ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا درباره آسمان شب با مقدمه بدنه و نتیجه

انشا در مورد آسمان شب و تاریکی زیبای آن برای پایه هفتم متوسطه

انشا کوتاه درباره آسمان شب برای پایه هفتم : برای مشاهده متن کامل انشا با موضوع آسان شب در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: انشا در مورد زندگی زیباست اگر …

انشا درباره آسمان شب با مقدمه بدنه و نتیجه

انشا درباره آسمان شب را توصیف کنید

مقدمه: شب، این نعمت بزرگی که هیچکس قدرش را نمی‌داند. وقتی خاموشی فرا می‌رسد آرامش درون به اوج رسیده و می‌توان به عظمت بزرگی آسمان پی برد.آسمان در شب بسیار زیباست،نگاه کردن ب آسمان در شب بسیار لذت بخش است. آسمانی که در روز زیر سلطه آفتاب درخشان است و حرفی برای گفتن ندارد.

بدنه: تابستان بود و طبق روال هر شب رختخوابم را در حیات پهن کردم. سرم روی بالش و چشمانم به آسمان بود. آسمان صافی که گویی به هزاران لامپ چراغانی شده بود. آن شب تازه به عظمت پروردگار پی بردم. خدایی که هر لحظه در کنار ماست و ما از وجود آن بی خبریم. کافی دقیقه‌ای ما را به خودمان وا گذارد. آنگاه است که ب عظمت بزرگ که خدای یگانه پی می بریم و از این همه بزرگی شگفت زده می شویم.

عجیب درخشان و بی نظیر بودند. با دستم هر ستاره‌ای رو به ستاره دیگر وصل می‌کردم و تصویری جذاب برای خودم می کشیدم. در مورد مسیریابی از طریق ستارگان مطالبی را خوانده بودم، ولی تا به حال اینگونه غرق در آسمان شب نشده بوده بودم. انگار تازه امشب دری از درهای دنیا به رویم باز شده بود. تصمیم گرفتم از فردا مطالعه بیشتری در مورد آسمان شب و ستارگان داشته باشم.

این همه شگفتی برایم وصف ناپذیر بود. دلم می‌خواست همین الان بال در می‌آوردم و تا بی نهایت پرواز می‌کردم. روی هر ستاره می‌نشستم و به دیگری چشمک می‌زدم. واقعا نگاه کردن ب آسمان شب باعث آرامش و لبخند بروی لب می شود و یک حس بسیار زیبا و بی نظیر ب ما عطا می کند، مادرم همیشه این آیه را برایم می‌خواند، ولی تا به حال به مفهوم آن دقت نکرده بودم. فتبارک الله احسن الخالقین.

نتیجه گیری: به هر جای هستی که نگاه کنی می‌توانی به وجود خالق هستی پی ببری. خالقی که بی هدف ما را خلق نکرده است. کافیست فقط همین آسمان در شب را نگا کنید تا متوجه عظمت باشکوه و بسیار لذت بخش و هیجان انگیز خداوند شوید.

☑️ به پایان انشا در مورد آسمان شب رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

انشاهای پیشنهادی:
انشا در مورد یک روز برفی
انشا در مورد فصل بهار
انشا درباره گذر رودخانه

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.