سبک زندگی

جواب فعالیت در خانه و عکس و مکث صفحه 113 تفکر دهم

پاسخ سوالات فعالیت درخانه و تحلیل و بررسی عکس و مکث صفحه ۱۱۳ درس 13 سیزدهم مخاطب فعال یا منفعل کتاب تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

جواب فعالیت در خانه صفحه 113 درس 13 تفکر و سواد رسانه ای دهم ؛ دانش آموزان عزیز پایه دهم متوسطه دوم می توانید در این مقاله از بخش آموزش و پرورش ماگرتا ، جواب و پاسخ های سوالات فعالیت درخانه و تحلیل و بررسی عکس و مکث صفحه ۱۱۳ درس سیزدهم مخاطب فعال یا منفعل کتاب تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم را مشاهده نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در خانه صفحه ۱۰۳ تفکر و سواد رسانه ای دهم

پاسخ و تحلیل عکس و مکث صفحه ۱۱۳ درس ۱۳ تفکر دهم

در جواب عکس و مکث صفحه ۱۱۳ درس سیزدهم کتاب تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم ، تصویر زیر آمده است که در ادامه به تحلیل ، بررسی و پیام این عکس و مکث پرداخته ایم.

جواب و و تحلیل عکس و مکث صفحه 113 درس سیزدهم تفکر دهم
جواب و و تحلیل عکس و مکث صفحه 113 درس سیزدهم تفکر دهم

پاسخ و تحلیل تصویر بالا: تصویر بالا نشان می دهد که در مغز انسان قفل هایی وجود دارد که با خواندن کتاب به عنوان کلید آن قفل ها باز می شود، و به عبارتی دیگر قدرت فکر ما را افزایش می دهد.

همچنین این تصویر نشان می دهد که از تمام رسانه هایی که اطراف ما هست کتاب خیلی بهتر است و قفل هایی که درون سر آن فرد می باشد، نشان دهنده این است که می توان قفل همه چیز درون ذهن را با خواندن کتاب باز کرد. و رنگ قرمز قفل ها نیز یعنی هیجانات و احساسات آن فرد نسبت به پیدا کردن پاسخ و کلیدهای قفل های درون ذهن در کتاب می باشد.

جواب فعالیت درخانه صفحه ۱۱۳ درس سیزدهم تفکر دهم
جواب فعالیت درخانه صفحه ۱۱۳ درس سیزدهم تفکر دهم

پاسخ فعالیت در خانه صفحه ۱۱۳ درس سیزدهم تفکر دهم

در جواب فعالیت درخانه درس ۱۳ سیزدهم صفحه ۱۱۳ کتاب تفکر و سواد رسانه های پایه دهم دبیرستان گفته شده :

اگر شما بخواهید به عنوان یک فرستنده پیام، گروهی از افراد را به کتاب خوانی ترغیب کنید، چه گروهی از مخاطبان با چه ویژگی هایی (سنی، تحصیلات، جنسیت و …) را انتخاب می کنید؟ با امکاناتی که در دسترس دارید، حداقل یک پیام رسانه ای در قالب های اعلان (پوستر)، فیلم، عکس، شعر، طنز و … برای آنها تولید، و جلسه بعد آن را در کلاس ارائه کنید.

توجه: جواب این فعالیت درخانه به صورت کلی به عهده خلاقیت و نوع تفکر خود دانش آموز می باشد، ولی ما نیز یک نمونه از پاسخ آن در زیر می گوییم که شما می توانید از آن استفاده و یا ایده بگیرید.

پاسخ: من گروهی از دانش آموزان دختر و پسر در رنج سنی 18 تا 20 سال با تحصیلات دیپلم و فوق دیپلم که به مباحث علمی و دنیای تکنولوژی علاقه دارند را نظر می گیرم.

پیام رسانه ای: ابتدا من از شعر فوق استفاده می کنم:

با تکنولوژی به دور خود سنگ بچین
شاید بشوی همیشه بر روی زمین

فرعون مدل جدید عصر اتمی
اهرام ثلاثه را از این دید ببین

در ادامه با استفاده از تصاویر و مباحثی از دنیای تکنولوژی و جذابیت های این بخش، کتاب هایی را به مخاطب خود معرفی می کنم تا آنها به خواندن کتاب هایی در مبحث فناوری ترغیب کنم.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت های درس ۱۴ تفکر و سواد رسانه ای دهم

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب های فعالیت در خانه و عکس و مکث درس سیزدهم کتاب تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم صفحه ی 113 ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

2 دیدگاه

  1. حسینی گفت:

    بهترین سایت.

  2. ناشناس گفت:

    عالییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *