سبک زندگی

جواب سوالات درس ماه بود و روباه صفحه ۳۰ تفکر ششم

پاسخ پرسش های گفت و گو کنید صفحه ۳۰ درس ماه بود و روباه کتاب تفکر ششم دبستان با جواب کامل

توضیح سوالات درس ماه بود و روباه تفکر و پژوهش ششم : در این بخش جواب پرسش های گفت و گو کنید صفحه ۳۰ تفکر ششم را برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم بدین منظور در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پیشنهادی : جواب سوالات درس مارگیر و اژدها تفکر ششم

پاسخ سوال های درس ماه بود و روباه کتاب تفکر و پژوهش ششم ابتدایی

جواب گفت و گو کنید صفحه ۳۰ درس ماه بود و روباه ششم

بعد از شنیدن داستان یا نمایش فیلم راجع به موارد زیر گفت و گو کنید.۱- موضوع کلی و پیام داستان چه بود؟

نتیجه هر فکری عمل به آن است.

۲- چه سبب شد روباه به فکر مالکیت ماه بیفتد؟

علاقه روباه به ماه و زیبایی و نور آن.

۳- چرا تلاش های روباه برای راضی کردن کردن ماه به نتیجه نمی رسید؟چون ماه خود را متعلق به همه می دانست و خواست او این بود که در آسمان بدرخشد.

۴- چرا نویسنده‌ی داستان این شخصیت ها را انتخاب کرده است؟ (مثلا به جای روباه چرا خرس، فیل، یا هر حیوان دیگری انتخاب نشده است؟)

زیرا روباه مکار است و ماه هم دست نیافتنی است.

۵- به نظر شما از نتیجه‌ی این فعالیت برای زندگی چه استفاده ای می توان کرد؟

در زندگی هیچگاه نباید طمع کنیم و هیچوقت نباید خودخواه باشیم و فقط به خواسته های خود توجه داشته باشیم بلکه باید خواسته های دیگران را نیز درک کنیم و به آن ها احترام بگذاریم.همچنین بخوانید : جواب درس آقکند تفکر و پژوهش ششم

✅ به پایان سوال های درس ماه بود و روباه کتاب تفکر و پژوهش کلاس ششم رسیدیم، برای مشاهده جواب سایر بخش های کتاب کافیه اونو به همراه کلمه ماگرتا در گوگل سرچ کنید. همچنین اگر سوالی دارید می توانید آن را از قسمت دیدگاه از ما بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.