سرگرمیفیلم و بازی
موضوعات داغ

بررسی و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از دید سایت های معتبر دنیا

نقد و بررسی ها و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از سوی منتقدان سایت های معتبر دنیا منتشر شد که نمرات و نقدهای مثبت بسیار خوبی را دریافت کرده است.

بررسی و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ؛ به گزارش بخش فیلم و بازی ماگرتا ، امروز نقدها و نمرات بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order همزمان با عرضه آن بر روی سه پلتفرم کامپیوترهای شخصی ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، منتشر شد که تا کنون نقدهای مثبتی را دریافت کرده و بازی خوب ظاهر شده است.

نمرات بسیار خوب به نظر می‌رسند و پس از سال‌ها انتظار و عرضه‌ی بازی‌های بی کیفیت از این مجموعه، نهایتاً شاهد یک عنوان درخور هستیم که اکثر منتقدان در خصوص Star Wars Jedi: Fallen Order نظر بسیار مثبتی داشتند.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

در ادامه برای آشنایی با بازی Star Wars Jedi: Fallen Order و خواندن نقدهای آن از دید منتقدان سایت های معتبر دنیا ، با ماگرتا همراه باشید.

[su_box title=”مطالب مرتبط“]

بررسی و نمرات بازی Need for Speed ​​Heat از دید منتقدان معتبر دنیا

نقد و بررسی های بازی Death Stranding از دید منتقدان معتبر دنیا

نقدها و نمرات بازی The Outer Worlds + تریلر انتشار بازی

[/su_box]

معرفی کوتاه بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به کارگردانی استیگ اسموسن توسعه یافته. کسی که در گذشته کارگردانی عنوان تحسین شده‌ی God Of War 3 را بر عهده داشت. داستان بازی روایت‌گر تلاش‌های یک جدای تازه کار به نام کال کستیس، برای فرار از دست مامورین امپراطوری است.

فالن اوردر در سبک اکشن ماجراجویی ساخته شده. سیستم مبارزات این اثر شباهت بسیار زیادی به عنوان تحسین شده‌ی سکیرو (جدیدترین ساخته‌ی فرام سافتور) دارد. توسعه دهندگان اظهار داشتند که محیط‌ها به صورت ترکیبی طراحی شده اند. به گونه‌ای که برخی از آن‌ها برای طرفداران مجموعه‌ی استار وارز آشنا به نظر می‌آیند و برخی دیگر طراحی جدید و نوین دارند. برای به اتمام رساندن خط داستانی بازی، به ۶ تا ۹ ساعت زمان نیاز دارید.

همچنین برای تجربه‌ی این اثر بر روی کامپیوترهای شخصی نیاز به اتصالِ دائمِ اینترنت خواهید داشت. از همین رو احتمال کرک شدن بازی بسیار پایین می‌باشد.

اطلاعات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

  • سازنده: Respawn Entertainment
  • ناشر: الکترونیک آرتز
  • تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸
  • پلتفرم: پلی‌استیشن 4 ، ایکس باکس وان ، کامپیوترهای شخصی

نقد و بررسی ها و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

تا کنون 25 نقد از سمت سایت های معتبر دنیا انتشار یافته.که امتیاز 24 مورد از آنها عالی بوده و 1 مورد نیز متوسط می باشد. میانگین نمرات این اثر در وب سایت متاکریتیک (پلتفرم پلی استیشن 4) به امتیاز 84 از 100 رسیده است.

به اعتقاد منتقدین بازی همان اثری است که طرفداران جنگ ستارگان منتظر بودند. عنوانی که به خوبی جادوی دنیای جرج لوکاس را توانسته در خودش جا بدهد. بازی اگرچه الهاماتی از بقیه بازی‌های بزرگ گرفته ولی وقتی همه‌چیز را کنار هم می‌گذاریم، نتیجه‌اش یک تجربه جذاب است.

با توجه به نمرات داده شده، با یک اثر بسیار خوب و قابل تحسین مواجه هستیم. حال در ادامه برخی از خلاصه نقدهای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را مرور خواهیم کرد.


[su_box title=”نقد سایت USgamer ؛ امتیاز 70 از 100“]Star Wars Jedi: Fallen Order به‌سختی خود را برای تبدیل شدن به بهترین بازی اکشن سال نزدیک می‌کند اما به دلیل مشکلاتی در ریتم داستانی و مشکلات فنی زیاد، کم می‌آورد. در هر حال، این اولین قدم برای ورود به جهانی بزرگ‌تر در فرانچایزی است که از زمان خریداری توسط EA با مشکلاتی دست‌وپنجه نرم می‌کند.[/su_box] [su_box title=”نقد سایت Power Unlimited ؛ امتیاز 78 از 100“]وقتی به گیم پلی استار وارز جدای: فالن اوردر نگاه می‌کنیم،‌ به سختی می‌توانیم موارد جدیدی را یافت کنیم. به هر حال نمی‌توان منکر سرگرم کننده بودن این اثر شد. فالن اوردر تا اکران The Rise of Skywalker (فیلم جدید استار وارز) شما را سرگرم نگاه می‌دارد.[/su_box] [su_box title=”نقد سایت Gamespot ؛ امتیاز 80 از 100“]این نکته که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order شباهت زیادی به سایر عناوین دارد (از لحاظ عناصر) درست است، اما ترکیب و طراحی محیط و المان های مبارزه جدید، چیز خوبی را پدید آورده است. شخصیت پرداری بسیار خوب، همچنین داستان عالی شما را با خود همراه می کنند و در آخر عنوانی در خور سری Star Wars را به شما تحویل می دهد. علی رغم برخی از مشکلات موجود در بازی، اما Star Wars Jedi: Fallen Order بدون شک جزو برترین عناوین ساخته شده در سال جاری است (2019).[/su_box]
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
[su_box title=”نقد سایت God is a GeeK ؛ امتیاز 80 از 100“]این عنوان یک نقطه‌ی بسیار درخشان در کارنامه‌ی کاری استودیوی ریسپاون اینترتینمنت بوده و با الهام گرفتن و ترکیب عناصر بازی‌های مختلف، یک اثر زیبا را به مخاطب ارائه می‌دهد.[/su_box] [su_box title=”نقد سایت Multiplayer.it ؛ امتیاز 87 از 100“]استودیوی ریسپاون اینترتینمنت با Star Wars Jedi: Fallen Order به خوبی توانسته است یک عنوان زیبا را در این سری بسازد.[/su_box] [su_box title=”نقد سایت GameInformer ؛ امتیاز 88 از 100“]بازی Star Wars Jedi: Fallen Order مملو از مبارزات فوق‌العاده، تصاویر عالی و داستانی زیبا است، اما برخی مشکلات فنی نیز در این وجود دارد.[/su_box] [su_box title=”نقد سایت Hobby Consolas ؛ امتیاز 90 از 100“]این بازی همان عنوانی است که طرفداران Star Wars منتظر آن بودند. طراحی مراحل، مکانیزم‌های گیم‌پلی و اکتشاف بسیار عالی هستند و به خوبی از آن‌ها استفاده شده است. تنها نکته‌ی منفی بازی را می‌توان کوتاه بودن آن و گرافیک نسبتا متوسط دانست.[/su_box]
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
[su_box title=”نقد سایت IGN ؛ امتیاز 90 از 100“]Star Wars Jedi: Fallen Order تمام زمان‌های از دست رفته‌ای که شاهد یک بازی تک‌نفره اکشن ماجراجویی و داستانی از این سری نبودیم را جبران می‌کند و بازگشت باشکوه Jedi است.[/su_box] [su_box title=”نقد سایت GamingTrend ؛ امتیاز 95 از 100“]بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک شاهکار به تمام معناست. توسعه این عنوان توسط ریسپاون به خوبی صورت گرفته و بهترین اثر این استودیو به حساب می آید؛ همچنین داستان زیبایی دارد این بازی.[/su_box] [su_box title=”نقد سایت Gamers Heroes ؛ امتیاز 100 از 100“]Jedi: Fallen Order درست مثل کاری که Arkham Asylum با بازی‌های Batman کرد، معیار جدیدی برای عناوین Star Wars شده است. این بازی نه تنها یک عنوان عالی از Star Wars محسوب می‌شود، بلکه بهترین بازی سال است.[/su_box]
نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در کنسول پلی استیشن 4
میانگین نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در کنسول پلی استیشن 4
نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در کنسول ایکس باکس وان
میانگین نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در کنسول ایکس باکس وان
نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در کنسول پلتفرم کامپیوترهای شخصی
میانگین نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در کنسول پلتفرم کامپیوترهای شخصی

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس اکس وان و پلتفرم کامپیوترهای شخصی در دسترس قرار دارد و می توانید آن را دریافت و تجربه کنید. نظر شما دوستان درباره این بازی چیست؟

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =