ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا درباره پدرم چگونه مردی است ❤️ با مقدمه ، بدنه و نتیجه گیری

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد پدرم چگونه مردی است با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا درباره پدرم چگونه مردی است : پدرم مردی بزرگ با دستانی مهربان است که با هر بار دیدنش قد می کشم و خوشحال می شوم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

انشا پیشنهادی : انشا در مورد نامه ای به پدرم

انشا درباره پدرم چگونه مردی است

انشا درباره پدرم چگونه مردی است

مقدمه: پدرم مردی بزرگ و ستودنی است که کوه غرور است و من به او افتخار می کنم. مردی از تبار باران و دانایی و عشق و مهرورزی که همه عمرش را صرف کار و معیشت خانواده نمود و هنوز هم که توانی در بدن دارد برای ما قدم بر می دارد و نمی گذارد آب در دل هیچ کداممان تکان بخورد.

بدنه: پدرم مردی است که به من اخلاق و مهر ورزی و دوست داشتن هم نوع را یاد داده است . پدرم مردی است که در کنار کار و معاش به من دین و چگونه زیستن را آموخته است. پدرم با همه دل مشغولی هایی که دارد، هر شب برایم داستانی و کتابی می خواند و مرا با دنیای پیرامونم آشنا می کند.

از سرگذشت مردان بزرگ می گوید و تاریخ را برای من و برادر و خواهرم باز گو می کند. پدرم مردی است که در میان گفته ها و رفتارهایش حق الناس را به من گوشزد می کند و از من می خواهد که حرمت رفاقت و نان ونمک و دوستی را حفظ کنم و هیچ وقت پشت سر کسی بد نگویم.

او معلم اخلاق و مدارا و لحن خوش است و علی رغم این که خسته از سرکار می رسد، اول جویای حال مادر می شود و سراغش را می گیرد. پدر مردی است که همه لحظاتش را صرف شادی و خوشی خانواده کرده است. او در حین گفته هایش از ما می خواهد که با خوبی و خوشی با مردم رفتار کنیم و به هیچ کس اهانت نکنیم.

برای جامعه خود فرد مفیدی باشیم و برای سربلندی و اعتلای وطن از هیچ کوششی دریغ نکنیم. در سنگر درس و مدرسه دین را هم خوب بیاموزیم و واجبات را انجام دهیم. پدرم یک معلم است و من به این رفتارهایش افتخار می کنم.

نتیجه گیری: پدرم مردی با گذشت و دیندار است که می تواند الگوی خوبی برای من باشد. او مردی دانا و اهل کتاب و مطالعه است که به من راه و رسم مردم داری و صداقت و رعایت حقوق همگان را آموزش می دهد. من هم باید تمام گفته های او را به کار بندم و راه و نقشه زندگی خویش قرار دهم.

انشا در مورد پدرم چگونه مردی است

مقدمه: پدرم مردی است که موجب غرور و افتخار من است و من به داشتنش می بالم. او مردی ستودنی و یک رزمنده دوران جنگ است که هر بار که پای سخنش می نشینم احساس غرور می کنم و با خود می گویم تو چه مرد بزرگی بوده ای و من نمی دانستم.

بدنه: پدرم مردی از تبار باران و از دوستان شهیدان بزرگی چون باکری و همت بوده و حالا هم خاطراتشان را برای ما تعریف می کند. پدرم مردی از دوران جنگ و دلاوری و شهامت است که برای حفظ و نگه داری وطن هفته هفته گرسنه مانده است و در کوه و کمر شب را سپری کرده است.

پدرم مردی با وقار و اهل دین و نماز و دستگری از مردم است. او همان مردی بزرگ است که در باران و برف و سختی و درد و مشکلات راه و کارش فراموش نمی شود و همواره در راه رسیدن به هدفش تلاش می کند. او ما را ترغیب به درس خواندن می کند تا در آینده کشور را بسازیم و ترسی از دشمن و سختی و مشکلات نداشته باشیم. پدرم مردی است که با دستان او و امثال او چرخ اقتصاد کشور می چرخد.

او همان مردی است که دانه دانه گندم به خاک می ریزد و برای جلوگیری از واردات خرمن خرمن محصول درو می کند. پدرم مردی است که از خروس خوان صبح تا خستگی خورشید در حال تلاش و کوشش و فعالیت است تا جوانان و اساتید و دانشگاهیان در مراکز آموزشی در کلاس درس باشند و هر روز اختراعی ثبت کنند و به نام وطن ثبت کنند.

پدر جان من و امثال من هم قول می دهیم که از زحمات و تلاش های بی نظیر شما خوب و به نحو احسن استفاده کنیم و عمر خود را صرف بهروزی و سعادت وطن کنیم و بر دستان مبارک تو و امثال تو بوسه عشق می زنیم و از خدا برای شما آرزوی سلامتی داریم. از خدا می خواهیم که سالیان سال در کنار ما باشید تا از تجارب و ایده های شما استفاده کنیم.

نتیجه گیری: ستون و اساس هر خانه پدر است. اگر پدری نتواند باور و اعتماد اهل خانه را کسب کند، کم کم بنیان خانه اش سست شده و خانواده راه را گم می کند. پس بر اهل خانه واجب است که حرمت پدر را در هر شرایط حفظ کند. پدر که قوی باشد، خانه و اهلش با صلابت خواهند بود.

انشاء های پیشنهادی :
انشا در مورد خدمت به پدر و مادر
و
انشا درمورد خانه پدری

☑️ به پایان انشا درباره پدرم چگونه مردی است رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

2 دیدگاه

  1. فرهاد گفت:

    سایت توی کامنت ها به مشکل خورده…

    1. طهرانی گفت:

      چه مشکلی دوست عزیز؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *