سرگرمی

تعبیر خواب نیش زدن مار چه می باشد + بررسی حالت های مختلف

دیدن نیش زدن مار در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب نیش زدن انواع مار در خواب : این خواب و رویا می تواند تعبیرهای مختلفی مانند نشانه ای از یک پنهانی مانند خیانت و … باشد. در ادامه با بخش تعبیر خواب ماگرتا برای مطالعه سایر تفسیرها از زبان خوابگزاران معتبر همراه باشید.

تعبیر خواب نیش زدن مار

خواب نیش مار
خواب نیش مار

✅ در ادامه می توانید لیستی از تعبیر خواب های متفاوت با جزئیاتی مانند رنگ و اندازه مار را مشاهده کنید.

تعبیر خواب دیدن مار به روایت امام صادق (ع)

امام صادق (ع) تعبیر کاملی از این نوع خواب دارند و معتقدند دیدن مار در رویا بر ده وجه می باشد که عبارتند از:

اول: دشمن پنهان

دوم: زندگانی

سوم: سلامتی

چهارم: پادشاهی

پنجم: سپه سالاری

ششم: دولت

هفتم: زن

هشتم: مراد

نهم: پسر

دهم: سیلاب

💡 به نظرتان کدام یک برای شما اتفاق خواهد افتاد؟

تعبیر یوسف پیامبر از دیدن مار در خواب

دیدن نیش زدن مار، نشانه رسیدن گزند و آسیبی از جانب دشمن است.

تعبیر به روایت منوچهر ابراهیم کرمانی

تعبیر خواب نیش زدن مار ، اگر در خواب بیند که ماری سفید بگرفت، دلیل بزرگی بود. اگر بیند که مار از وی بگریخت، دلیل ضعفِ دشمن است. اگر ماران سیاه بیند، دلیل است دشمن بسیار بود. اگر مار را سبز بیند، دلیل است که , دشمن او زاهد و صالح بود. اگر زرد بیند، دلیل است دشمن او بیمارگونه بود.

تعبیر خواب ابن سیرین از خواب مار بزرگ

ابن سیرین در رابطه با تعبیر خواب مار بزرگ و تعبیر خواب نیش زدن مار نظریه های مختلفی دارد که در زیر به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم:

  • یکی از نشانه های دیدن مار بزرگ در خواب دشمنی است.
  • از دیگر تعابیر دیدن مار ارتباط با اشخاص بزرگ و به نامی می باشد.

اگر در خواب ببینید با ماری بزرگ نبرد کردید و درنهایت مار را شکست دادید، تعبیر آن این است که با دشمن خود جنگ و نبرد می کنید و او را شکست می دهید.

یکی دیگر از مورد های تعبیر خواب مار که بزرگ باشد می تواند نشانه شکست دشمن و خرج اموال او می باشد، به عبارتی اگر در خواب دیدید که مار بزرگی را کشتید و گوشت آن را خوردید یعنی دشمن خود را شکست می دهید و اموال دشمن را خرج می کنید.

تعبیر انواع مار در خواب

در خواب دیدم مار نیشم زد
در خواب دیدم مار نیشم زد

به طور کلی و در اکثر مواقع دیدن مار در خواب تعبیرش دشمن است. اگر شما توانسته باشید نژاد مار را نیز تشخیص داده باشید تفسیر آن به شکل های زیر می باشد …

تعبیر خواب مار زرد

دیدن مار زرد در خواب نشان از آن دارد که دشمن شما فردی زرد رو و مریض می باشد و در پی آسیب رساندن به شما است.

تعبیر خواب مار سبز

اگر در خواب ماری دیدید که رنگ آن سبز است دشمن شما فردی درستکار و پرهیزکار است و جای نگرانی نمی باشد.

تعبیر خواب مار قرمز

اگر در خواب مار قرمز دیدید تعبیر آن این است که دشمن شما فردی مرفح و خوش گذرانی است. تعبیر خواب مار قرمز نیز همانند مار سیاه می باشد ، یعنی تعبیریش دشمنی و حسادت دیگران نسبت به شما می باشد ولی با این تفاوت که کسی که با شما دشمنی دارد و یا خواهد داشت فردی است که شاید از نظر مالی و مقامی از شما بالاتر باشد، و یا شاید احتمالا بتواند راحت تر بر شما غلبه کند.

تعبیر خواب مار سیاه

در صورتی که به هنگام خواب مار سیاه و بزرگی را دیده باشید تعبیرش این است که شما دشمنان بسیاری دارید و اکثریت این دشمنان به شما حسادت دارند.

تعبیر خواب مار سفید

اگر در خواب مار سفید ببینید که در دست گرفته اید تعبیرش بزرگی و عظمت برای شما است. این بزرگی و عظمت شاید در زمان کوتاهی برایتان اتفاق بیفتد و یا شاید کمی طولانی تر باشد. در تعابیر دیدن مار در خواب اصولا زمان در نظر گرفته نمی شود ولی در حالت کلی می توان اینگونه بیان کرد که تعبیر اصلی مار به مرور زمان برای فرد ظاهر خواهد شد. دیدن مار سفید در خواب نشانگر عظمت و بزرگی در بین اطرافیان است.

به نظرتان کدام یک از تعبیر های خواب نیش زدن مار برای شما اتفاق می افتد؟

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *