سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام تمرین های صفحه 11 ریاضی یازدهم تجربی با راه حل

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۱ درس معادله درجه دوم و تابع درجه ٢ ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 11 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۱ ریاضی یازدهم تجربی

در این قسمت از کتاب از شما خواسته شده است که معادله های زیر را حل کنید.

توضیح صفحه ۱۱ ریاضی دهم تجربی
توضیح صفحه ۱۱ ریاضی دهم تجربی

گاهی به جای مقدار دقیق ریشه های یک معادله درجه ۲، تنها مجموع و حاصل ضرب ریشه ها اهمیت دارد که در این صورت بدون حل معادله می توان این مقادیر را به دست آورد. معمولا مجموع دو ریشه را با S و حاصل ضرب آنها را با P نمایش می دهیم یعنی اگر α و β ریشه های معادله باشند: α+β=S و αβ=P.

⭕️ نکته : دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

مطلب پیشنهادی:
جواب صفحه ۹ و ۱۰ ریاضی یازدهم تجربی
جواب صفحه ۷ و ۸ ریاضی یازدهم تجربی
جواب صفحه ۶ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان تدریس کاردرکلاس صفحه 11 ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین های سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *