ادبیاتفرهنگ و هنر

جواب صفحه ۷۵ نگارش سوم ابتدایی ☑️ یک موضوع به دلخواه انتخاب کن

پاسخ تمرین یک موضوع به دلخواه انتخاب کن موضوع را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن و یک بند در مورد یک موضوع بنویسید صفحه 75 درس 12 نگارش پایه سوم دبستان

جواب صفحه ۷۵ نگارش سوم دبستان ؛ در این مقاله به پاسخ و جواب یک موضوع به دلخواه انتخاب کن موضوع را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن و و درباره آن یک بند بنویس از صفحه 75 درس 12 دوازدهم کتاب نگارش سوم ابتدایی پرداخته ایم. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: جواب درس دوازدهم نگارش سوم دبستان

جواب صفحه ۷۵ نگارش سوم ابتدایی
جواب صفحه ۷۵ نگارش سوم ابتدایی

موضوع مدرسه را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن و یک بند در مورد آن بنویس

یک موضوع به دلخواه انتخاب کن موضوع را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن یکی از موضوع های کوچک را که اطلاعات بیشتری در مورد آن داری انتخاب کن و درباره آن یک بند بنویس.

موضوع کلی: مدرسه
۱) درس خواندن در مدرسه
۲) رعایت نظم در مدرسه
۳) پاکیزه نگه داشتن مدرسه

موضوع: درس خواندن در مدرسه

همه‌ی ما دانش آموزان در مدرسه درس می خوانیم و چیزهای زیادی یاد می گیریم. اگر به صحبت های معلم در کلاس خوب گوش دهیم و موقع درس، صحبت نکنیم می توانیم درس را بهتر و کامل تر یاد بگیریم. من اگر قسمتی از درس را به خوبی یاد نگیرم، با ادب اجازه می گیرم و از معلم خواهش می کنم تا آن را دوباره توضیح دهد تا بهتر یاد بگیرم.

اگر دانش آموزان دیگر هم موقع درس دادن حرف بزنند، از آنها خواهش می کنم که سکوت را رعایت کنند و ساکت باشند تا درس را بهتر یاد بگیرم.

همچنین بخوانید: یک بند در مورد پرچم ایران سه رنگ دارد صفحه ۹۷ نگارش سوم
و
یک بند در مورد پاییز نگارش سوم ابتدایی

✅ به پایان مقاله جواب تمرین یک موضوع به دلخواه انتخاب کن صفحه ۷۵ کتاب نگارش سوم دبستان رسیدیم، اگر پیشنهاد یا سوالی در این رابطه داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.