ادبیاتفرهنگ و هنر

جواب درک و دریافت صفحه ۲۹ فارسی هفتم روان خوانی کژال

پاسخ و حل پرسش های درک و دریافت صفحه 29 درس روان خوانی کژال کتاب ادبیات فارسی کلاس هفتم

جواب سوالات درک و دریافت صفحه ۲۹ روان خوانی کژال فارسی هفتم ؛ در این مطلب از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به پاسخ و جواب سوال های درک و دریافت صفحه 29 درس روان خوانی کژال کتاب ادبیات فارسی هفتم متوسطه اول پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب سوالات صفحه ۲۱ و ۲۲ درس دوم فارسی هفتم
و
جواب سوالات درس اول فارسی هفتم

پاسخ سوال های درک و دریافت صفحه ۲۹ روان خوانی کژال فارسی هفتم
جواب سوال های درک و دریافت صفحه ۲۹ روان خوانی کژال فارسی هفتم

جواب درک و دریافت صفحه 29 روان خوانی کژال فارسی هفتم

سوال 1) به نظر شما کدام یک از شخصیت های داستان، اهمیت بیشتری دارد، چرا؟

پاسخ: به نظرم آزاد مهمترین شخصیت داستان بود، زیرا اگر او نبود گرگ روناک را با خودش می برد و دیگر دست کژال به او نمی رسید. او به کژال کمک کرد و دخترِ نوزادش روناک را از دست گرگ نجات داد و خودش زخمی شد.

سوال 2) اگر شما به جای نویسنده بودید، داستان را چگونه تمام می کردید؟

پاسخ: من اگر به جای نویسنده بودم داستان را اینگونه تمام می کردم: آزاد موقعی که با گرگ درگیر شد گرگ پنجه‌ای بر سینه‌ی او کشید و کژال از آنجا رفت… اما آنقدر گرگ با پنجه های تیزش به آزاد ضربه زد که آزاد از بین رفت و کژال نجات پیدا کرد.

همچنین بخوانید: معنی کلمات و آرایه های درس دوم فارسی هفتم

توجه: شما دانش آموزان پایه هفتم متوسطه اول عزیز اگر می خواهید به راحتی به معنی کلمات و جواب سوال های کتاب فارسی هفتم دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب و معنی کلمات درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله جواب سوالات درک و دریافت صفحه ۲۹ روان خوانی کژال کتاب ادبیات فارسی هفتم ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

64 دیدگاه

  1. Parisa گفت:

    ممنون واقعا خیلی خوبه👍👍

    1. محمد رضا گفت:

      عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *