ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد خدا ❤️ با مقدمه بدنه نتیجه

انشاء در مورد خدا به همراه مقدمه و بدنه و نتیجه انشا کامل

انشا در مورد خدا : یکی از موضوعات زیبایی که اکثر معلمان عزیز به عنوان موضوع انشا به دانش آموزان اعلام می کنند ، انشاء درباره خدا است. امروز در انشا ماگرتا انشایی ساده و ادبی درباره خداوند آماده کرده ایم.

همچنین بخوانید : انشا در مورد کمک به دیگران با مقدمه و نتیجه

انشاء در مورد خدا
انشاء در مورد خدا

انشا در مورد خدا

مقدمه انشا خدا : همیشه خودم را در دوراهی می دیدم که یک طرفش خداست و طرف دیگرش خدا نیست. و جالب اینکه این دو راه در تمام مراحل زندگی پیش می رود و نمی توان از این دو مسیر شک و یقین عبور کرد.

بدنه انشاء خدا : برخی تا پایان عمر با خدا می مانند ، برخی تا دم آخر عمر بی خدا ، برخی در پایان عمر باز هم بی خدا می شوند و برخی خدا را سر پیر می پیدا میکنند.

برخی مانند من دائماً می پیچند ، گاهی زنگ می زنند و گاهی خداییه خدایی و گاهی بی خدایی.

گاهی اوقات نور بر دل های آن ها می تابد ، آنها به سمت نور می دوند ، گاهی اوقات نور خاموش می شود و در تاریکی دور می شوند.

نتیجه انشا خدا : ما نیز حرکت می کنیم تا نوری در آسمان وجود داشته باشد و اگر نوری نباشد ، حرکت را متوقف می کنیم و اگر نور از بین برود ، به بیراهه می رویم. اما حتی در تاریکی مطلق ، ما از صمیم قلب می دانیم که خدایی در این نزدیکی وجود دارد.

همچنین بخوانید : انشا در مورد چهره ای که هرگز فراموش نخواهم کرد

عکس انشا درباره خدا
عکس انشا درباره خدا

انشاء درباره خدا

مقدمه انشاء درباره خدا : خداوند متعال نعمت های زیادی به انسان ها عطا کرده است و هر انسانی باید به خاطر داشتن هر یک از آنها از خداوند بزرگ سپاس گزار باشد.

بدنه انشاء درباره خدا : خداوند ، نعمت هایی مانند سلامتی ، والدین ، ​​فرزندان خوب ، نعمت دیدن و شنیدن ، قدم زدن در طبیعت و هزاران نعمت دیگر داده است که ممکن است توسط ما نادیده گرفته شود ، اما وقتی آنها را از دست می دهیم ، تازه متوجه می شویم که چقدر ارزش دارند.

متأسفانه ، گاهی اوقات ما آنقدر نگران مشکلات زندگی هستیم که نعمت هایی را که داریم فراموش می کنیم.

این زمانی است که ما باید یک تلنگر بزنیم تا دوباره به ما یادآوری شود که چه چیزهای مهمی در زندگی ما اتفاق افتاده است و باید از آن ها تشکر و شکرگزاری کنیم.

نتیجه گیری انشاء درباره خدا : ما همیشه باید از نعمت هایی که خداوند مهربان در زندگی به ما داده سپاس گزار باشیم و قدردان چیزهایی که داریم باشیم.

همچنین بخوانید : انشا در مورد دفاع مقدس ۱۰ خط

❤️ در این نوشته دو انشا مختلف در مورد خدا را با هم خواندیم، شما نیز می توانید از بخش نظرات مطالبی را در این مورد برای سایر دانش آموزان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر به دنبال مطلب درسی دیگری می گردید حتما در هنگام جست و جو کلمه ماگرتا را به آن اضافه کنید. اگر انشایی هم شما بلدید در نظرات برای ما و دوستان بنویسید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

11 دیدگاه

 1. محمد گفت:

  عالیه ولی دیگشم بزارین

  1. زهره گفت:

   👌🏻👌🏻

 2. ملیسا گفت:

  خوب بود

  1. مهناز گفت:

   اره خوبه

   1. S گفت:

    بد نبود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *