فناوری

هدیه همراه اول برای عید غدیر ۹۹ + کد فعالسازی اینترنت رایگان

کد اینترنت رایگان به مناسبت عید غدیر 99 همراه اول

اینترنت هدیه همراه اول به مناسبت عید غدیر ۹۹ – به رسم هر سال امسال نیز اپراتور همراه به مناسبت این جشن بزرگ مسلمانان اینترنت رایگان از حجم ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ را خدمت شما مشتریان عزیز هدیه می دهد. در ادامه با بخش اخبار فناوری ماگرتا همراه باشید.

کد هدیه اینترنت عید غدیر 99 همراه اولهدیه همراه اول عید غدیر ۹۹
همراه اول

به مناسب عید غدیر، همراه اول به تمامی مشترکین، بسته اینترنت عیدانه هدیه می دهد. این بسته اینترنتی قابل دریافت برای همه مشترکان سیم کارت های دائمی و اعتباری قابل دریافت می باشد.

اینترنت عید غدیر همراه اول برای هر شخص به صورت تصادفی حجمی تخصیص داده می شود. حجم بسته هدیه از 500 مگابایت تا 100 گیگابایت و مدت اعتبار بسته یک روز می باشد.

شما می توانید از ساعت 20:00 روز جمعه 99/05/17 تا ساعت 23:59 روز شنبه مورخ 99/05/18 با گرفتن کد دستوری زیر بسته هدیه خود را دریافت کنید.

*100*672*1#

✅ همچنین برای مشاهده حجم باقیمانده بسته کد زیر را شماره گیری کنید :

*100*672*0#

پس از فعالسازی پیامکی با متن زیر برای شما ارسال خواهد شد :بسته هدیه اینترنت عیدانه غدیر از ساعت 5 صبح تا ساعت 17 روز یک شنبه تاریخ 1399/05/19 برای شما قابل استفاده خواهد بود. حجم هدیه … مگابایت اینترنت رایگان می‌باشد.

توجه داشته باشید که شما تنها یکبار می توانید اینترنت عید غدیر همراه اول را دریافت کنید و تمدید خودکاری نیز در کار نمی باشد. همچنین در هنگام فعال بودن این بسته سایر بسته های شما مصرف نخواهند شد.

.✅ شما چه مقدار حجم به عنوان هدیه همراه اول برای عید غدیر ۹۹ دریافت کردید؟

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.