سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۵ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام سوالات کاردرکلاس صفحه 15 ریاضی یازدهم تجربی با راه حل و توضیح

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۵ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۱ درس معادله درجه دوم و تابع درجه ٢ ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 15 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۵ ریاضی یازدهم با توضیح

۱- تعیین کنید کدام یک از سهمی های زیر ماکزیمم و کدام یک مینیمم دارند. سپس مقدار ماکزیمم یا مینیمم هر یک را مشخص کنید.

توضیح صفحه ۱۵ ریاضی یازدهم تجربی
توضیح صفحه ۱۵ ریاضی یازدهم تجربی

۲- قرار است در کنار یک رودخانه، محوطه‌ای مستطیل شکل ایجاد کنیم. برای این کار لازم است سه ضلع محوطه نرده‌کشی شود. اگر تنها هزینه نصب ۱۰۰ متر نرده را در اختیار داشته باشیم، ابعاد مستطیل را طوری تعیین کنید که مساحت آن بیشترین مقدار ممکن گردد.

حل تمرین صفحه ۱۵ ریاضی یازدهم تجربی
حل تمرین صفحه ۱۵ ریاضی یازدهم تجربی

⭕️ نکته : دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب کاردرکلاس ۱۳ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب فعالیت صفحه ۱۲ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان تدریس کاردرکلاس صفحه 15 ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین های سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.