تکستسرگرمی

متن در مورد آدم دروغگو ⚡️ عکس نوشته درباره دروغ گفتن

متن سنگین در مورد دروغ و آدم دروغگو به همراه عکس پروفایل درباره دروغ گفتن

متن در مورد آدم دروغگو : اغلب ما دوست نداریم با افرادی که دروغ می‌ گویند معاشرت کنیم، اما تا به حال دقت کردید که همه ما هر از گاهی دروغ می ‌گوییم ؟ حتما این را شنیدید که حرف راست را همیشه از زبان بچه باید شنید. ولی دروغ گفتن یک امر غریزی است. حتی بچه ها هم دروغ می گویند. جالب اینجاست که هرچقدر هم که دروغ گفتن رایج باشد، باز هم رفتاری بی‌ادبانه و بد محسوب می‌شود.

در ادامه گلچینی از بهترین متن ها درباره ادم دروغگو را در تکست ماگرتا بخوانید. پس با ما همراه باشید.

متن پیشنهادی : متن درباره آدم بی شخصیت

متن در مورد ادم دروغگو

متن در مورد آدم دروغگو

می دونی مردم چرا دروغ می‌ گویند ؟ یکی از دلایلش اینه که می خواهند خودشون رو از موقعیت ناخوشندی حفظ کنند. مثل کودک خردسال. او دروغ می گوید تا دچار مشکل نشود. تا کسی او را دعوا یا تنبیه نکند. این کار را بزرگسال ها هم انجام می دهند. بیشتر مردم به این دلیل دروغ می گویند که می دانند کاری انجام داده اند که باعث عصبانیت طرف مقابل می شود.


شاید هم فرد کار اشتباهی نکرده باشه ولی ترجیح میده توضیح زیادی نده. شاید فرد مقابلش آدم منطقی نباشه برای همین راحت ترین کار اینه که به او دروغ بگه تا عصبانی نشه. اما نباید این حقیقت را هم انکار کنیم که ماه هیچوقت پشت ابر نمی مونه. بالاخره یه روزی دروغت برملا میشه. اونموقع هم شرمنده میشی هم شخصی که بهت اعتماد کرده، دیگه اعتمادی بهت نداره.


آدمی که دروغ میگه
مثل ماشینیه که نقص فنی داره
به هیچ وجه نباید بهش اطمینان کرد


امام علی (ع) درباره دروغ می فرماید :
دروغ گفتن امروز مایه بی آبروئی و فردا باعث عذاب آتش است.

متن پیشنهادی : متن در مورد حسادت اطرافیان

عکس نوشته درباره ادم دروغگو

متن در مورد پنهانکاری و دروغ

اگر همیشه راست بگویید، نیازی نیست چیزی را به ذهن بسپارید.
(مارک تواین، نویسنده و طنزپرداز آمریکایی)


مهمتر از همه اینست که به خودتان دروغ نگویید. کسی که به خودش دروغ می گوید و به دروغ خودش گوش می دهد، به نقطه ای می رسد که نمی تواند حقیقت را در درون یا اطراف خود تشخیص دهد و بنابراین دیگر نمی‌تواند خود و دیگران را محترم بدارد. و بدون احترام، دیگر نخواهد توانست عشق بورزد.
(فئودور داستایوفسکی، نویسنده روسی)


مطمئن باشید وقتی دروغ می گویید بالاخره یه جا لاف می زنید. چون باید به یادتون بسپارید که چه دروغی گفتید و این کار خیلی سختی است. از طرفی وقتی که یه دروغ می گویید شاید برایتان خوشایند باشه پس باز هم این کارو تکرار می کنین تا جایی که دروغ برایتان عادی می شه. یکی از مهم ترین شرایط ازدواج هم برای آقاها هم برای خانوم ها اینه که همسرشون دروغ گو نباشه ! چه بسا خانواده هایی که بخاطر دروغ چه کوچیک و چه بزرگ از هم پاشیدند.

متن پیشنهادی : متن در مورد دوست نمک نشناس

عکس پروفایل ادم دروغ گو

متن درباره از آدمای دروغگو متنفرم

تویی که انتظار داری کسی بهت دروغ نگه، کاری نکن که از راست گفتن بهت هم بترسه. بیشتر دروغ ها برای فرار کردن از مجازات و تنبیه و … هست. اگه اطمینان خاطر به هم بدیم که از حقیقت ناراحت نمی شویم بلکه برای راست گفتن همدیگه رو تشویق هم می کنیم، دیگه معضل دروغ گفتن نداریم.


به صدق کوش
که خورشید زاید از نفست
که از دروغ سیه روی گشت
صبح نخست


مجازات آدم دروغ گو این نیست
که کسی به او اعتماد نمی کند
بلکه این است که
او دیگر حرف کسی را باور نمی کند

متن پیشنهادی : متن در مورد ضربه خوردن از فامیل

عکس استوری برای دروغ گفتن و ادم دروغگو

متن پیشنهادی : متن در مورد باهرکی مثل خودش

امیدواریم از جملات درباره آدم دروغگو نهایت استفاده و لذت را برده باشید. اگر شما هم متنی در این باره بلدید آن را در قسمت دیدگاه برای مان بنویسید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 18 =