سبک زندگی

با وجود تخته وایت برد شیشه ای هدفمند ورزش کنید

خرید تخته وایت برد شیشه ای برای باشگاه ها و کاربرد و مزایا تخته وایت برد شیشه ای در ورزش

احتمالا شما نیز تخته سفید های معمولی و مشکلاتشان را به خاطر دارید. این تخته ها در طول زمان مشکلات زیادی ایجاد می کنند. به طور مثال، تنها برای مدت کوتاهی تمیز می ماندند. بعد از مدتی جوهر ماژیک وایت برد به سطح نفوذ کرده و لکه دار می شد. اما اکنون گزینه بهتری، به نام تخته وایت برد شیشه ای تولید شده است. تخته وایت برد شیشه ای در ورزش و دیگر موارد، بسیار کاربردی است. مقاوم در برابر لکه و دوام بالا، از قابلیت های این تخته ها هستند. این تخته ها به منزله شیشه ای بودن، با هر دکوراسیونی هماهنگ می شوند. این تخته ها دارای طیف رنگی وسیعی هستند. این تخته ها در مقایسه با سایر مدل ها، مزایای بسیاری دارند. جنس آنها از شیشه های سکوریت و مقاوم در برابر ضربه و خش است.

خرید تخته وایت برد شیشه ای برای باشگاه ها

خرید تخته وایت برد شیشه ای برای باشگاه ها

ممکن است شما هم در باشگاه خود، از تخته وایت برد معمولی استفاده کرده‌ باشید. در این صورت، حتما شاهد شکستگی، ترک، فرورفتگی و لکه های جوهر دائمی بر روی سطح آن، بوده اید. بنابراین بهتر است به فکر خرید تخته وایت برد شیشه ای در ورزش بیفتید. این وایت برد ها از خلاقانه ترین محصولات موجود در بازار امروز هستند. درخشان بودن، تمیزی آسان، سطح عالی برای پاک کردن اثر ماژیک ها و رنگ بندی های متنوع، آنها را بسیار متمایز کرده اند. اغلب در باشگاه ها مهم ترین عامل در انتخاب وایت برد ها، مقاومت آنها است. احتمالا شما نیز به این فکر می کنید که شیشه شکننده است. به همین دلیل برای محافظت از سرمایه خود، تصمیم به خرید انواع دیگر تخته وایت برد ها می گیرید. امروزه انواع مختلفی از شیشه وجود دارند.

این انواع عبارتند از: شیشه لمینت، سکوریت و انواع ترکیبی شیشه ها. ایمنی تخته های شیشه‌ ای، به واسطه یک فرآیند گرمایش، سرمایش و شیمیایی، تضمین می شود. این امر باعث قوی تر شدن ۱۰ برابری این شیشه، نسبت به سایر مدل های شیشه معمولی می شود. فرآیند شیمیایی، قابلیت تغییر دادن ساختار شیشه را دارد. بنابراین احتمال شکسته شدن تخته نزدیک به صفر می شود. به علاوه قابلیت پاک شدن آسان تخته، به منظور تغییر و بروز رسانی برنامه های نوشته شده، موضوع مهم دیگری است. تخته های شیشه ای در این زمینه نیز فوق العاده عمل کرده اند. به همین دلیل خرید تخته وایت برد شیشه ای در ورزش مناسب است.

 کاربرد تخته وایت برد شیشه ای در ورزش

کاربرد تخته وایت برد شیشه ای در ورزش

یکی از اولین کاربردهای تخته وایت بردها، استفاده از آن ها برای توضیح دادن استراتژی ها و برنامه های ورزشی مختلف، از طریق نمودار ها و اطلاعات است. ورزش ها به طور کلی بسیار غیر قابل پیش بینی هستند. با استفاده از تخته وایت برد شیشه ای در ورزش، می توانید عملکرد و استراتژی ها را بررسی کرده و به راحتی هر دوره آنها را تغییر دهید. این قابلیت به لطف ویژگی پاکسازی این تخته ها پدید آمده است. یکی دیگر از کاربردهای این تخته ها در باشگاه ها، نشان دادن تاکتیک ها و ایده های جدید به بازیکنان و ورزشکاران و کمک کردن به آنها برای انجام انتخاب های صحیح است. به علاوه، از آنها می توان برای یادداشت گذاری و رساندن پیام استفاده کرد.

مزایای استفاده از تخته وایت برد شیشه ای در باشگاه

همانطور که پیشتر گفته شد، تخته وایت برد شیشه ای در ورزش مزایای بسیاری دارد. از جمله مزایای آن، می توان به انتقال اطلاعات مربی به ورزشکار، پیاده سازی ایده ها و استراتژی توضیح موقعیت هر ورزشکار، اشاره کرد. وایت برد های شیشه ای بسیار بادوام هستند. نصب و راه اندازی این تخته ها در باشگاه ها، نیاز به افراد متخصص ندارد. بلکه دو نفر به تنهایی و در مدت زمان ۱۵ دقیقه، می توانند آن را نصب کنند. نفوذ جوهر در تخته وایت برد های معمولی معضل بزرگی است. شما باید همیشه تخته وایت برد های خود را تمیز کرده یا در صورت اجبار، به طور مداوم آنها را تعویض کنید. تخته های شیشه ای از این خسارت و زیان، جلوگیری می کنند. ضمن اینکه از آنها می توان برای هر دکوراسیونی استفاده کرد.

 مزایای استفاده از تخته وایت برد شیشه ای در باشگاه

قیمت تخته وایت برد شیشه ای

قیمت این تخته های پرکاربرد، به عوامل بسیاری بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

  • جنس شیشه و متریال آن
  • سبک طراحی
  • زیبایی و جذابیت ظاهری
  • میزان ماندگاری و دوام
  • بهداشتی بودن آن
  • سازگار بودن با محیط زیست
  • کارکرد و سطح عملکرد آن
  • مغناطیسی بودن
  • لمسی بودن آن

برای تهیه این تخته ها با بهترین کیفیت و قیمت، به سایت اینکوگروپ مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.