ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا درباره گذر رودخانه پایه نهم با مقدمه و نتیجه

انشاء در مورد گذر رودخانه با مقدمه و بدنه و نتیجه

انشا درباره گذر رودخانه : همیشه تماشای رودخانه و دیدن گذر آب از آن بسیار تماشایی و زیبا بوده است و یکی از بهترین سوژه های نگارش پایه نهم می باشد. امروز با چند انشا متفاوت درباره گذر رودخانه در خدمت شما دانش آموزان گل هستیم.

همچنین بخوانید : انشا در مورد دوست خوب با مقدمه و نتیجه

انشاء درباره گذر رودخانه

انشاء درباره گذر رودخانه

مقدمه انشا گذر رودخانه : عبور از رودخانه را خیلی دوست دارم. زیرا دیدن زیبایی های آن و صدای دلنشین رود آرامشی وصف ناپذیر را در من ایجاد می کند. رودخانه خط پایان دارد و همیشه سرزنده است و حرکت خود را متوقف نمی کند.

بدنه انشا گذر رودخانه : وقتی به زیبایی رودخانه ها و جلگه ها و جنگل ها فکر می کنم. من به این نتیجه می رسم که هیچ کس جز خدای بزرگ نمی تواند خالق این همه زیبایی باشد. در واقع ، خدا منحصر به فرد است و فقط او می تواند چنین طبیعتی را خلق کند.

هرچه دورتر دور رودخانه بروید ، درختان و درختچه های سرسبز بیشتری خواهید دید که زندگی و سرزندگی خود را مدیون رودخانه هستند.

صدای پرندگان و گنجشک ها همراه با صدای آب رودخانه بسیار شنیدنی است. ما باید برای حفظ زیبایی های طبیعت و محیط زیست بسیار فکر کنیم. وقتی در مسیر رودخانه با زباله هایی که توسط برخی افراد دفع می شود برخورد می کنیم بسیار ناراحت می شویم.

با این کار ، ما نه تنها به خودمان بلکه به زندگی همه موجودات زنده ای که در اطراف آن زندگی می کنند آسیب می رسانیم. بیایید در حفظ زیبایی های طبیعت کوشا باشیم.

نتیجه انشا گذر رودخانه : همه زیبایی های اطراف ما خالق خدا هستند که زیباترین است. و ما فقط می توانیم از دیدن آنها ، یادگیری و تلاش برای حفظ آنها لذت ببریم.

همچنین بخوانید : انشا در مورد خدا با مقدمه بدنه نتیجه

انشاء در مورد گذر رودخانه پایه نهم

انشا درباره گذر رودخانه به شیوه پرورش ذهن

مقدمه انشاء در مورد گذر رودخانه : کنار کوهی زیبا رودخانه ای وجود داشت که بسیار تنها بود. او هیچ دوستی نداشت. رودخانه به خاطر نمی آورد که چرا به هیچ کس و هیچ چیز اجازه نمی دهد در آن شنا کند. او تنها زندگی می کرد و به ماهی ها ، گیاهان و حیوانات اجازه نمی داد از آب او استفاده کنند.

بدنه انشاء در مورد گذر رودخانه : به همین دلیل همیشه غمگین و تنها بود. یک روز دختر کوچکی به رودخانه آمد. او یک کاسه کوچک در دست داشت که ماهی قرمز کوچکی در آن شنا می کرد. دختر بچه می خواست با پدر و مادرش از روستا به شهر برود و نمی توانست ماهی کوچک را با خود ببرد.

بنابراین تصمیم گرفت ماهی کوچک را رها کند. دختر بچه ماهی کوچکش را در آب انداخت و از او خداحافظی کرد و رفت.
ماهی ها در رودخانه بسیار تنها بودند ، زیرا هیچ حیوانی در رودخانه زندگی نمی کرد. ماهی کوچولو سعی کرد با رودخانه صحبت کند ، اما رودخانه به او اجازه ورود نداد و به او گفت از من دور بمان.

ماهی کوچک موجودی بسیار شاد بود و به این راحتی تسلیم نشد. بارها و بارها تلاش کرد ، این طرف و آن طرف شنا کرد و از آب بیرون پرید. سرانجام ، رودخانه به ماهی کوچک خندید و قلقلک داد.

نتیجه انشاء درمورد گذر رودخانه : اما حالا او می خواست ماهی با او زندگی کند ، زیرا ماهی کوچک بسیار خوشحال بود و خودش را آزاد می کرد. حالا رودخانه می خواست کمی آشفتگی را تحمل کند ، اما خوشحال باشید. همیشه دنبال پیدا کردن دوست و پر کردن تنهایی های خود باشید.

همچنین بخوانید : انشا در مورد پاییز با مقدمه و نتیجه

❤️ در این نوشته چند انشاء مختلف در مورد گذر رودخانه را با هم خواندیم، شما نیز می توانید از بخش نظرات مطالبی را در این مورد برای سایر دانش آموزان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر به دنبال مطلب درسی دیگری می گردید حتما در هنگام جست و جو کلمه ماگرتا را به آن اضافه کنید. اگر انشایی هم شما بلدید در نظرات برای ما و دوستان بنویسید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

‫4 دیدگاه ها

 1. نوید گفت:

  عالیهههههه عالی ممنون از سایت خوبتون

 2. ناشناس گفت:

  شماهمیشه چیزهای خوبی میزارید

  1. سامین گفت:

   راست میگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.