سرگرمیفیلم و بازی

ایونت روز قیامت بازی فورتنایت 🔥 بررسی تغییرات جدید Fortnite + دانلود

رویداد و ایونت مهم The Device در بازی Fortnite ؛ بررسی تغییر اساسی در گیم پلی بازی فورتنایت

دانلود و تماشای ایونت روز قیامت فورتنایت ، رویداد The Device بازی Fortnite ؛ اوضاع در جزیره Fortnite عجیب و غریب است. رویداد بسیار مورد انتظار روز گذشته، که به سادگی “Device” نامیده می‌شود، یک حرکت گیج‌کننده و پر جنب و جوش بود و به تغییرات بازی در آینده اشاره داشت.

همچنین این رویداد برخی سوالات جالب در مورد آنچه که در جزیره Fortnite وجود دارد را مطرح می‌کند. به طوری که در پی آن بلافاصله، The Agency که یک ساختمان مرکزی در جزیره می باشد ویران می شود، در حالی که طوفان الکتریکی کنونی به طوفانی از دریا و آب تبدیل شده است. در ادامه با بخش اخبار بازی ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید: فصل سوم چپتر 2 فورتنایت چه زمانی آغاز می شود + همه آنچه که می دانیم

تماشای آنلاین ایونت روز قیامت بازی فورتنایت


دانلود رویداد The Device (روز قیامت) بازی Fortnite

رویداد The Device (روز قیامت) بازی Fortnite
رویداد The Device (روز قیامت) بازی Fortnite
دانلود ایونت با لینک مستقیم و کیفیت بالا

بررسی تغییرات جدید گیم پلی بازی فورتنایت در ایونت The Device ، طوفان دریا به جای طوفان بنفش!

رویداد روز قیامت در بازی Fortnite
رویداد روز قیامت در بازی Fortnite

این رویداد در ساعت 10:30 شب به وقت ایران در تاریخ 26 خرداد 99 آغاز شد که در ابتدای آن بازیکنان صدای آژیرهای خطر را می شنوند و بعد از آن چندین دریچه باز در آب ایجاد شد که اطراف منطقه را احاطه کرده بودند و برج‌های فلزی عظیمی به وجود آوردند. در نهایت یک گوی مرموز مانند چیزی که از ساختمان بیرون فوران کرده بود.

آنچه در مرحله بعد اتفاق افتاد، مانند چیزی از یک فیلم Ghostbusters بود: صحنه ای استادانه که شامل شلیک انرژی الکتریکی از برج ها به دستگاه بود، که آن را برای مقاصد اسرارآمیز تقویت می کرد و بعداً مشخص شد که نوعی مکانیزم ضد طوفان است.

ایونت روز قیامت در بازی Fortnite
ایونت روز قیامت در بازی Fortnite

در این میان، برخی از داستانهای فراشناختی وجود داشت که نشانگر عمیق تر بودن Fortnite است. تعدادی از فلاش بک بازیکنان را در یک محیط دفتر بدون نسخه به چشم انداز شخص اول منتقل کردند.

پرونده‌های سری و مهم روی یک میز وجود داشت، و در یک نقطه Jonesy – یکی از شخصیت‌های نمادین در Fortnite – در لباسی که با تلفن همراه صحبت می‌کرد ظاهر شد. در پایان، زمانی که بازیکنان به بازی باز می‌گشتند، صحنه را از روی اتوبوس نشان داد که جزیره درون نوعی از حباب زیر آب قرار دارد.

رویداد روز قیامت در بازی فورتنایت
رویداد روز قیامت در بازی فورتنایت

این یک رویداد پیچیده و هیجان انگیز بود، و جزیره را بدون تغییر نگذاشت. اکنون The Agency در حال ویرانی در حال غرق شدن است که بیشتر ساختار آن ویران شده است. در همین حال، طوفان بنفش که یکی از معدود المان های ثابت و شاخص بازی بود، حال به دیواری از آب تبدیل شده است. شما حتی می‌توانید در آن شنا کنید – اگر چه به نظر می‌رسد که با نیرویی ظریف بازیکنان را هل می‌دهد.

با این اوصاف دیگر نمی توانید در درون طوفان آب به جنگ با دیگر بازیکنان بپردازید، زیرا قادر به استفاده از هیچ از یک اسلحه ها و آیتم های هیلینگ بازی ندارید و تنها باید به دنبال راهی برای خروج از طوفان آب باشید. به طور کلی این یک تغییر اساسی در بازی فورتنایت می باشد و هیجان و نبرد در بازی را افزایش می دهد.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *