ترفندفناوری

چگونه در اینستاگرام اسم خود را تغییر دهیم

آموزش تغییر نام نوشته در بیوگرافی اینستاگرام و عوض کردم اسم زیر عکس پروفایل اینستا

آموزش تغییر نام در اینستاگرام، اگر می خواهید نامی که در بیو پروفایل خودتان نمایش داده می شود را تغییر دهید کافیست در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

چگونه در اینستاگرام اسم خود را تغییر دهیم

نحوه عوض کردن اسم بیو در اینستاگرام

اولین چیزی که زیر عکس پروفایل شما در بیو نوشته شده است اسم شما می باشد و هر موقع که مایل باشید می توانید آن را تغییر دهید و هیچ ربطی به آیدی یا یوزرنیم‌ تان ندارد. همچنین شما در این قسمت می توانید از شکلک های زیبا ساز بیو اینستاگرام نیز استفاده نمایید. بدین منظور مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید:

۱. اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و وارد پروفایل خودتان شوید سپس برای تغییر اسم پروفایل اینستا روی دکمه Edit profile کلیک کنید.

چگونه نام نوشته شده در بیوگرافی اینستاگرام را ویرایش کنیم
چگونه نام نوشته شده در بیوگرافی اینستاگرام را ویرایش کنیم

۲. در کادر Name نام خود را تغییر دهید و اسم دلخواه جدید را بنویسید و در نهایت روی علامت تیک بالا سمت راست کلیک کنید.

روش ویرایش اسم نوشته شده در پروفایل اینستاگرام
روش ویرایش اسم نوشته شده در پروفایل اینستاگرام

تمام! از این پس نام جدیدی که گذاشتید هم برای دوستانتان و هم برای شما نمایش داده می شود. این تنظیمات هیچ محدودیتی ندارد و شما هر زمان که بخواهید می توانید آن را تغییر دهید.

🔰 به پایان آموزش چگونه در اینستاگرام اسم خود را تغییر دهیم رسیدیم، اگر سوال یا پیشنهادی در این رابطه دارید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

همچنین بخوانید
چگونه رمز اینستاگرام را عوض کنیم
آموزش تغییر نام کاربری اکانت اینستاگرام

آموزش تغییر فونت فارسی استوری اینستاگرام آیفون

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.