپ
دیدن پیام های دلیت شده در واتساپ

قدم چهارم – در این مرحله به صفحه تنظیمات برويد و Passcode را فعال کنید. قابلیت Passcode از دسترسی دیگران به تاریخچه اطلاع رسانی شما جلوگیری می‌کند.

برنامه خواندن چت های دلیت شده واتساپ
برنامه خواندن چت های دلیت شده واتساپ

✅ تمام ! از این پس شما می توانید به راحتی پیام های پاک شده توسط فرستنده در واتساپ را مشاهده و حتی ذخیره کنید. برای این کار فقط باید وارد برنامه Notisave شوید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *