ادبیاتفرهنگ و هنر

جواب درک و دریافت صفحه ۱۳۰ روان خوانی طراران فارسی دهم

پاسخ و حل پرسش های درک و دریافت صفحه 130 درس روان خوانی طراران درس شانزدهم کتاب ادبیات فارسی دهم متوسطه دوم

جواب سوالات درک و دریافت صفحه ۱۳۰ روان خوانی طراران فارسی دهم ؛ در این نوشته به جواب و پاسخ سوال های درک و دریافت صفحه 130 روان خوانی طرّاران درس 16 شانزدهم کتاب ادبیات فارسی پایه دهم رشته های نظری ریاضی ، تجربی و انسانی متوسطه دوم پرداخته ایم. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید

همچنین بخوانید: معنی و آرایه های ادبی و زبانی درس هفدهم سپیده دم فارسی دهم
و
جواب سوال های قلمرو زبانی ، ادبی و فکری درس هفدهم فارسی دهم

جواب درک و دریافت صفحه ۱۳۰ روان خوانی طراران فارسی دهم
جواب درک و دریافت صفحه ۱۳۰ روان خوانی طراران فارسی دهم

پاسخ درک و دریافت صفحه 130 روان خوانی طراران ادبیات فارسی دهم

در درک و دریافت صفحه ۱۳۰ روان خوانی طراران درس ۱۶ شانزدهم کتاب فارسی پایه دهم متوسطه دوم سوالاتی مطرح شده است که در ادامه به پاسخ و جواب صحیح آنها پرداخته ایم:سوال 1) به نظر شما، چرا شخصیت اصلی قصّه، به چنین سرنوشتی دچار شد؟

پاسخ: چون بازیگر اصلی این داستان بسیار ساده لوح و زودباور بود.

سوال 2) درباره لحن و بیان داستان توضیح دهید.

پاسخ: «لحن» ایجاد فضا در کلام است. شخصیت‌ها را از طریق لحن آنان می‌شناسیم. لحن می‌تواند رسمی، غیر رسمی، صمیمانه، جدی و طنز واره باشد. لحن در این درس داستانی-روایی و طنز گونه است و راوی با استفاده از این لحن، سادگی و دهن بین بودن انسان را نقد کرده و زیان‌های آن را نشان داده است.

همچنین بخوانید: معنی و آرایه های گنج حکمت مزار شاعر درس هفدهم فارسی دهم
و
جواب درک و دریافت صفحه ۱۵۰ روان خوانی بینوایان فارسی دهم

توجه: شما دانش آموز پایه دهم رشته های نظری ریاضی ، تجربی و انسانی می توانید برای دسترسی سریع و آسان تر به معنی کلمات و جواب سوالات تمرین درس های کتاب ادبیات فارسی دهم متوسطه دوم ، در انتهای عنوان خود عبارت «ماگرتا» را نیز در گوگل جستجو کنید.در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب سوالات صفحه ۱۳۰ روان خوانی طراران درس شانزدهم ادبیات فارسی دهم متوسطه دوم ؛ برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.