ترفندفناوری

رفع ارور Feedback Required در اینستاگرام

طریقه حل خطای Feedback Required در اینستاگرام و برطرف کردن ارور فیدبک ریکورد

آموزش رفع خطای Feedback Required در اینستا؛ برنامه اینستاگرام به تازگی هنگام ورود به اکانت برخی کاربران خطای فیدبک ریکورد را به آن ها نمایش می دهد، برای حل این مشکل در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: معنی Remembering در اینستاگرام

رفع ارور Feedback Required در اینستاگرام

علت نمایش خطای Feedback Required در اینستا

چند دلیل برای نمایش خطا “feedback_required” در اینستاگرام وجود دارد که عبارتند از:

  • خراب بودن موقتی سرورهای اینستاگرام
  • لایک کردن و گذاشتن کامنت زیاد
  • فالو و آنفالو کردن زیاد
  • ارسال زیاد یک پست برای دیگران

اگر بخاطر این دلایل اکانت شما دچار مشکل شده باشد، آدرس IP شما به طور موقت توسط اینستاگرام محدود می شود، زیرا هوش مصنوعی فکر می کند که شما ربات هستید و نیاز است که عملکرد شما مورد بازخورد قرار بگیرد. اگر مطمئن هستید که این کارها را انجام نداده‌اید لازم نیست نگران باشید زیرا احتمالا سرورهای اینستاگرام دچار مشکل و باگ شده اند و خود به خود ظرف چند ساعت آینده این خطا از روی اکانت شما برداشته می شود.

در ادامه روش هایی را برای رفع این مشکل برای شما باز گو می کنیم فقط توجه داشته باشید که پس از رفع این مشکل به هیچ وجه دیگر دیگر چنین کارهایی را انجام ندهید زیرا امکان دارد اکانت شما برای همیشه توسط اینستاگرام بسته شود.

نحوه رفع مشکل Feedback Required در اینستاگرام

اگر اکانت اینستاگرام شما زیاد محدود نشده باشد، با انجام کارهایی که در ادامه گفته می شود می توانید نهایتا ظرف چند ساعت آینده آن را درست کنید.

۱. نوع اتصال خود را تغییر دهید تا IP شما تغییر کند، مثلا اگر با نت خط از اینستاگرام استفاده می کنید آن را قطع کنید و سپس به یک WiFi متصل شوید.

۲. اینستاگرام را خود را حذف کنید و سپس بعد از ۲۴ تا ۴۸ ساعت مجددا آن را نصب کنید.

۳. دادن دسترسی به اطلاعات در برنامه اینستاگرام، این راه حل کمی عجیب و غریب است، اما برای بسیاری از کاربران جواب داده است. بدین منظور وارد بخش Settings اینستاگرام شوید و از بخش Security روی Access data کلیک کنید.

رفع ارور Feedback Required در اینستاگرام

۴. بیو اینستاگرام خود را تغییر دهید، این روش برای برخی از کاربران جواب داده است ولی قطعی نیست.

خطای “feedback_required” خیلی خسته کننده است زیرا بسیار از دسترسی های شما را محدود می کند و دیگر نمی توانید برای دوستانتان کامنت بگذارید یا پست های آن ها را لایک کنید. برای جلوگیری از وقوع خطا در آینده، باید سرعت یکسری از اقدامات خود را کاهش دهید. مثلا به جای ۱۰ بار در دقیقه نظر دادن، باید ۱ بار در دقیقه نظر دهید.

☑️ به پایان آموزش رفع ارور Feedback Required در اینستاگرام رسیدیم، اگر سوالی در این رابطه دارید کافیست آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

همچنین بخوانید:
چگونه در اینستاگرام اسم خود را تغییر دهیم
آموزش نوشتن با فونت نستعلیق در اندروید
رفع خطای شبکه نامشخصی رخ داد در اینستاگرام

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.