سرگرمیفال

تعبیر و تفسیر واقعی اشکال در فال قهوه + نمادهای آن ها ۲۰۲۱

آموزش فهمیدن جواب فال قهوه و بررسی معنی نمادهای حیوانات، خط ها و ... در فال قهوه

تعبیر و تفسیر اشکال فال قهوه : فال قهوه که بدون هیچ اساس علمی قادر به جذب تعدادی از افراد جامعه شده است تفریحی سرگرم کننده می باشد که هر کسی می تواند آن را بدون داشتن هیچ اعتقادی امتحان کند. هنگام گرفتن فال قهوه با اشکالی رو به رو می شوید که در ادامه در بخش فال ماگرتا به بررسی آن ها پرداخته ایم.

مطلب پیشنهادی : آموزش گرفتن فال قهوه

تفسیر معانی اشکال فال قهوه

فال با قهوه در مناطق جهان راه و رسم‌های گوناگونی دارد، ولی عموماً به این ترتیب است که بیشتر قهوه را نوشیده و سپس مخلوط غلیظی از قهوه و آب را در ته فنجان می‌ گذاریم و سپس روی نعلبکی برمی‌گردانیم. بعد از گذشت مدتی فنجان را برگرداننده و شکلی که در ته فنجان نمایان شده است را تفسیر می کنیم.

تعبیر و تفسیر اشکال فال قهوه – تبر

تبر در فال قهوه
تبر

تبر نماد مقابله با مشکلات می باشد. دیدن تبر در فال قهوه با خاتمه دادن و متوقف کردن مشکلات و مسائل در ارتباط است.

قلعه در فال قهوه

قلعه در فال قهوه
قلعه

قلعه نماد حفاظت می باشد. اگر در فال قهوه خود قلعه را مشاهده کرده اید به زودی فردی موفقی می شوید. به تعبیری دیگر از قلعه نشانگر ازدواج یا شروع یک رابطه جدید می باشد.

تعبیر و تفسیر دلقک در فال قهوه

دلقک در فال قهوه
دلقک

دلقک نماد شاد زیستن می باشد. دلقک هم می تواند تفاسیر مثبت داشته هم منفی زیرا دلقک ها ممکن است برای شادی کاری کنند ولی هیچکس از ذات دلقک ها خبر ندارد . اگر دلفک را در فال خود مشاهده کرده اید فردی موفق در زمینه بازیگری و یا موسیقی می شوید البته همه ی این ها به رفتار شما بستگی دارد.

کلاغ در فال قهوه

کلاغ در فال قهوه
کلاغ

کلاغ نمادی منفی با معنی شومی و خبرهای بد می باشد. خونسردی خود را حفظ کنید زیرا قرار است خبرهای بد و نگران کننده ای به دست شما برسد. به تعبیری دیگر از کلاغ به عنوان بدگویی در پشت سر صاحب فال یاد شده است.

معنی شلوار در فال قهوه

شلوار نماد پیشرفت و بهبود می باشد. اگر شلوار را مشاهده کرده اید دیگر وقت آن است که کاری را شروع کنید و مسئولیت پذیر باشد تا تغییرات را در زندگیتان مشاهده کنید.

قلم یا مداد در فال قهوه

مداد و قلم در فال قهوه
مداد و قلم

قلم نماد شروع دوباره می باشد. فصل جدیدی از زندگیتان در حال نگارش است ؛ از توانایی هایتان از این فرصت برای نوشتن سرنوشتی خوب استفاده کنید.

جمجمه در فال قهوه

جمجمه و اسکلت در فال قهوه
جمجمه و اسکلت

نماد نگرانی ، شکست و از دست دادن می باشد. مشکلات قدیمی دوباره دردسرساز می شوند. نگذارید ترس هایتان مانع امیدهای زندگیتان شود.

تعبیر و تفسیر اشکال طاووس فال قهوه

طاووس  در فال قهوه
طاووس

نماد خوشبختی ، زندگی لوکس و ثروت می باشد. طاووس با دم زیبای خود که به صورت کامل باز شده است حاکی از تملک املاک است. طاووس در کل به معنی شادی و خوشبختی می باشد.

گربه در فال قهوه

گربه در فال قهوه
گربه

گربه نماد ماهیت حیله گر را نشان می دهد و به شما هشدار می دهد که مراقب دشمنان خود باشید. در موقعیت خطرناکی هستید و نیاز به حفاظت دارید.گربه معمولاً خیانت یا فریب را نشان می دهد.

خرگوش در فال قهوه

خرگوش در فال قهوه
خرگوش

نمادی از بخت و اقبال و خجالتی بودن است و در فال قهوه به معنای کمرو بودن شما می باشد که با این حال خوشبختی و شانس خوب همیشه بر سر راه شما قرار می‌گیرد.

ببر در فال قهوه

ببر در فال قهوه
ببر

نماد دوستان تاثیر گذار می باشد. اگر ببر را در فال خود مشاهده کرده اید به حرف دوستانتان گوش بدهید آن ها راه درست را به شما نشان می دهند.

تعبیر و تفسیر اسب در فال قهوه

اسب در فال قهوه
اسب

فرهنگ های مختلف ارزش های مختلفی را به اسب می دهند ، اما با وجود این تصور اسب ها نشان دهنده قدرت و آزادی هستند. تعبیر اسب در فال به این معنی است که شما می توانید از قدرت خود برای به دست آوردن آنچه می خواهید در زندگی استفاده کنید تا زمانی که یک تجربه بد یا حادثه ای در خانه شما را بکوبد.

نعل اسب در فال قهوه

نشانگر محاصره دوستان به ظاهر دوست می‌باشد که قصد سوءاستفاده کردن از شما را دارند.

تعبیر و تفسیر اشکال فال قهوه – شیر

شیر در فال قهوه
شیر

شیر نماد وفاداری می باشد. به طوری کلی دیدن شیر در فال به معنی شروع یک کار جدید، بخشش خانواده، متارکه و ایجاد یک زندگی جدید است.

اژدها در فال قهوه

اژدها
اژدها

نماد قدرت و رسیدن به خواسته های شما در زندگی می باشد. ا بزرگان و صاحب منصبان و یا با افراد صاحب جاه و مقام ارتباط حاصل می کند.

پرنده در فال قهوه

پرنده در فال قهوه
پرنده

دیدن یک پرنده به طور کلی نشان می‌دهد که توسط روح خود حفاظت می‌شوید. دیدن پرنده در فنجان چای نشانه اشتیاق آینده شما است. این رویا بیانگر حرکت خود از یک مرحله زندگی به زندگی دیگر است.

تعبیر و تفسیر اشکال فال قهوه – کوه

کوه در فال قهوه
کوه

کوه نمادی از کار سخت و غلبه بر موانع است. دیدن کوه در فال نشان دهنده این است که شما برای رسیدن به هدفتان باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذارید. موانعی همچون درگیری با دوستان و آشنایانی که با شما مخالفت می کنند.

معنی سایر شکل ها در فال قهوه

خطوط : خطوط عمودی اهداف شما در زندگی هستند. هرچه خط بزرگتر باشد نتیجه بهتری به دست می آید. تمام خطوط یا مسیرهای صحیح برنامه مشخصی را با اهداف مشخص نشان می دهند در حالی که خطوط موج دار یا شکسته به معنای عدم اطمینان است.

نقاط : گروهی از نقاط سیاه بدان معنی است که شما به زودی می توانید پولی دریافت کنید. برخی نیز این نقاط را به عنوان پیامهایی که به زودی دریافت خواهید کرد تفسیر می کنند.

دایره : موفقیت کلی

مربع : آسایش و آرامش

علامت تعجب ! : خطر ، هیجان

اعداد :

0: تکرار خاطره

1: شروع چیز جدید

2: انتخاب (ها) یا بی احتیاطی بین دو چیز

3: جلسه

4: حسادت ، بدبختی

5: موفقیت

6: بهبود رابطه

7: عشق جدید در فال قهوه

8: شانس مضاعف

9: پیشنهاد

A : شروع چیز جدید

B : درگیری

C :محافظت

D : خانه

E : اخبار غیر منتظره ، خوب یا بد

F: رابطه جدید ، دوستی

G: شادی

H : غرور ، سرگرمی

I : تعجب

G : عشق

K : پیشرفت

L : دروغ

M : حیله

N : طرد شدن

O : ازدواج

P : بارداری

R : استراحت ، تسکین

S: خوشبختی

T: دقیق بودن ، به موقع بودن

U: تمایل به چیزهای مادی

V: پیروزی

X: هدف

Z: پایان دادن ، تمام کردن

در این نوشته به تعبیر و تفسیر واقعی اشکال در فال قهوه پرداختیم، شما چه نمادهای دیگری را می شناسید؟ از طریق بخش نظرات آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک گذارید.

منبع
Auntyflo

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.