ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا درباره ذهن من دنیای من ⚜️ با مقدمه و نتیجه گیری

متن انشاء با موضوع درباره ذهن من دنیای من

انشا درباره ذهن من دنیای من ؛ روز در یک شهرم و شب که می رسد در شهری دیگر، هر بار در جایی فرود می آیم و انگار در آنجا هستم و… برای مشاهده متن کامل انشا با موضوع «ذهن خلاق من» با بخش انشا ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: انشا در مورد دوست داری دنیا چگونه باشد

انشا درباره ذهن من دنیای من

انشا درباره ذهن من دنیای من

مقدمه: ذهن انسان دنیای پیچیده ای است که هیچ کس نمی تواند برایش محدودیت و مانع بگذارد. دنیای ذهن من بسیار گسترده و عجیب است. روزی مرا تا عرش می برد و زمانی هم تا کهکشانها، روزی به روی رنگین کمانم و گاهی هم در زمین راه می روم. دنیای تخیل من در ذهنم شکل می گیرد.

بدنه: ذهن هر انسانی دنیای جداگانه ای دارد. هرکس آرزوهای خود را در ذهن خودش پرورش داده و برایش برنامه ریزی می کند.گاهی ممکن است این برنامه ریزی جنبه عملی داشته باشد و زمانی هم فقط یک رویا باشد. ذهن من کنجکاو است و پر از خواهش های متفاوت، روزی در اروپا و زمانی در مریخ و روزی هم در سیبری و گاهی در بلندترین جای دنیا، روزی در هوای درس و روزی دنبال اکتشاف و روزی هم در سودای دست یافتن به ابرها، دنیای ذهن بی پروا و بلند پرواز است. هر جا که بخواهد می رود و ترسی از بلند پروازی ندارد، این ذهن من است که به من مسیر می دهد.

قانون جذب یک قانون مهم و جذاب است که در آن بر این اصل تاکید شده است که اگر به هرچیز تمرکز و فکر کنید اتفاق خواهد افتاد. پس ذهن من می تواند دنیای مرا تغییر دهد. یعنی من با اندیشه خوب و درستم می توانم زندگی خوبی برای خودم بسازم. گاه می توانم در یک قایق تا سواحل دور بروم و گاهی هم از بس خسته می شوم نای برخاستن ندارم و این همه از ذهن من ساخته است. ذهن من دنیای گسترده ای است که در آن همه چیز ممکن است و این رویداد مهم به من کمک می کند تا دنیای بیرون خود را خوب و عالی بسازم.

نتیجه گیری: ذهن انسان می تواند برای شما همه چیز را رقم بزند. اگر خوب بیندیشید، حتما روزهای خوب و عالی از راه خواهد رسید. بهتر است دنیای درون ذهن شما خوب و روشن و پر از مناظر جالب باشد تا به صورت عینی و خوب و دقیق روی دهد. هرچه قدر افکار و دنیای خوبی داشته باشید، زندگی خوب و جذاب خواهد شد.

انشاء با موضوع ذهن من دنیای من با مقدمه و نتیجه گیری

مقدمه: هنوز هم نمی توانم روزهای گذشته را از ذهنم خارج کنم و درگیر گذشته‌ام. اما این بار دنیای خود را عوض خواهم کرد. دنیای جدید و پر از شعف و شادی، حال من به دستور ذهن و افکارم همه چیز را تغییر خواهم داد. همه چیز را از نو خواهم ساخت و دنیای خودم و اطرافیان را به کمک ذهن خلاق و بزرگم تغییر خواهم داد.

بدنه: دنیای من با همه فرق دارد، من غرق آرزوهای خودم هستم و از کسی انتظاری ندارم. ذهن کنجکاو من همه جا سرک می کشد و می خواهد همه چیز را دریابد. گاهی دنیای به این بزرگی در ذهن کوچک و پر از رویای من جا می شود و گاهی هم این دنیای به این بزرگی برایم کوچک می شود. ذهن من پر از آرزوهای کوچک و بزرگ است.

گاهی به دنبال ساخت یک اسباب بازی و زمانی هم به دنبال کشف ناشناخته ها، روزی به دنبال دیدن پرنده ای و زمانی هم شیفته یک فاخته، روزی با خود قهر و زمانی هم در صلح و پر از آرامش، ذهن من یک کامپیوتر کوچک است که همه سیستمش خودکار است و کسی نمی تواند آن را به هم بریزد یا خراب کند. کنترل و نرم افزارش به دست خودم است و خودم. گاهی خوب و زود بالا می آید و زمانی هم کند. باید مدتها در خودم باشم و خوب فکر کنم و برنامه‌هایم را بررسی کنم و سپس با یک اراده قوی برخیزم.

دنیای من در ان ذهن گسترده‌ام بسیار عجیب و دست نیافتنی است و هر کس را در آن راه نیست. دنیایی پر از حس تلاش و تکاپو و تحول. شاید همین ذهن کوچک و خلاق با یک تغییر و تحول دنیا را به هم بریزد. ذهن های خلاق همواره در حال کنجکاوی هستند و هر روز خیلی چیزهای جهان را به چالش می کشند و شاید برایشان روش و راه و رویکردهای جدیدی هم بیابند.

نتیجه گیری: هیچ وقت ذهن خود را دست کم نگیرید و گاهی هم طبق افکارتان همه چیز را به هم بریزید و برای خواسته ذهن خود تلاش کنید. اگر آرزو و یا تفکری دارید، ان را خوب و دقیق پی گیری کنید و برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید.

☑️ به پایان متن انشا درباره ذهن من دنیای من رسیدیم، اگر دیدگاهی در این رابطه داشتید حتما آن را از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

انشاهای پیشنهادی:
انشا در مورد خاطره یک روز بارانی
انشا در مورد حفظ محیط زیست
انشا درباره بهترین روز زندگی من

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.