ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد پاییز با مقدمه و نتیجه ❤️ انشاء فصل خزان

انشاء در مورد فصل پاییز به همراه مقدمه و نتیجه کاملا روان و خوانا

انشا در مورد پاییز : انشا درباره ی فصل پاییز همیشه جزء موضوع انشاء های مورد علاقه معلمین عزیز در پایه های گوناگون تحصیلی بوده است . ما هم در ماگرتا برای کمک به دانش آموزان و اولیای آنان انشا با موضوع پاییز فراهم کرده ایم . در ادامه با انشا ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید : انشا در مورد زندگی زیباست اگر …
و
انشا در مورد پنجره ای رو به پاییز

انشا در مورد فصل پاییز

انشا در مورد فصل پاییز

مقدمه : با نام پروردگار هستی بخش زیبایی آفرین انشایم را در زمینه ی فصل پاییز شروع می کنم .فصل پاییز همان فصلی است که در آن برگ درختان می‌ریزند و در پایین پای رهگذران بی تفاوت خش خش میکنند.

فصل پاییز شاید به عبارتی فصل غفلت است و رخوت شاید هم نه فصل هوشیاری و تدبر است ؛ چه فرقی میکند که در پاییز خواب باشی یا این که بیدار مهم آن است که پاییز کار خودش را میکند.

بدنه انشا : چطور میتوان فصل پاییز را دوست نداشت ؟؟ با این این تمامی مهر و زیبایی و زلالی که این فصل مظلوم و مهربان داراست.
انگار خود پاییز هم شیدا است ، شیدای ما ! مگر نه چه دلیلی داشت در قبال سوز و سرما مقاومت کند و برای ما بهشتی از رنگ های شگفت انگیز بسازد.

فصل پاییز فصل قشنگی میباشد. در پاییز برگ درختان زرد رنگ می شود. در روز نخستین پاییز كه اول مهرماه میباشد ما به مدرسه می‌رویم و همکلاسی‌ های خود را می بینیم.

پاییز فصل کوشش بیشتر دانش آموزان است . در فصل پاییز روز ها کوتاه‌تر و شب‌ها بلندتر می‌گردد. از میوه‌های فصل پاییز انار و نارنگی میباشد. در پاییز برگ درختان می‌ریزد و هنگامیکه ما بر روی آن‌ها راه می رویم صدای خش‌خش میدهند.

نتیجه گیری انشاء : تمامی فصل های خداوند قشنگ می باشند و هر یک زیبایی های خویش را دارند فصل پاییز هم فصل بسیار زیبایی و دوست داشتنی است.

همچنین بخوانید : انشا در مورد کرونا
و
انشا درباره باران پاییزی

عکس نوشته انشا در مورد پاییز

موضوع انشا در مورد پاییز و زیبایی های آن

مقدمه انشا : عشق و علاقه بی برهان است … محتاج دلیل نیست … دل دلیل و استدلال وجود عشق است و من بی هیچ عذر و بهانه ای عاشق پاییزم.

بدنه انشا : پاییز برای من یک فصل جادویی است . همه چیز از آب و هوا گرفته تا رنگ ها برای من قشنگ و تعجب آور هستند . با این که کلیه مناظر و زیبایی ها هر سال و هر سال تکرار می‌شوند اما برای من طراوت دارند و انگار هر سال با دیدن زیبایی ها و رنگارنگی فصل پاییز مجدد جادو می شوم.

فصل پاییز را دوست دارم… بخاطر غریب و بدون صدا آمدنش ، بخاطر رنگ زرد قشنگ و دیوانه کننده اش، بخاطر خش خش گوش نواز برگ هایش، بخاطر صدای نم نم باران های عاشقانه اش، بخاطر رفتن و رفتن… و خیس شدن زیر باران های پاییزی ، بخاطر بوی مست کننده خاک باران خورده کوچه ها… پاییز را دوست دارم، بخاطر خود پاییز.

نتیجه گیری انشا : بدون هیچ دلیلی دوست داشته باش ، عاشق شو و چون پاییز رنگارنگ و رها زیبا زندگی کن.

انشاء کوتاه درباره پاییز

همانطور که همه‌ی ما به نظافت اهمیت می دهیم، طبیعت نیز خود را از آلودگی ها می زداید و پاک و تمیز می کند و این پاییز است که وظیفه‌ی انجام این کار را به عهده می گیرد. در پاییز برگ درختان زرد شده و در اثر باد خزان بر روی زمین می افتد و دل انگیزترین نغمه‌ی پاییز همان صدای خش خش برگ ها و صدای باران پاییزی است.

در پاییز آفتاب تابان و سوزان تابستان، جای خود را به نسیم خنک و دلپذیر پاییزی می دهد. در این فصل روزها کوتاه می شوند و شب ها طولانی تر، بدین سبب نشستن در کنار خانواده و گل گفتن و گل شنیدن مزه ای دو چندان دارد.

علاوه بر این ها پاییز، بهار تعلیم و تربیت دانش آموزانی است که با عشق و ذوق آماده‌ی کسب علم و دانش از دبیران خویش هستند. در این فصل دانش آموزان با کار و تلاش و کوشش مستمر به درجات علمی خوبی می رسند.

پاییز هم یکی از فصل های خداست و طبیعتا یکی از بزرگترین نعمت ها برای ما به شمار می آید، پس بیاید تا همه شکر این نعمت بزرگ را به جای آوریم و به فضیلت و بزرگی خداوند متعال پی ببریم.

برگ درختان سبز در نظر هوشیار
هر ورقش دفتری است معرفت کردگار

همچنین بخوانید : انشا در مورد سال تحصیلی خود را چگونه گذراندید
و
انشا درباره برگ ریزان پاییز

با نوشتن انشا در مورد پاییز ، هر انسانی را عاشق و چشم انتظار عشق می کند. از اینکه تا پایان مقاله با ماگرتا همراه بودید خوشحالیم. اگر شما انشای بهتری درباره فصل پاییز بلدید در قسمت دیدگاه برای مان بنویسید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.