ترفندفناوری

دیدن مخفیانه استوری افراد در اینستاگرام

نحوه مشاهده مخفیانه استوری اینستاگرام و دانلود آن بدون اطلاع افراد

استوری که امروزه از پرطرفدارترین قابلیت های اینستاگرام می باشد ، روزانه توسط بسیاری از کاربران به اشتراک گذاشته می باشد. در این بین شاید شما از دسته افرادی هستید که می خواهید بدون متوجه شدن فردی استوری آن شخص را مشاهده کنید. برای دیدن مخفیانه استوری کافیست در ادامه در بخش ترفند ماگرتا همراه ما باشید.

در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم تا بدون این که نام‌تان در بخش Viewers یا بازدیدکنندگان برای صاحب استوری قرار گیرد، استوری شخص را مشاهده کنید.

روش اول – آموزش مشاهده پنهانی استوری دیگران

گام اول – برای دیدن مخفیانه استوری ما از سایت Storiesig کمک میگیرم ، پس بدین منظور ابتدا با استفاده از دکمه زیر وارد سایت گفته شده می شویم و سپس مراحل زیر را طی می کنیم.

 ورود به سایت

گام دوم – در قسمت “Username” یوزرنیم (نام کاربری) ای را وارد کنید که می خواهید استوری آن شخص را مشاهده کنید.

گام سوم – از لیست کاربرانی که نمایش داده شده است ، شخص مورد نظر را انتخاب کنید.

در نهایت به سادگی می توانید استوری ها را بدون آن که کسی متوجه شود ببینید.

نکته : شما نمی توانید اکانت هایی که خصوصی هستند استوری هایشان را مشاهده کنید.

روش دوم

به بخش Add Extensions مرورگر کروکم کامپیوتر خود مراجعه کنید. برای دسترسی به این بخش روی 3 نقطه سمت راست مرورگر کلیک کنید و گزینه Settings را انتخاب نمایید. سپس از منوی سمت چپ گزینه Extensions و بعد از آن گزینه Get more extensions را انتخاب نماید.

پس از فعال سازی و اجرای منوی جستجو گزینه Chrome IG Story را وارد و جستجو کنید.با کلیک و جستجو عبارت Add to Chrome این بخش را دانلود و به مروگر خود اضافه کنید.

بعد از انجام مراحل بالا مشاهده می کنید که استوری های اینستاگرام در بخش فوقانی قرار دارند و می توانید آن ها را به طور مخفی مشاهده کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *