ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد معلم و فداکاری ها و زیبایی های شغل معلمی

انشای زیبا با موضوع معلم، متن زیبا برای شغل معلمی برای کودکان و نوجوانان

برای مشاهده متن کامل انشا با موضوع معلم خوب و فداکار من شما را دوست داریم زیرا … به همراه مقدمه، بدنه و نتیجه گیری در ادامه با بخش انشا ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: انشا در مورد دوست خوب

انشا در مورد معلم

انشا در مورد معلم و متنی زیبا درباره شغل معلمی

مقدمه : دانش چیزی است که به سادگی به دست نمی آید. تجربه و زمانی که صرف یادگیری دانش می شود بسیار با ارزش است و شما معلم های عزیز تنها کسانی هستید که با جان و دل این علم را در اختیار ما دانش آموزان می گذارید. دوست دارم امروز در انشایم بگویم که این برای من چقدر با ارزش است.

بدنه : برایم از دانایی بگو، از هر چیزی که نمی دانم. برایم از سختی هایی که برای آموزش به ما می کشی بگو. برایم از تلاش چندین ساله‌ات برای تربیت دانش آموزان فرهیخته بگو. برایم بگو که چقدر سخت بود با وجود سختی های زندگی لبخند بزنی و نگذاری دانش آموزان با دیدن غمت، حس بدی پیدا کنند.

همه جا میگویند: «معلمی شغل انبیاست». وقتی کوچک تر بودم این جمله را درک نمی کردم اما حالا که بزرگ تر و عاقل تر شدم می فهمم که زحمات یک معلم چقدر با ارزش است. زحماتی که شاید هیچوقت نتوانم آن را به درستی جبران کنم. دلم می خواهد در انشایم از صبر معلم بگویم. صبری که مانند ندارد! صبر معلم در برابر تمام کم لطفی هایی که به معلمی می شود. صبر معلم در برابر کم دقتی دانش آموزان و نمرات پایین کلاسی که همیشه وجود داشتند و دارند. به راستی که معلمین اسطوره صبر هستند.

نتیجه گیری : معلمی کار هر کسی نیست. معلمین به قدری متواضع هستند که دانش خود را در اختیار ما دانش آموزان می گذارند. به راستی که این ویژگی از آسمان ها و خداوند به معلم بخشیده شده. معلم عزیزم، بابت تمام زحماتی که برای من کشیدی از تو ممنونم و قدردانت هستم.

☑️ به پایان انشا در مورد معلم رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

انشاها پیشنهادی:
انشا در مورد خدا
انشا در مورد من خودم را دوست دارم
انشا در مورد چهره ای که هرگز فراموش نخواهم کرد

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *