ترفندفناوری

آموزش فعال کردن قابلیت ریلز اینستاگرام با روش واقعی

چرا اینستاگرام من ریلز نداره؟ نحوه فعال کردن قابلیت ضبط کلیپ های 15 ثانیه ای Reels

چگونه ریلز اینستاگرام فعال کنیم؟ همانطور که میدانید ریلز یک ویژگی جدید در برنامه اینستاگرام است که به شما امکان ساخت کلیپ های جالب 3 تا 15 ثانیه ای شبیه به تیک تاک را می دهد اما مشکلی که وجود دارد این است که برای بسیاری از کاربران هنوز این قابلیت فعال نشده است و نمی توانند از آن استفاده کنند به همین منظور در این مطلب از بخش ترفند ماگرتا روش فعال کردن ریلز را برای شما کاربر عزیز آماده کرده ام.

مطلب پیشنهادی : آموزش استفاده از REELSِ اینستاگرام

نحوه فعال کردن قابلیت ریلز اینستاگرام
نحوه فعال کردن قابلیت ریلز اینستاگرام

چطور قابلیت ریلز اینستاگرام رو فعال کنیم

زمانی که یک ویژگی جدید به اینستاگرام اضافه می شود، این ویژگی برای گذراندن دوران تستش و گرفتن بازخورد ابتدا فقط در کشور آمریکا و گاهی اوقات در بعضی کشورهای دیگر فعال می شود به همین دلیل ممکن است قابلیت ریلز برای ایرانی های خیلی زیادی فعال نباشد. اما چگونه آن را دور بزنیم و فعالش کنیم؟پاسخ این سوال خیلی ساده است شما باید به مدت یک الی دو ماه با آی پی کشور آمریکا از اینستاگرام استفاده کنید و حتی یکبار هم بدون تغییر آی پی وارد آن نشوید سپس مشاهده خواهید کرد که خود به خود این قابلیت برای شما فعال می شود.

توصیه می کنم قبل از این شروع کردن این دوره یک الی دو ماهه یک بار از بخش Report a Problem اینستاگرام پیامی با متن زیر را برای پشتیبانی این برنامه ارسال کنید تا بتوانید زودتر به نتیجه برسید.

“why don’t my instagram reels work? Please fix it”

بعد از اینکه این قابلیت برای شما فعال شد حتما مقاله آموزش دانلود فیلم از ریلز را نیز مطالعه کنید تا بتوانید کلیپ هایی که دوست دارید را به راحتی در گالری موبایل خود ذخیره کنید.

✅ به پایان آموزش فعال کردن قابلیت ریلز اینستاگرام رسیدیم، اگر سوالی در این رابطه دارید آن را از قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.