ترفندفناوری

قابلیت پروفایل گرید یا Show Me Your Profile Grid اینستاگرام چیست

استیکر Show Me Your Profile Grid در استوری اینستاگرام چیه و چگونه می شود از آن استفاده کرد

show me your profile grid چیست؟ در اپلیکیشن اینستاگرام استیکر های زیادی وجود دارد که هر کدام می تواند قابلیت های خاصی را به مخاطب ارائه دهند، یکی از استیکرهایی که این روزها خیلی معروف شده است Show Me Your Profile Grid می باشد که آن را به طور کامل در ادامه در بخش ترفند ماگرتا برای شما توضیح داده ایم.

مطلب پیشنهادی: آموزش تغییر رنگ حلقه دور استوری اینستاگرام

ویژگی  Show Me Your Profile Grid و Add Your اینستاگرام

استیکر Show Me Your Profile Grid در اینستاگرام

این قابلیت یک زنجیره از کاربرانی که فالوور مشترک یا علایقی مشترک دارند را در کنار هم تشکیل می دهد و آن ها را به یکدیگر معرفی می کند. به طور خلاصه این استیکر یک چیزی شبیه به شات کردن می باشد و باعث میشه پیچ اینستاگرام شما به کسانی که در این زنجیره قرار دارند نمایش داده شده و هر کسی که از پیچ شما خوشش آمد شما را فالو کند.

این استیکر در درجه اول دوستان شما را وادار به اشتراک گذاری زنجیره ای از محتوا در یک موضوع خاص می کند سپس شما و اعضای زنجیره را به چالش می کشد و در واقع وسیله ای برای گفت و گو در مورد یک موضوع می باشد.

برای پیوستن به این زنجیره کافیه خودتون از این استیکر در استوری هایتان استفاده کنید و نظر کاربران را در مورد موضوعی معین بپرسید و یا اینکه وقتی این استیکر را در استوری کسی دیدید بر روی گزینه Add Your کلیک کنید.

قابلیت جدید Add Your اینستاگرام چیه

هدف اینستاگرام از ایجاد این استیکر این است که کاربران را با افراد، علایق و مسائلی که دوست دارند مرتبط کند. برچسب Add Your به کاربران اجازه می دهد تا نظرات و خلاقیت های خود را درباره موضوعی به صورت باز و سرگرم کننده به اشتراک بگذارند.

اگر شما این استیکر را در استوری تان اضافه کرده باشید، هر زمان که دنبال کنندگان شما درمورد موضوع مورد بحث مشارکتی داشته باشند یک نوتیفیکیشن برای شما ارسال می شود و شما می توانید پاسخ خود را برای آن دنبال کننده ارسال کنید. این گفت و گو فقط برای شما دو نفر قابل نمایش است و سایر اعضای زنجیره نمی توانند آن را بخوانند.

همچنین بخوانید: آموزش پاک کردن سابقه جستجو در اینستاگرام

✅ شما چه نظری در مورد قابلیت پروفایل گرید یا Show Me Your Profile Grid اینستاگرام دارید؟ حتما دیدگاه تان را با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.